Aşağıdaki Satırlar, Takdir ve Mutluluğumun İfadesidir

Salih Mehmet Ersoy

Onursal Üye
Katılım
18 Ağu 2008
Mesajlar
191
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Konum
KKTC
Aşağıdaki Satırlar, Takdir ve Mutluluğumun İfadesidir!

“Kıbrıs1974” sitesi Türk olan her insanın gurur ve zevkle izleyebileceği, kendi düşüncelerini yasal çerçeve içinde kalmak suretiyle başkalarıyla paylaşabileceği, Yavruvatan Kıbrıs'ın buram buram Türk koktuğunun sinyalini veren ve atalarımızdan emanet kalan bu adaya sahip çıkarak anavatan Türkiye ile bütünleşmemzin yolunu gösteren bir deniz feneri gibi ışık saçtığını, bağımsızlık ve özgürlüğümüzden asla taviz vermeden atalarımızın bize emanet olarak bıraktıkları bu topraklarda başımız dik ve özgür yaşamamız için bize rehber olduğunu gördüm.
Buram buram Türk kokan bu siteyi tanımanın ve bu siteye üye olmanın sevincini ve mutluluğunu yaşıyorum.
Yüce Türk milletine gönülden bağlı bizler, kendi çocuklarımıza ve torunlarımıza mücadelenin hala bitmediğini, atalarımızın elinden bin bir entrika ile alınan Kıbrıs'ın kurtarılması için mücadele etmek bizlerin görevi olduğu gibi onların da görevi olduğu bilincini aşılamak bizler için bir görev olduğunu vurgulamayı da ayrıca bir görev sayarım.
Kıbrıs Türk halkının bağımsızlık savaşını çok detaylı bir biçimde anlatmaya çalışan, ayrıca gelecek kuşaklara milli şuur ve bilinci aşılamak için yola çıkan “Kıbrıs1974” Sitesinin kurucu ve yönetici kadrosunu gönülden kutluyorum ve başarılarının devamını diliyorum.
Ne Mutlu Türk'üm Diyene!


Salih Mehmet Ersoy
Gazeteci-yazar
23 Ağustos 20
 

GökTürk

Kurucu
Katılım
18 Şub 2008
Mesajlar
1,015
Tepkime puanı
2
Puanları
38
Yaş
59
Konum
C¤ KIBRIS
Web sitesi
www.kibris1974.com
Hocam, bizi bu şekilde onurlandırdığınız için teşekkür ederim.

Bizim burada yapmak istediğimiz tek şey; sizler gibi değerli büyüklerimize, Kıbrıs gazilerine ve şehitlerine layık olarak, vatan topraklarını kaderine terk etmemek.

Şimdiki siyasilerimizin, zaman zaman yapmış oldukları taviz kar politikaları yüzünden, Kıbrıs Türklerinin onuru ayaklar altına alınıyor.

Şehitlerimizin kemikleri sızladığı gibi, bu günümüze kadar Kıbrıs’ta barışın garantörü olarak kalan şanlı Türk Askeri, işgalci olarak adlandırılıyor.

Bir Türk evladının Allah’a can, vatana görev borcu vardır. İkisini de bir kalemde ödemesini bilen onurumuz var.

Biz hep bu torakların sahibi olduk ve olmaya da devam edeceğiz


Kıbrıs Türk'tür Türk Kalacak
 

metetuncay

Dost Üyeler
Katılım
25 Tem 2008
Mesajlar
438
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Konum
Türkeli
Web sitesi
www.dildebirlik.org
Hoşgeldiniz Sayın Mehmet Beğ. Otağımız, Oğuz torunlarının kanını, düşüncelerini taşımakta, buram buram Türklük kokusu, yavruvatana sahip çıkma kokusu soyumuzun haykırışlarından gelmektedir. Asi yüreğimin verdiği Türklük heyecanı, övgüleriniz ve aramızda bulunmanız nedeniyle daha çok artmaktadır. Otağımız yalnız Kıbrıs davasında değil tüm Oğuz torunlarının sesi olma yolunda bizlerin omuzunda yükselecektir.
Türk Irkı Sağ Olsun...
 

CANBULAT

-Otağ Hanı-
Katılım
21 Mar 2008
Mesajlar
4,111
Tepkime puanı
0
Puanları
36
Konum
Tanrı Dağları Yaylağım, Orhun Nehri Sulağım
Bizleri gururlandıran alkışa şayan nazik yazınız için çok teşekkür ederim. Bu vatana gönülden bağlı olan biz Kıbrıs Türkleri olarak ENOSİSİN gerçekleşmesine asla izin vermeyeceğiz ve KKTC’nin yaşatılması için kanımızın son damlasına kadar savaşacağız.
 

BURLAHATUN

Yasaklı Üye
Katılım
21 Tem 2008
Mesajlar
5,116
Tepkime puanı
1
Puanları
0
Konum
TÜRKİYE
TÜRKLÜK Otağına hoş geldiniz Mehmet Bey.Sizi burada görmekten mutluluk duyuyoruz...Sitemizle ilgili güzel sözleriniz için de çok teşekkür ediyorum.:)
 

CilekeS

Dost Üyeler
Katılım
24 Eki 2008
Mesajlar
25
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Konum
istanbul
Web sitesi
www.turanfm.com
Güzel yazınızdan dolayı teşekkür ediyorum.sizin yazdıklarınız karşısında pek söz bulamıyorum.22 yaşında bir nefer olarak bende; vaktimin yettiğince imkanım olduğu kadar ''kibris1974'' sitemizi ziyaret ediyorum.Siz saygı değer büyüklerimiz sayesinde faydalı bilgiler ediniyorum.Gençliğin boş olmaması için çalışan ve emeği geçen herkesten Allah razı olsun.
 
Üst