Ey rabbim..!

DELİKURT

Dost Üyeler
Ey rabbim..!

Bırakma bizi Sensizliğe, Al bizleri riza evine..Ek yüreklerimize çiçeklerini..
Unuturma bizlere verdiğimiz ahdi..

Sırat-i Mustakim üzere kaim kıl bizi..EY SULTANLAR SULTANI ! Kainata dost eyle,EN SEVDİĞİ'nın (s.a.v.) ümmedinde paklığa erisenlerden eyle !

EY sığınmak isteyenlerin sığınağı ! Bu gurbet çölünde bizi yalnız bırakma !

Hepimize yeniden derlenip toparlanma fırsat ver..tekrar birbirimizi tutunma şuuru ver...Bütün insanlığı kuçaklayacak ızdırap duyma hassasiyet ver..bizi kendi nefsimizle başbasa bırakma ...AMİN

Ya Rabbi!
Eğer imanıma bir şüphe girmiş ben de ondan tövbe etmemişsem ihlasla derim ki : Allah'tan başka yaratıcı yok, Hz. Muhammed (sallallahu aleyhi ve sellem) Allah'ın Resulüdür.

Ya Rabbi!
Eğer bilmeden Müslümanlığıma küfür karıştırmışsam, derim ki: Allah birdir, Hz. Muhammed (sallallahu aleyhi ve sellem) Allah'ın Resulüdür.

Ya Rabbi!
Eğer Allah'ı birlememe şirk girmişse, ben de bunun farkında değilsem ihlasla derim ki: Allah'tan başka ilah yoktur, Hz. Muhammed (sallallahu aleyhi ve sellem) Allah'ın Resulüdür.

Ya Rabbi!
Eğer bilmeden seni tanımamda yanlışım varsa derim ki: Allah'tan başka ilah yoktur, Hz. Muhammed (sallallahu aleyhi ve sellem) Allah'ın Resulüdür.

Ya Rabbi!
Eğer bilmeden amelime riya ve kendimi beğenme duyguları karışmışsa derim ki: Allah'tan başka ilah yoktur, Hz. Muhammed (sallallahu aleyhi ve sellem) Allah'ın Resulüdür.

Ya Rabbi!
Eğer farkında olmadan kalbime küçük ve büyük günahların fitnesi girmişse derim ki: Allah bir, Hz. Muhammed (sallallahu aleyhi ve sellem) Allah'ın Resulüdür.

Ya Rabbi!
İmanımı gönülden tazeleyerek, ihlasla derim ki: Allah'tan başka ilah yoktur, Hz. Muhammed (sallallahu aleyhi ve sellem) Allah'ın Resulüdür.

Ey diri olan!
Ey ebedi var olan!
Ey izzet ve ikram sahibi olan!
Ey gücün, şerefin ve büyüklüğün sahibi olan Allah'ım!
Halimi düzelt, işlerimi güzelleştir, beni bela ve fakirliğin acılarından koru, düşmanların şerrinden, şeytanın aldatmasından, nefsin arzularından, saptıranların saptırmasından beni koru ey Rabbim!

Ya Rabbi!
Beni çok ibadet eden salihlerden ve şükreden zenginlerden eyle; dini ve dünyevi bütün işlerimi düzene koy. Hayırlı nimetlerimi sonuna erdir.

Ya Rabbi!
Ömrümün son zamanlarında, ölüm anında kalbimi ve dilimi imanla doldur. Bana son anda; şehadet ederim ki, Allah birdir ve yine şehadet ederim ki, Hz. Muhammed (sallallahu aleyhi ve sellem) O'nun elçisidir demeyi nasip et...

AMİN... YARABBİ AMİN YARABBİ AMİN YARABBİ AMİN.

BURLAHATUN

Yasaklı Üye
Ya Rabbi!
İmanımı gönülden tazeleyerek, ihlasla derim ki: Allah'tan başka ilah yoktur, Hz. Muhammed (sallallahu aleyhi ve sellem) Allah'ın Resulüdür.

Ey diri olan!
Ey ebedi var olan!
Ey izzet ve ikram sahibi olan!
Ey gücün, şerefin ve büyüklüğün sahibi olan Allah'ım!
Halimi düzelt, işlerimi güzelleştir, beni bela ve fakirliğin acılarından koru, düşmanların şerrinden, şeytanın aldatmasından, nefsin arzularından, saptıranların saptırmasından beni koru ey Rabbim!

Ya Rabbi!
Beni çok ibadet eden salihlerden ve şükreden zenginlerden eyle; dini ve dünyevi bütün işlerimi düzene koy. Hayırlı nimetlerimi sonuna erdir.

Ya Rabbi!
Ömrümün son zamanlarında, ölüm anında kalbimi ve dilimi imanla doldur. Bana son anda; şehadet ederim ki, Allah birdir ve yine şehadet ederim ki, Hz. Muhammed (sallallahu aleyhi ve sellem) O'nun elçisidir demeyi nasip et...

AMİN... YARABBİ AMİN YARABBİ AMİN YARABBİ AMİN.

AMİN...ALLAH, DUALARIMZI KABUL ETSİN, GERÇEKLEŞMESİNİ HAYIRLA NASİP ETSİN.:)

BURLAHATUN

Yasaklı Üye
dua3ge4to7.jpg

Son düzenleme:

BURLAHATUN

Yasaklı Üye
Öyle bir göz yaşı ver ki Ya Rabbi;
Firdevs Göklerinden,nur sağanakları,dehşet günü,sırat üzere saçılsın,Sekiz yerden,sekiz cennet kapısı bir lahzada açılsın...

Esma''ndaki 99 aşkına,semalardan gufranını indirsin.
Hesap günü titreşirken Mizan''da hicabımı dindirsin...

Müjdeler dökülsün,Arş-ı ala''dan ,hidayet selleri,sineme dolsun.
Her damlası Mahşer günü şahidim olsun...

Eritsin..Buzlarını gafletin,gönül ufukları,nura burunsun.
Açılsın da cehlin kara perdesi,gerçek görünsün...

Cennetler beratı inci damlalar,secdelerde seller gibi çağlasın
Etrafımda haşre kadar melekler sevinçlerle ağlasın.

Aklansın...Ölümün kara düşleri,korkuları,umutlara döndürsün.
Rahmetinle,her damlası cehennemler söndürsün...

alıntı

BURLAHATUN

Yasaklı Üye
Cevap: Ey rabbim..!

[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]Bir kimse yanında olmayan mümin kardeşine dua ederse, melekler de ''''sana da öyle olsun'''' diye kendisine dua ederler..

[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]En çabuk kabul olunan dua kişinin mümin kardeşine gıyaben yaptıgı duadır.

[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]İki dua var ki onlarla Allah cc. arasında hiç perde yoktur. Mutlaka kabul olunurlar: Zulme ugrayanınn duası ve bir kimsenin yanında olmayan mümin kardeşine yaptıgı dua.

Doslar Birbirimizden Dualarımızı Eksik etmeyelim...Amin

Dr.Yalnızefe

Dost Üyeler
Cevap: Ey rabbim..!

Cem-i cümlemiz adına AMİN.....