bi bitisin son sözLerini nerene sakLiyosun gözLerinde?

güL58

Moderator
bi bitisin son sözLerini nerene sakLiyosun gözLerinde? göster hadi BANA, cesaretin varmi söyLesene! SENDE biLiyorsun hayat öyLe koLay bi yoLcuLuk degiL. ciktigin yoLLarda hep bi engeLLer var, vardiginda hedefin tadina varabiLesin diye. yoksa ne kiymeti kaLir eLine gecen, onun ugruna savas vermediysen? ama SEN yine, yine gitmeyi deniyosun. kararLi sözcükLer cikariyosun dudakLarindan. bu bir bitistir diyorsun sürekLi, tekrarLarinda kendine de inandirmak istercesine. bu is bitmistir! keske diLinden cikarttigin sözcügün koLayLigi kadar ciksa yürekten de, keske yine ugrasmasak paramparca kaLbi toparLamaya. keske....keskeLerLe oLsaydi eger, BENiM bu iLiskide söyLeyecek o kadar cok keskem vardi ki.
git! inanki git, artik savasamiyorum SENiNLE. sabaha kadar yapiLmis sinir harbinin ardindan, hâLâ uyumamis gözLerim ve artik uyusuk hissettigim vücudum, su anda git diyebiLecek kadar cesaretLi SANA. bi uyusam, bi daha uyanmasam diyorum ve bir damLa göz yasi döküLüyor, bi uyusam ve uyandigimda ohh kabusmus desem. SEN desenki ne gördün rüyanda, kanter icindeydin gece? sariLsam SANA, gecse icimdeki huzursuzLuk!
git! inanki git, BEN artik gücLü de hissetmiyorum kendimi, agir geLdi bu ask BANA. toparLayamadim kendimi, SENiN hep kuskucu sevdan karsisinda. kendimden süphe eder oLdum sayende, yaparmiyim acaba öyLe birsey diye soruLar sorar oLdum kendime. BENi kendime biLe yabanciLastirdin SEN. sevdani yüregime koydum dedikce BEN SANA, SEN hep baska seyLer aradin diLimde, gözümde, akLimda, gecmiste ve hatta geLecekte.
git! öyLe kirici oLuyorsunki öfken sardiginda benLigini. sonradan özür diLemeyi iyi beceriyor oLsan da, ne farkederki? su an iki gündür süren kaLp acisina sebep oLan sözLerine, özrün iLac oLacakmi? özrün affediLir ama siLinecekmi sözLerin beynimden? bi an aLLahim öLsemde, su an surda varoLmasam diyebiLecek kadar acitmisken SEN BENiM canimi, ne kiymeti var payLasiLan güzeL aniLarin, öLümün adini andirdiktan sonra SEN BANA. bi gidisin son sözLerini nerde sakLiyosun simdi? suskunLugunun ardindan geLen deLi firtinada vuruLdum BEN dün gece. artik ne yapsan, ne desen daha fazLa incinmez bu kaLbim. yazik, sadece bi veda kaLdi bu sevdaya, SEN yakistirdin ve söyLemek BANA düstü! icten güLüsünün yerini gaddar, vurucu sözLerin aLdi. sicakLiginin yerini bi soguk firtinada kaptirdim dün gece. sabaha kadar iskenceye cekiLmiscesine Lime Lime acittin her hücremi. keske vursaydin da acisi gecseydi bi zaman sonra, simdi söyLesene sözLerinin izLerini ne siLerki yüregimden? hep hatirasi kaLsin diye yaptin SEN BENCE. öyLe acimasizdin ki dün gece, artik ne düsünecegimi sasirdim BEN! hep SANA isyan ettigime bakma, sözüm SANA diye, sözcükLerim SANA diye hep SANAymis gibi gözüküyor. inan kendime bi yazi yazsam, bu kadar özenLe seciLmis keLimeLerLe süsLemezdim onu. SEN cezayi kendine kestin hesapta. seviyorum ama git diyosun, gidiyorum zaten, endiseLenme. kaLmaya niyetim yok artik. ama BANA öyLe bir ceza verdinki farkinda oLmadan, kendimi nasiL kendime getiririm diye düsünüyorum kara kara. kendimi nasiL kendime getiririm yeniden?
aramakmis oysa sevmek, özLemekmis oysa sevmek,
buLup buLup yitirmekmis, düsseL bir oyuncagi!
yaLanmis hepsi yaLan,
sevmek diye birsey varmis, sevmek diye birsey yokmus....
hoscakaL....