Fener'e gençlik aşısı

Yunus Gök (Embesil)

Yasaklı Üye
Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal, genç futbolcuları Fenerbahçeliliği öğrenmeleri için Antalya kampına götürdü. Oyuncuları ile özel bir toplantı yapan deneyimli teknik adam, gençlerden büyükleri örnek almalarını istedi.

09 Ocak 2014 Perşembe 14:55

fenere_genclik_asisi_h20724.jpg
Fenerbahçe'de tenik direktör Ersun Yanal'ın Antalya kampına getirdiği genç futbolcularla yaptığı toplantının detayları ortaya çıktı.

Genç futbolculara adeta bir baba gibi tek tek nasihatlerde bulunan Yanal, "Fenerbahçe'de futbolcu olmak ne demek anlayin diye sizleri bu kampa getirdim" ifadesini kullandı.

Etrafına topladığı genç oyunculara çok önemli sözler aktaran Yanal, "Fenerbahçe'de oynamak çok ama çok özel bir olgudur. Bunu anlamanızı istiyorum. Burada bu arma ve taraftar için her şeyinizi vermeniz gerekir. Takımdaki abilerinizin her hareketini izleyin ve örnek alın. İleride sizlerin çok onemli isimler olacağınızı düşünüyorum. Kendinizi gösterin" diye konuştu

Genç futbolculara büyük önem verdiğinin altını çizen teknik direktör Yanal, geleceğe yönelik planlarının içinde altyapının önemli bir yeri olduğunu da vurguladı.

ulusalkanal.com.tr

http://www.ulusalkanal.com.tr/spor/fenere-genclik-asisi-h20724.html