Bitümlü Likit Su Yalıtım Malzemeleri

ALİOSMAN

Dost Üyeler
EMİLKOTE iZOLA TECRİT ELASTOKOTE Su ve bitümün, özel yöntemler kullanılarak karıştırılması ile elde edilen,kullanıma hazır bir su yalıtım malzemesidir. Bünyesindeki su buharlaştıktan sonra, sürüldüğü yüzeyde su geçirmez bir tabaka oluşturur.
Su ve bitümün, özel yöntemler ile karıştırılarak elde edilen kullanıma hazır bir su yalıtım malzemesidir.
Bünyesindeki su buharlaştıkdan sonra, sürüldüğü yüzeyde su geçirmez bir film tabakası oluşturur.

ELASTOKOTE, su ve rutubete karşı kullanılan, kullanıma hazır, tek komponentli, elastikiyet verici katkılarla güçlendirilmiş su bazlı likit membrandır. Bünyesindeki suyun buharlaşmasından sonra, sürüldüğü yüzeye kuvvetli bir şekilde yapışarak suya ve rutubete karşı dayanıklı, elastik bir tabaka oluşturur.
[FONT=Arial,verdana] ELASTOKOTE 2K EMÜLZER CSP STYROKOTE ELASTOKOTE 2K, çift komponentli, elastikiyet ve çekme mukavemeti çeşitli katkılarla güçlendirilmiş bitüm esaslı, elastik ve çabuk kuruyan su bazlı likit membrandır. Bünyesindeki suyun buharlaşmasından sonra, sürüldüğü yüzeye kuvvetli bir şekilde yapışarak,suya ve rutubete karşı dayanıklı ve elastik bir tabaka oluşturur.
EMÜLZER CSP, suya ve rutubete karşı kullanılan, Kauçuk katkılı ve hiçbir dolgu maddesi içermeyen kullanıma hazır bir bitüm solüsyonudur. Bünyesindeki solventin buharlaşması ile sürüldüğü yüzeye kuvvetli bir şekilde yapışarak suya karşı dayanıklı bir film tabakası oluşturur.
STYROKOTE, suya ve rutubete karşı kullanılan, modifiye bitüm esaslı, tek bileşenli, ısı yalıtımlı, kullanıma hazır su bazlı elastik likit membrandır. Bünyesindeki suyun buharlaşmasından sonra, sürüldüğü yüzeye kuvvetli bir şekilde yapışarak suya ve rutubete karşı dayanıklı elastik bir tabaka oluşturur.
[FONT=Arial,verdana] EMÜLZER C EMÜLZER PLUS EMÜLZER PLUS-UV PROOF EMÜLZER C, suya ve rutubete karşı kullanılan, Kauçuk katkılı ve hiçbir dolgu maddesi içermeyen, kullanıma hazır bir bitüm solüsyonudur. Bünyesindeki solventin buharlaşması ile sürüldüğü yüzeye kuvvetli bir şekilde yapışarak,suya karşı dayanıklı bir film tabakası oluşturur.
EMÜLZER PLUS, suya ve rutubete karşı kullanılan, modifiye bitüm ve solvent esaslı, tek komponentli, kullanıma hazır likit membrandır. Bünyesindeki solventin buharlaşmasından sonra, sürüldüğü yüzeye kuvvetli bir şekilde yapışarak suya karşı dayanıklı ve süper elastik bir tabaka oluşturur.
EMÜLZER PLUS-UV PROOF, suya ve rutubete karşı kullanılan, modifiye bitüm ve solvent esaslı, tek komponentli, özel katkılarla UV dayanımı kazandırılmış kullanıma hazır, likit membrandır. Bünyesindeki solventin buharlaşmasından sonra, sürüldüğü yüzeye kuvvetli bir şekilde yapışarak suya ve UV ışınlarına karşı dayanıklı ve süper elastik bir tabaka oluşturur.
[FONT=Arial,verdana]
EMÜLZER PLUS-ANTİ ROOT ALÜTEC
EMÜLZER PLUS-ANTİ ROOT, suya ve rutubete karşı kullanılan, modifiye bitüm ve solvent esaslı, tek komponentli, kök geçirimsiz , kullanıma hazır likit membrandır.
Bünyesindeki solventin buharlaşmasından sonra, sürüldüğü yüzeye kuvvetli bir şekilde yapışarak suya ve köklere karşı dayanıklı süper elastik bir tabaka oluşturur.

Bitüm-alüminyum esaslı yansıtıcı boya Yansıtıcı alüminyum içeren, aderansı mükemmel, tek bileşenli koruyucu bitüm solüsyonudur. Bitümlü malzemelerle su izolasyonu yapılmış yüzeylerin güneşin zararlı ultraviole ışınlarından korunması için, Metal veya beton tank ve diğer yapı elemanlarının yüzeylerinde,. gün boyu ısı birikimini azaltmak için...

[FONT=Arial,verdana]
Renkli ve Şeffaf Su Yalıtım Malzemeleri

EMÜLZER LATEX PU-ASTAR CLİOLİTE Çimento harçlarına katılan , aderans arttırıcı ve su geçirimsizlik sağlayan sentetik kauçuk emülsiyonu.
Poliüretan esaslı, tek komponentli, yüksek solid oranına sahip, şeffaf, beton astar malzemesidir.
Stiren akrilik kopolimer esaslı,yüzey sertleştirici ve emprenye edici solüsyondur.
[FONT=Arial,verdana] PUCOAT-2 PURREADY iZOBALKON Çift komponentli, poliüretan esaslı, solvent içermeyen sıvı halde su yalıtım malzemesidir.
Poliüretan esaslı, tek komponentli, sıvı halde, kullanıma hazır, Ultraviyole stabilitesi çok yüksek, üzerinde gezilebilen bir su yalıtım ve kaplama malzemesidir.
İZOBALKON, sürüldüğü yüzeyi emprenye ederek,kılcal kanallarda suya karşı görünmez bir bariyer oluşturan, mükemmel su iticilik sağlayan, izolasyon ve astar malzemesidir.
[FONT=Arial,verdana] KİREÇ VE TUZ TEMİZLEYİCİSİ SAYSİLOX SAYSİLAN Yalıtım, boya, sıva gibi uygulamalar öncesinde yüzey temizliği sağlayan sıvı karışım.
SAYSİLOX,solvent ve silan-siloxan esaslı, sürüldüğü yüzeye nüfus ederek kılcal kanallarda suya karşı görünmez bir bariyer oluşturan, mükemmel su iticilik sağlayan yüzey emprenye ve astar malzemesidir. Yüzeyin su buharı geçirgenliğini etkilemez ve yüzeyin nefes almasına engel olmaz.
SAYSİLAN, su bazlı, sürüldüğü yüzeye nüfuz ederek, kılcal kanallarda görünmez bir bariyer oluşturan,su izolasyonu ve astar malzemesidir.
[FONT=Arial,verdana]
SAYCOAT BEYAZCOAT
Sürüldükten sonra kuruyarak, şeffaf ve su geçirmez bir tabaka oluşturan sıvı izolasyon malzemesidir. Bünyesindeki solventin buharlaşması ile sürüldüğü yüzeye kuvvetli bir şekilde yapışarak, suya karşı dayanıklı bir film tabakası oluşturur.
Beyazcoat sıvı halde uygulanan, kuruduğu zaman elastik, geçirimsiz, eksiz, sağlam bir kaplamaya dönüşen çok üstün özelliklere sahip bir su yalıtım malzemesidir. Hemen her türlü zemine herkes tarafından kolayca uygulanabilen ve yalıtım sorunlarına kesin çözüm getiren, asfalt ve solvent içermeyen, renklendirilebilen, uzun ömürlü bir üründür.

[FONT=Arial,verdana]
Yardımcı Ürünler
GEOTEKSTİL KEÇE STYROBİTÜM
Yalıtım tabakaları arasında çatlamalara karşı taşıyıcı olarak, su ve ısı izolasyonu tabakalarının birbirinden ayrılması, izolasyonun korunması, fazla suyun drenajı, drenaj borularının sarılarak tıkanmasının önlenmesi, kara ve demiryollarında çökmelerin önlenmesi için ve daha pek çok alanda kullanılan örgüsüz (novwoven) geotekstil keçeleridir.
Toprakaltı yalıtım uygulamalarında, EPS veya XPS ısı yalıtım levhalarının yapıştırılmasında kullanılan, bitüm esaslı yapıştırıcıdır.