Bazı Sendikalara Dikkat

Tanju Müezzinoğlu

Onursal Üye
Web sitesi
www.kktcbayrak.org
BAZI SENDİKALARA DİKKAT

Bizler ilkokul öğrencisiyken liberal düşünceli hocalarımız, bizlere özgürlükten, demokrasiden, insan haklarından bahsederlerdi..Bizlerin her türlü düşünceyi, dinini, milletini, vatan sevgisini, millet sevgisini öğrenmemizi ve karşımızdaki düşünceye saygı duymamızı öğretirlerdi.

Öyle ki, bizler birbirine karşıt düşünceleri taşıyan kişilerle hoşgörülü ve saygılı davranış ve tutumlar sergileyerek çok onurlu bir mücadele vererek Rumların ve Yunanlıların Kıbrıs adasını yutmalarına izin vermedik.

SOROS Vakfı, AB ve ABD neden bazı gazeteleri satın alarak hatta kendi ideolojileri doğrultusunda kitaplar hazırlatarak Kıbrıs Türk Halkına parasız dağıtılıyor. Kendi tutumlarını sergilemeyi vat edenlere milyonlarca dolar neden veriyorlar? Şimdi ben halkıma soruyorum bu yapılanlar Kıbrıs Türklerini sevdikleri için mi yapıldı ve yapılıyor.

Bugün Bazı Öğretmen Sendikalarının ortaya koyduğu tutuma bakınız. Geldiğimiz noktaya dikkat ediniz bu sendikaların ortaya koydukları tutum bizlerin safında değil, bizlere karşıt olanların yanında olduklarını görmekteyiz.

Peki, yapılması gereken nedir? "Onları" kendi paramızla yaşatmaya devam etmek mi yoksa artık yolun sonuna geldiğimizi algılayıp bunlara "dur" demek mi?

Bu SARI SENDİKACILARA şunu hatırlatmakta yarar vardır. KKTC topraklarında kaç tane Rum talebe vardır?. KKTC’DEKİ üniversitelere dünyanın dört bir yanından
binlerce talebeler gelmiyor mu? Ama KKTC üniversitelerinde bir tek Rum çocuğu yok.
Soruyorum 800 kusur TÜRK ÇOCUĞUNUN Rum okullarına işi ne. Bu sarı sendikacılar bu hususları neden hiç gündemlerine almıyorlar. Bunların ne yapmaya çalıştığını anlak için alım olmaya gerek var mı?
Halkıma soruyorum: Bu sendikalar nelere karşı çıkıyor.
·Çocuklarımıza DİN DERSİ VERİLMESİNE
·KOLLEJLERİN AÇILMASINA
·TARİH KİTAPLARININ DÜZELTİLMESİNE

Halkıma sesleniyorum: Aydın Akkurt’un, Fuat Veziroğlunun ,İsmet Kotak ve Sabahattin İsmailin yazılarını dikkatli okuyun ve bunların iç yüzünü daha iyi anlayın.

KIBRIS TÜRK HALKI ÜZERİNDEKİ ÖLÜ TOPRAĞINI ATMIŞTIR.

TANJU MÜEZZİNOĞLU

Son düzenleme:

CANBULAT

-Otağ Hanı-
Tanrı Dağları Yaylağım, Orhun Nehri Sulağım
Cevap: Bazı Sendikalara Dikkat

Kahrolsun Akayev... Kırgızistan'daki Limon Devrimi'nin pimini işte bu slogan çekti. Ukrayna ve Gürcistan'ı devirdi. Eğitim, medya, toplum sağlığı, insan hakları, kadın hakları, hukuk, ekonomi ve sosyal alanlardaki reformları destekliyor. Eski komünist ülkelerine demokrasiye geçişte yardım etmek için kuruldu. Ama bu sadece görünürde ki amaç...

Dr.Yalnızefe

Dost Üyeler
Cevap: Bazı Sendikalara Dikkat

Dünyadaki en büyük kara para aklama merkezi olan bu kişi sonunda Kıbrıs'a da elini attı...
Umarım milli eğitim bakanlığı bu konuda resmi ve sert bir tepki gösterip bu rezaleti önler...