+18 Terörle mücadele kanıtı

Gök Yeleli Bozkurt

New member
İşte kahraman mehmetçiğin terörle mücadele yaptığının kanıtı.Aslan jöh çüler aslan komandoların girdiği çatışmaların bilançosu.

Teslim olun çağrısını duyduklarında iliklerinde hissetikleri korku.İşte hepsi "YA TESLİM OLACAKLAR,YADA ÖLECEKLER"...

Moderatör tarafında düzenlendi:

poyraz_alparslan

Dost Üyeler
Layığını bulmuş köpoğulları ! Kurşun sıkan eller dert görmesin !

Volkan

-Otağ Hanı-
ekmek yedigi yere ihanet eden itlerin :mad:sonu bir kuşun yemektir.emeginize saglık.

Göktuğ

Halkla İlişkiler
besirikatliami12jpgmid1ha9.jpg

besirikatliami8jpgmid1bv6.jpg

besirikatliami9jpgmid1gtr5.jpg

besirikatliami11jpgmid1cs1.jpg

karadaoprym9zf1.jpg

karadaoprxv3hw4.jpg

karadaoprbu8wc0.jpg

410ead8ffa9310bfbbd21.jpg
gorunt08mb9.jpg

pkkleizm0.jpg

asabi_turk

New member
pislikler layik olduğunuz yere yanii CEHENNEME gideceksiniz

BAHAR

Dost Üyeler
Bu resimler Vahşet bunları görnek istemiyorum böle ortak bi frekansta izinsiz bunları yayınlamanız hiçte demokratik bi davranış gelmiyo açıkcası..Bunların yayınlandığı yerler belirli zaten ve isteyen yani görmek isteyen sanırım o adresi bilir ve gidip bakar bize bunu yayınlamanız ne gibi bi tatmin sağlıcak bilmiyorum..Ben bi anneyim şehidimin yasını tutan ve ona kıyıpta tabutuyla bile bakamayan kendi şehidimi gözümde canlandırmak için bu resimler uygunmu yani sizce ..

Göktuğ

Halkla İlişkiler
Bu resimler Vahşet bunları görnek istemiyorum böle ortak bi frekansta izinsiz bunları yayınlamanız hiçte demokratik bi davranış gelmiyo açıkcası..Bunların yayınlandığı yerler belirli zaten ve isteyen yani görmek isteyen sanırım o adresi bilir ve gidip bakar bize bunu yayınlamanız ne gibi bi tatmin sağlıcak bilmiyorum..Ben bi anneyim şehidimin yasını tutan ve ona kıyıpta tabutuyla bile bakamayan kendi şehidimi gözümde canlandırmak için bu resimler uygunmu yani sizce ..

Konunun başına + 18 ifadesi eklenmiş bakmadan önce uyarı anlamına gelen bir işarettir bu heralde bunun farkındasınızdır. Ayrıca bu bir psikolojik savaştır pkk sanalın her köşesinde karakol baskınlarının videolarını yayınlayıp üstünlük propagandası yaparken vahşet olmuyorda biz 3-5 çakalın leşini yayınlayıncamı vahşet oluyor. Bu leşlere bakmak size yada bir başkasına tatminkarlık sağlasın diye eklenmedi ki ayrıca tatmin olmak isteyenlerinde olması gayet normaldir. Şehit anası baksın ki görsün evladının kanının yerde kalmadığını kalmayacağını.

BAHAR

Dost Üyeler
Sayın Göktürk dün gece tamda bu konuyla ilgili bi çalışma yaparken karşılaştım bu resimlerle ..sanırım bunun etkisiyle fazla tepkili davrandım hepinizden özür dilerim tepkim tamamen piskolojikti..Çalışmam tamda buradaki görüntüler açığa çıkmalımı çıkmamalımı tavrıyla ilgiliydi üzgünüm..tepkim bilinçdışı olabilir ama kabul edersinizki bu tür görüntüler bi anne olarak bizde sadece panik ve ızdırap oluşturuyo sizle aynı görüşte olmamız bizim doğamıza aykırı..

KÜLTEGİN

Genel Koordinatör
Konunun başına + 18 ifadesi eklenmiş bakmadan önce uyarı anlamına gelen bir işarettir bu heralde bunun farkındasınızdır. Ayrıca bu bir psikolojik savaştır pkk sanalın her köşesinde karakol baskınlarının videolarını yayınlayıp üstünlük propagandası yaparken vahşet olmuyorda biz 3-5 çakalın leşini yayınlayıncamı vahşet oluyor. Bu leşlere bakmak size yada bir başkasına tatminkarlık sağlasın diye eklenmedi ki ayrıca tatmin olmak isteyenlerinde olması gayet normaldir. Şehit anası baksın ki görsün evladının kanının yerde kalmadığını kalmayacağını.

Gerekli cevabı Göktuğ vermiş.Yüreğine sağlık.

simsekelek

New member
Cevap: +18 Terörle mücadele kanıtı

saol dostum pislik herzaman pisliktir bunları tek silahlıkuvetleri temizler kökten

Bülent Baysal

Dost Üyeler

Resimlerdeki hainlerin layığını bulmuş birer kukla ve piyon olduklarını ve Türk düşmanlığı yapmanın, Şehit Mehmetçiklere attıkları kurşunların, döşedikleri mayınların cezasını bulduklarını düşünüyorum. Ama esas cezalandırılması gerekenlerin, bunların kukla iplerini yönetenlerin ve ülke dahilinde başka çatılar altında başka mevki ve ünvanlarda ihanet içinde olanların olduğu da unutulmamalıdır. Sözün özü Türk'e düşmanlık ve ihanet eden KİM OLURSA OLSUN layığını, cezasını bulmalıdır. Adada ikamet ettirilen bebek katili başta olmak üzere.

Son düzenleme:

Şimşek

Dost Üyeler

Bülent ağabeyimin sözü yerindedir bu it leşlerinin elebaşı olan it karayılan ve bebek katilininde cezasını bulduğunu göreceğiz inşallah.