Geleceğe E - Posta

Kartal Gözü

Dost Üyeler
Artık gelecekte almak üzere kendinize e-posta gönderebilirsiniz.

Her türlü yeniliğin ve ilginç fikirlerin dolaştığı internette bir site, "gelecekte almak üzere kendisine elektronik posta göndermek" isteyenlerin bu talebine yanıt veriyor.

"www.futureme.org" adresindeki sitede, gelecek yıllarda almak üzere kendisine e-posta göndermek isteyen, önce göndereceği elektronik posta adresini, ardından da konuyu ve göndereceği tarihi yazdıktan sonra, kendisine postalayacağı mesajı kaleme alıyor.

112 binden fazla mesajın yer aldığı sitede, insanların kendilerine gelecekte gönderdikleri bu elektronik postalar da okunabiliyor.

İnternette ayrıca "www.mylastemail.com" veya " www.lastwishes.com" gibi siteler aracılığıyla, öldükten sonra başkalarına e-posta göndermek de mümkün.

20Temmuz

Alpagut Han
Cevap: Geleceğe E - Posta

Ne yazar acaba insan kendi geleceğine,:confused:
Allah ömür versede görseler bari,:eek:
geçmişe atabilecek bir sistem yokmu ?:D

Kartal Gözü

Dost Üyeler

Vasiyet yazılabilir bence :)

kule

New member

çok ilginç bende vasiyetimi yazayım bari...

Bige-tuğ Tulken

Halkla İlişkiler

Allah gecinden versin :D

"Son elektronik postamı yazıyorum geleceğe,
Umarım virüs kapmadan ulaşır eline sevgili torunumun torunu. Eminim şu an elinde olan teknoloji sayesinde, benim kullandığım teknolojiye bakarken ve beni kablolu bağlantılarla hayal ederken gülmekten alamıyorsun kendini.. Boşver, var sen Megadeath grubunu klasiklerden bil ;) Bizim zamanımızda duygular vardı, o nedenle olsa gerek, duygusallaştım. Seni tanımadan sevdim yavrum, ne de olsa benim kanımı taşıyorsun.. Allah'a emanet ol, seni seven ninen ;)"

Gibi bir mektup düşündüm :D

Bülent Baysal

Dost Üyeler

Geleceğe Açık Mesaj ;

"Tanrım, bütün Türk'lerin tek vatan, tek bayrak ve tek egemenlik birlikteliğini ahfadımızla birlikte biz de görmek istiyoruz. Bütün Türklerde Türklük bilincininTürk Milliyetçiliği Sevdasının ateşlenmesini senden diliyoruz. Dualarımızı Tanrı Dağından Hira Dağına kadar haykiriyoruz. Bize bir Ergenekon Çıkışı daha nasip ve Dualarımızı kabul et...."

Son düzenleme: