agLama, gidiyorum sadece.akmasin o yasLar, ugruna yandigim gözLerinden....

güL58

Moderator
bu SANA son kez bakisim beLki. gözLerimLe son kez oksayisim sacLarini, göz yasLarini son kez siLisim. bu camin arkasindan da oLsa, son kez hissedisim eLLerini. evet, gercekten hissettim. o an, eLLerim otobüsün penceresini yirtmaya caLisirken gücsüzce, SENDE eLLerini koydun ya hani cama, o an hissettim, eLLerindeki göz yasLarinin isLakLigini kendi eLLerimde. hani bir gece, beraber yagmurun yagisini seyretmistik. disarida buz gibi hava vardi, her bir yagmur damLasi tokatLiyordu cami, rüzgar bir o yana bir bu yana carpiyordu önüne geLen her seyi acimasizca, ama BEN pencerenin önünde SENiNLE güvendeydim, ama simdi bak, pencerenin arkasindayim artik. o korkunc firtina burada. o acimasiz rüzgar, cok uzakLardaki aciLari getirip yüregime firLatip gidiyor. icime düsen her bir damLa ok gibi sapLaniyor buLdugu yere ve her sapLanista bir göz yasi uzayip kopuyor gözLerimden. camin arkasinda yaLnizim ve SEN diger taraftasin ve BEN güvende degiLim. birbirine kenetLenmis bakisLarimiz. BANA söyLedigin son söz: "SENi hep bekLeyecegim kücügüm" ama gözLerinde, yiLLar gecsede bekLeyecegin birine degiL de, son kez görüyor oLdugun birine ait bakisLar var. en ufak bir umut, en zayif bir isik yok geLecegimize dair. oLsun bitanem, en azindan teseLLim su ki; biten bir güzeLLigin süzüLerek akip gitmesine degiL icimdeki bu korkunc aci. SENDEN ayri düserken, caresizLigimize Lanet ediyorum, beraber gecirdigimiz günLere degiL. bak bitanem, yagmur basLadi.
beLki SENiN kücük nazLi bebegin camin disindaki yagmurda isLanmiyor, ama diger taraftaki firtinada paramparca oLuyor. otobüs hareket ediyor, gidiyorum iste. sakin eL saLLama BANA. gözümde kaLan son görüntü, yagmurun aLtinda kaLmis, diger yarisi kopartiLmis, kanayarak arkamdan eL saLLayan yarim bir gönüL oLmasin. eger ihtiyacin oLdugunda SANA yardim edecekse, yüregimi birakip gidiyorum sag avucunun icine. ne yaparsan yap, ister unut BENi, ister baskasini sev, ama sakin o kücücük yüregi avucLarinin arasindan birakma bir yerLere, cünkü biLiyorum ki o minik yürek, bir BENiM gögsümde atar, bir de SENiN avucLarinin sicakLiginda. hoscakaL umudum....