Ersun Yanal: Oyuncularımın takım olma çabalarını kutluyorum

Yunus Gök (Embesil)

Yasaklı Üye
Fenerbahçe'nin şampiyonluğa emin adımlarla ilerlediği bu maçın ardından teknik direktör ve futbolcular açıklamalarda bulundu.

01 Nisan 2014 Salı 11:35

ersun_yanal_oyuncularimin_takim_olma_cabalarini_kutluyorum_h25119.jpg
Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal, sezon başından beri oyuncularının takım olma adına sergiledikleri mücadeleyi kutladı.
"Bugün kritik bir maç bizi bekliyordu. Alacağımız galibiyetle puan farkını 13’e çıkaracaktık ve bundan sonra oynayacağımız 2 derbi maçının sonucu ile hesaplarımızı yapacaktık. Sezon başından beri oyuncularımızın takım olmak konusunda ki çabalarını kutluyorum. Çünkü Fenerbahçe’nin uzun zamandır saha dışında yaşanan olan olaylar sonrası bunu oluşturmak istiyordu"

Yanal, Galatasaray derbisi hakkında da konuştu.
"Lehimize sonuçlanmasını istiyoruz. Skoru tahmin etmek imkansız. O akşam çıkıp Fenerbahçe için en iyisini yapıp sonuç almaya çalışacağız"

Fenerbahçeli genç futbolcu Salih Uçan ise kendileri adına güzel bir maç olduğuna değindi.
"Çok güzel bir atmosfer oldu. Kendi sahamızda 3-0’lık da net bir skor aldık. Puan farkı da 13 oldu"

Bursaspor Teknik Direktörü İrfan Buz, puan kaybından dolayı üzgün.
"İki farklı devre gördük. İlk yirmi dakika inanılmaz pozisyonlar yakalayan bir Fenerbahçe vardı. Biz buna karşılık veremedik. Üzücü bir devre oldu. 2. yarı kesinlikle bir reaksiyon göstermemiz gerekiyordu. Bunu da yaptık. Çıktık cesurca oynadık. Ancak ikinci golü yedik. Taraftarlarımızdan özür diliyoruz. Ancak takımımı ikinci devre vermiş oldukları reaksiyondan dolayı kutluyorum"

ulusalkanal.com.tr

http://www.ulusalkanal.com.tr/spor/...-takim-olma-cabalarini-kutluyorum-h25119.html