ABD ve Rumların Demokrat Anlayışı

Kamil Özkaloğlu

Onursal Üye
ABD VE RUMLARIN DEMOKRAT ANLAYIŞI

ABD’de gerçekleştirilen bir toplantıda Helenizm sorunları tartışılmış…

Toplantıya “Helenizm Koordinasyon Çabası” isimli örgüt de katılmış…

Bu örgütün ismi bile ırkçılık çağrıştırıyor…

Diğer yandan toplantıya “Kıbrıs Mücadelesi dünya Koordinasyon Komitesi” de katılmış…

Bu güzide(!) ikilinin bir araya gelmesinden çıkacak sonuç doğal olarak Türkiye’ye ve Kıbrıs Türklerine saldırı temelinde olacaktır…

Bir ABD Milletvekilinin kafa yapısını açıkça ortaya koyması açısından; Nevada Eyaleti Demokrat Milletvekili, Shelley Berkley’in ifadeleri ibret vericidir…

“14 yıldır Milletvekilliği yapıyorum. O zamandan beri bu toplantılara katılıyorum. Yunan ve Rum dostlarımla bir arada olmaktan sevinç duyuyorum. Onlara katkıda bulunmak istiyorum”
diyor…

Bu ifadede hak yok, adalet yok, doğrular yok…

Sadece Rum ve Yunan Hayranlığı var…

Ve sadece bu Rum Yunan Hayranlığı Helenizmi desteklemek için yeterli oluyor…

Hakka, adalete ve insanlığqa sığmasa bile…

Tabii ki bu toplantılarda Helenizm’in Türklere uyguladığı “AKRİTAS”, “İFESTOS” gibi katliam Planları konuşulmaz…

Sadece Türk oldukları için Katliam çukurlarına atılan masum ve mazlum insanlar konuşulmaz…

90’lık ihtiyarlardan 16 günlük bebelere kadar Türklerin Helenizm tarafından vahşice öldürüldüğü konuşulmaz…

Uluslar arası anlaşmalara aykırı olarak binlerce Türk çalışanının devletten silah zoru ile atılarak işsiz ve aşsız bırakıldığı konuşulmaz…

Devletin Rumlar tarafından silah zoru ile işgal edilerek Rumlaştırıldığı konuşulmaz…

Yıllardır başta ABD olmak üzere Kıbrıs Türklerine ambargo ve izolasyon uygulandığı konuşulmaz…

Türklere saygı duyulmaz…

Ama “Türklerin Kıbrıs’tan gitmesi ve Türkiye’nin Fener Rum Patriğine saygı duyacak şekilde davranması konusunda mücadele”
Çağrısı yapılıyor…

Üstelik bu haksızlıklara ve demokrasi ayıbına imza atanlar, DEMOKRAT Milletvekilleriymiş…

Niye Türklerin Kıbrıs’tan gitsinmiş?

Çünkü nüfus aktarması yapılmış…

Sanki Güneye Nüfus Aktarması yapılmamış gibi…

İşte ABD bu…

Milletvekilleri de bunlar…

ABD Milletvekillerine, özellikle de Shelley Berkley’e sormak gerek;
Sizin ABD dediğiniz ülkenin nüfusunun %99’u Avrupa’dan gerçekleştirilen Nüfus aktarması ile oluşmadı mı?

Siz sadece nüfus aktarmadınız, oraların yerlilerinin neredeyse tümünü öldürerek soykırım uygulamadınız mı?

Siz yaşamaya hak kazanmadığınız o topraklardan gitseniz ya…

Bir sürü yalaka ABD’yi yere göğe sığdırmayabilir…

Bir sürü işbirlikçi Soykırımcı Rumlarla işbirliği halinde ‘enosis’e hizmet edebilir…

Ama tüm bunlar ne ABD’nin ne de Rumların insanlık ayıplarını örtmez...

Kamil Özkaloğlu
18 Haziran 2012