Facebook Grubumuz.

Volkan

-Otağ Hanı-
Cevap: Facebook Grubumuz.

Hayırlı olsun .

Türk82

Beğ Yönetici
Web sitesi
www.foto-lale.com

Facebook'da bulunan sayfamız hayırlı olsun inşallah! Sayfanın/Panelin başlığında bulunan grafik hoş durmuyor buna değinmek istiyorum. Gerekli grafikler bende mevcut yetkili arkdaşa yollaya bilirim.

Saygılar Selamlar

GökTürk

Kurucu
Web sitesi
www.kibris1974.com

Facebook gurubunla Tahtacı arkadaşımız ilgileniyor, onunla bu konuda itibara geçersen çok sevinecektir, hem bende buna sevindim :)

TAHTACI

-Otağ Hanı-

Konusunun uzmanı arkadaşların yardımı beni her zaman mutlu eder :) Ayrıca sizi tekrar aramızda görmek de güzel.Fecebook grubumuzdaki panel resmini sığdırabilmek için biraz oynama yapmam gerekmişti umarım kusura bakmamışsınızdır ;)

Türk82

Beğ Yönetici
Web sitesi
www.foto-lale.com

Sayın Tahtacı, öncelikle ben teşekkür ederim!
Panel başlığında bulunan oynamayı gördüm ;) isterseniz facebookda ekleyim istediğiniz grafiki siz seçiniz yada bana yetki verirseniz bende ekleye bilirim.

Yunus Gök (Embesil)

Yasaklı Üye

Grubunuz hayırlı olsun, grup yerine sayfa açsaydınız keşke sayfalara uygulama yüklenebiliyor ve daha kullanışlılar.

TAHTACI

-Otağ Hanı-

Şu anda Türk82 arkadaşımın açmış olduğu bir sayfamız vardır.Amacımız grup üylerimizi yeni açılan sayfaya yönlendirip grubumuzu iptal etmekti.Fakat sayfa gerekli ilgi görmediğinden İlgili arkadaşın ve benimde vakit ayıramadığımdan sayfayı kapatma kararı aldım.Sayın Göktürk'ün konuyla ilgili bilgisi vardır.

Yinede sayfayla ben ilgilenebilirim diyen arkadaşlar varsa 14 gün içinde benimle irtibata geçebilir