Duyurular

Yunus Gök (Embesil)

Yasaklı Üye
Duyurular

No Konu Açıklama 001 2013 yılına girerken 2013 yılı Vakıf amaçlarına katkı payı 35 TL. 002 TSKDV Numaraları 01.01.2010 tarihinden itibaren, tüm Türkiye'de bankalar arası para transferi sırasında IBAN (International  ) kullanımı başlamıştır. TSK Dayanışma Vakfı'na ait IBAN numaraları için tıklayınız. 003 Banka Ödeme Talimatları ve Kimlik Bilgilerinin Güncellemesi Sizlere daha kolay ulaşabilmek adına; 2013 yılında vakıf amaçlarına katkı payı yatırdığınız banka kayıtlarında kimlik bilgilerinize (T.C. Vatandaşlık - Emekli ığı Sicil No) ile ödeme talimatlarınızı güncellemeyi ve dekontunuza bu bilgileri yazdırmayı unutmayınız.
004 2013 Yılı Vefat ve Maluliyet Yardım Miktarı 2013 yılında uygulanacak yardım miktarları belli olmuştur. Vefat yardım miktarını gösteren tablo için tıklayınız, Malul yardım miktarını gösteren tablo için tıklayınız, OEMS yardım miktarını gösteren tablo için tıklayınız. 005
Bağış yerine vakıf amaçlarına katkı payı tabirinin kullanılması
Vakfımızca yapılan yardımlardan istifade etmek isteyen personel "bağış" yerine; "vakıf amaçlarına katkı payı" adı altında 2013 yılı için bir defaya mahsus 35 TL olmak üzere ödeme yapacaktır.

http://www.tskdv.org.tr/tskdv.php?id=2510