Cemaat kaybetti Aziz Yıldırım kazandı

Yunus Gök (Embesil)

Yasaklı Üye
Fenerbahçe olağanüstü kongresi sonuçlandı. Oyların yaklaşık dörtte üçünü alan Aziz Yıldırım, büyük bir farkla Mehmet Ali Aydınlar'ın önüne geçti ve tekrar Fenerbahçe'nin başkanı oldu. Kongre ve oy sayımı sırasında "Mustafa Kemal'in askerleriyiz" sloganı atılması da dikkat çekti.
Resmi rakamları Vefa Küçük açıkladı. Açıklamaya göre 9380 oy kullanıldı. Oyların 6821'ini Aziz Yıldırım, 2383'ünü Mehmet Ali Aydınlar aldı. 176 oy ise geçersiz sayıldı.
Aziz Yıldırım, sonuçların açıklanmasının ardından yaptığı açıklamada, "Bugün seçim yapmadık. Bugün Fenerbahçe'ye ihanet edenlerle gerçek Fenerbahçelilerin mücadelesiydi. Fenerbahçe'yi günlük yaşayanlarla, ihanet edenlerle, gerektiğinde hapishaneye girenlerin, 'Darağacında olsak bile son sözümüz Fenerbahçe' diyenlerin hesaplaşmasıydı." dedi.
Aziz Yıldırım'ın yeni Yönetim Kurulu ise şu üyelerden oluşuyor:
ASİL ÜYELER: Tahir Perek, Mahmut Uslu, Ömer Temelli, Erhan Türkoğlu, Ahmet Özokur, Nihat Özbağı, İlhan Ekşioğlu, Ender Alkaya, Tolga Deniz Aytöre, Abdullah Kiğılı, Mithat Yenigün, İsfendiyar Zülfikari, Şekip Mosturoğlu, Turhan Şahin...
YEDEK ÜYELER: Ünal Uzun, Hakan Dinçay, Selim Kosif, Serdar Erkan, Yalçın Haker, Metin Doğan, Selim Sapan
Mevcut Yönetim Kurulu Üyelerinden Talat Yılmaz, Semih Özsoy, Yasemin Merçil, Ahmet Ketenci, Ersan Topbaş yeni kurulda yer almayacaklar. Onların yerine ise, Ahmet Özokur, Selim Kosif, Erhan Türkoğlu, Selim Sapan, Metin Doğan yönetim kuruluna dahil edildi.
Ayrıntılar geliyor...
Odatv.com

http://www.odatv.com/n.php?n=acilan-ilk-uc-sandikta-aziz-yildirim-onde-0311131200