Bu Da Size Kapak Olsun..Cesursan Gel Al Demiştin!

GökTürk

Kurucu
Web sitesi
www.kibris1974.com
kutlubayragim9dl5cqqm4.gif

Ey Kıbrıs Türk’ü Tarihin Bile Şimdiye Kadar Şahidi Olmadığı Kahramanlıklar Yaratan Bir Milletin Evladısın.

Dr. Fazlı Küçük

aarslan

New member
Hep duyariz ama gerçeğini kibrislinin ağzindan duymak isteriz, şöyle ki orada çalişan ve dönen vatandaşlarimizdan duyduğumuz kadariyla kibrisli türklerin ana vatanli türkleri sevmedikleri ve onlara karşi "karasakal" diye hitap ettikleri söyleniyor... Bu ne derece doğru??

gokkurt

New member
Hep duyariz ama gerçeğini kibrislinin ağzindan duymak isteriz, şöyle ki orada çalişan ve dönen vatandaşlarimizdan duyduğumuz kadariyla kibrisli türklerin ana vatanli türkleri sevmedikleri ve onlara karşi "karasakal" diye hitap ettikleri söyleniyor... Bu ne derece doğru??
beğenen kalır beğenmeyen gider... onlar oraya nerden geldiklerini unutmasınlar!

BURLAHATUN

Yasaklı Üye
Çok güzel resimler...O günleri sanki yeniden yaşamış gibi oldum.Rumların TÜRKİYE'yi ANAVATAN'ı yıllarca özlemle bekleyen KIBRIS TÜRK'üne ''BEKLEDİM DE GELMEDİN'' şarkısını sürekli çalmalarına karşı: TÜRK Ordusunun yaptığı HAREKAT ile cevap verilmiştir.Ve BAYRAK Radyosu ''Bir gece ansızın gelebilirim'' şarkısını çalmaya başlamıştır...Girneden yol bağladık Anadoluya şarkısıyla devamı getirilmiştir...Şimdi sıra Güney Kıbrıs'ta bizden ayrı kalan parçamızı almaya...KIBRIS'ın tamamı bizim olmalıdır.Bunu dillendirmeliyiz ki biraz da onların uykuları kaçsın.

Paylaşımınız için çok teşekkür ediyorum.:)

ottoman

New member
Cevap: Bu Da Size Kapak Olsun..Cesursan Gel Al Demiştin!

çok teşekkürler

Mağosalı

Dost Üyeler

ilk fotograf adadaki olayları anlatan belkide en sevdigim foto...herseyi tek bir foto anlatıyor bana gore

cemalksk

New member

Çok güzel bir çalışma olmuş.
Emeği geçen herkese çok teşekkür edrim.