2 Uygur Türk'ü Daha Asıldı!!

Gök Yeleli Bozkurt

New member
Doğu türkistan'da Çin zulmünün sonu gelmiyor. İşgalci yönetim 2 Uygur Türkünü daha astı.

Özgür Asya Radyosu’nun (RFA) haberine göre, Kaşgar Orta Halk Mahkemesi

Muhtar Setivaldi ve Abdülveli İmni adlı iki Uygur Türkünü ölüm cezasına çarptırırken, 15 Uygur Türküne de çeşitli hapis cezaları verdi.

Amerikan Uygur Derneği tarafından yapılan açıklamada ise infazlar kınandı. Derneğin başkanı Rabiya Kadir, radyoya verdiği demeçte, Çin yönetiminin Uygurlar’a baskı yapmak için terörist bağlantı bahanesini kullandığını vurgulayarak, Doğu Türkistan’da Uygurlar’ın büyük baskı altında yaşadığını ve devlet şiddetinin kurbanı olmaktan korktuklarını söyledi.

Bizleri affedin demeye bile dilim varmıyor artık soydaşlarım.

Biraz daha dayanın diyeceğim ama artık dayanacak sabrınız da kalmadı,bunu da biliyorum.

Ama bekleyin bizi

Soysuz çin!

Sana tekrardan göstereceğiz ve bu sefer intikamımız acı olacak

Gök Yeleli Bozkurt

New member
Türk Tarihi kuvvetli ve büyük bir çınardır.

Bu çınarda çürük dallar olacaktır.

Fakat bizlerin bu çürükleri budayacağımıza inanıyorum.

Az Kaldı,

Temizleyeceğiz Tanrı nasip ederse

osman batur

Dost Üyeler
Biz birazda sucu ülke olarak kendimizde arayalim.Ülkemizin güya en büyük kanallarimizdan biri cindeki müslümanlari bir büyük habermis gibi gözgöre göre Türk milletine yutturma gayreti icinde olduktan sonra gerisinden ne bekleyebilirizki,ne kadar sesimizi genis kitlelere duyurabiliriz,Dogu Türkistandaki soydaslarimizi bize cinli müslümanlar diye haber yapiyorlar,gözlerim dolu dolu izledim o haberi,ama ülke olarakta vede politikacilar da bu melazimi gündeme getirmiyorlar,bence bu yapilan zülümler bir sekilde ülkelerarasi gizli emellere ve anlasmalara kurban ediliyor.insanlarin bunun yaninda yasamlarinin,
Hatirlayiniz cecenistandaki olaylarin ardinda hep Rusya,Türkiye yi aradi hep bizi sucladi,ölen müjahitlerin Türk pasaportlu olduklarindan tutunda,silah, bomba,gida,yiyecek ve giyecek gibi yardimlarin Türkiyeden geldigini iddaa etti.Bunun neticesindede karsiliginda PKK terör örgütünü moskovada toplayarak misilleme,onlara sahiplenme cesaretini gösterdi.sonra nemi oldu Türkiye nin sesi kesildi birden,cecenistanin artik adini duymaz olduk,
Sonucta sunu ifade etmek istiyorum ki büyük güclerin baska ülkeler üzerinde büyük baskilari ve yaptirimlari olabiliyor,cin de bu ülkelerden biri ve su anda Dogu Türkistan davasi tamamen yetim ve öksüzdür.Dogu Türkistan kendi kaderine terkedilmistir,sahipsizdir,düsünün kendi ülkemin kodomanlari,afedersiniz daha bilmem neleri istiyor diye ben canim Dogu Türkistani Türk televizyon kanallarinda,Cin in sincan eyaleti diye tanimak zorunda birakiliyorum.Bunlar durup dururkenmi oluyor saniyorsunuz,idam edilen sehitlere Allah tan rahmet diliyorum,ne icin idam edildiklerini bilmiyorum ama Dogu Türkistan özgürlük yolunda ne ilk idam edilen nede son olacaklardir.Dogu Türkistan sonunda kendi hür ve bagimsiz özgürlügüne kavusacaktir.Bütün Dogu Türkistan sehitlerinin mekani cennet olsun

Dr.Yalnızefe

Dost Üyeler
Devletimiz tekrar eski gücüne ulaştığında bir Enver Paşa gibi idealist bir komutan eşliğinde Asya steplerine tekrar dönceğiz..
Bundan kimsenin kuşkusu olmasın....!!!

Göktuğ

Halkla İlişkiler
Bizim şu anda kendimize hayrımız yok değil doğu Türkistana Kerküke bile faydamız yok geçtim ki onlara hayrımız olsun.

Bu devletin başına aslı nesli soyu sopu TÜRK ve TÜRKLÜK bilinciyle yetişmiş biri gelmedikten sonrada kimse bizden ne umut beklesin nede bir fayda...

Malesef en basiti kullandığımız pc klavye mause çin malı...
Halk olarak biraz daha bilinçlenip boykot yapmamız gerekir başkada elimizden birşey gelmez sanırım.