Adobe Creative Suite 5.5 Web Premium TÜRKÇE |Kurulum Açıklamalı|

cpu78

New member
Katılım
6 Ağu 2011
Mesajlar
282
Tepkime puanı
0
Puanları
0adobecreativesuite55web.jpg


89726065.jpg


17720405.jpg


23430762.jpgAdobe® Creative Suite® 5.5 Web Premium yazılımıyla masaüstü, akıllı telefonlar, tabletler ve televizyonlarda standartları temel alan web siteleri ve sürükleyici dijital deneyimler oluşturun ve sunun. HTML5, CSS3 ve jQuery Mobile kitaplığıyla içerikleri düzenleyin.

Çoklu Önizleme paneli

Adobe Dreamweaver® CS5.5'in kullanımı kolay paneliyle, farklı boyut ve çözünürlüğe sahip ekranlarda görüntülenecek web sitelerini görüntüleyin. Özel ortam sorgularını işleyin ve birden fazla CSS dosyasını verimli biçimde yönetin.

Güçlü jQuery desteği

Dreamweaver CS5.5'te bulunan jQuery Mobile Framework destekli aygıtlar için zengin içerikler oluşturun. Mobil şablonlardan, bağlamsal kod ipuçlarından ve nesneleri tasarıma hızla ekleyebilme özelliklerinden faydalanın.

Genişletilmiş platform ve aygıt desteği

Çoklu ekrana göndermek ve en son Flash Player ve Adobe AIR® çalıştırıcılarında, Android™, RIM, iOS, webOS ve Adobe Digital Home aygıtlarında hedef kitleye ulaştırmak üzere en iyileştirilen içerikler oluşturmak için Flash Professional'ı kullanın.

Güçlü mobil uygulama geliştirmeleri

Adobe Flash Builder 4.5 Premium Edition'da ActionScript® ve Flex projelerinin yeni mobil desteğini kullanarak birden fazla platformu hedefleyen bağımsız uygulamalar oluşturun. Performans ve dokunma girdisi için en iyileştirilmiş mobil bileşenleri geliştirin.
Tam tasarımcı-geliştirici iş akışı
Adobe Flash® Catalyst® CS5.5 kullanan tasarımcıların Adobe Flash Builder™ 4.5 kullanan tasarımcılarla paralel biçimde çalışmalarına olanak sağlayan yeni iki yönlü iş akışına sahip Flex tabanlı projelerde iş birliği içinde ve güvenle çalışın.
Flash Player 10.2 desteği
Mobil aygıtlar için en iyileştirilen Adobe Flash Player'ın en son sürümünü destekleyenler dahil, pek çok aygıtı Adobe Device Central CS5.5 ile hedefleyin.
Çoklu ekran için verimli iş akışları
Flash Professional ile farklı aygıtları hedef alan FLA dosyalarını yönetin. Çoklu ekranda verimli biçimde içerik oluşturmak, test etmek, paketlemek ve dağıtmak için önce mobil aygıtları göz önünde bulundurun ve varlıkları belgelerde ve aygıt hedeflerinde paylaşın.
HTML5 emülasyonu ve hata ayıklama
Desteklenen aygıtlarda HTML5 içeriğini taklit etmek için Adobe Device Central CS5.5'i kullanın ve ortam sorgularının, videoların, tuvallerin ve SVG'nin profilini oluşturmak için Webkit'in son sürümünden yararlanın. JavaScript'i etkinleştirin/devre dışı bırakın ve gerçek boyutlu önizlemeler yapın.

Geliştirilmiş kod parçacıkları işleme

İvmeölçer ve çok noktalı dokunma hareketlerini kullanma, mobil ve AIR uygulamaları oluşturma dahil, Flash Professional CS5.5'te bulunan 20'den fazla yeni kod parçacığından yararlanın. Kolaylıkla görsel etkileşim eklemek için yeni pick whip aracını kullanın.


İçindekiler:


Dreamweaver® CS5.5
Flash® Catalyst® CS5.5
Flash Professional CS5.5
Flash Builder® 4.5 Premium Edition
Photoshop® CS5 Extended
Illustrator® CS5
Acrobat® X Pro
Fireworks® CS5
Contribute® CS5
Bridge CS5
Device Central CS5.5
Media Encoder CS5.5
CS Live çevrimiçi hizmetler 1, 2(((((Toplam 15 Part)))))
PROGRAM TEST EDİLDİ VE KURULUM AÇIKLAMASI MEVCUT.
LİNK KORUMA ŞİFRESİ :2222
mlbitlogo.jpg

http://zcsvxr.link-protector.com
http://zcsvxs.link-protector.com
http://zcsvwx.link-protector.com
http://zcsvww.link-protector.com
http://zcsvwv.link-protector.com
http://zcsvwk.link-protector.com
http://zcsvwm.link-protector.com
http://zcsvwz.link-protector.com
http://zcsvwn.link-protector.com
http://zcsvwc.link-protector.com
http://zcsvwr.link-protector.com
http://zcsvws.link-protector.com
http://zcsvvx.link-protector.com
http://zcsvvw.link-protector.com
http://zcsvvv.link-protector.com
 
Üst