Genç Türk Mücahitler Topluluğu...

aslan_d

New member
Merhaba değerli forum üyeleri...Ben aranıza yeni katıldım.Fakat 9 yıldır KKTC'de bulunuyorum.Ben şuan Kıbrısta aktif görev alabileceğim herhangi dernek yapılanması vs. varmı merak ediyorum.Yardımcı olabilecek arkadaşlar eminim vardır.Ben elimden ne geliyorsa yapmaya hazırım.Çocukluğum dahi Kıbrısta geçti fakat çocuk gözünden hiç birşeyin farkında olamıyor insan.Şuan üniversite öğrencisiyim ve artık duruma bir yetişkin olarak baktığımızda gerek T.C gerekse KKTC'de Türklüğün artık ayıp olarak algılandığı şu günlerde hem T.C hemde KKTC de sokak eylemleri,ulu orta terör örgütü propagandaları ve daha nicesine tanık olabildiğimiz şu günlerde insanımızın bu kadar olan biteni sinesine çekecek ve köşesinde olan biteni seyretmesine hayret ediyorum.Akranlarıma şöyle bir baktığımda hep bana ne'ci olduğunun görüyorum.Ulusal benliğimizin korunması,milli bilincin yitirilmemesi adına çalışmalarda bulunan arkadaşlarla çalışmak katkı sağlamak isterim.İlgili arkadaşlardan ricam şuan aktif çalışmalara katılabileceğim kuruluşlar mevcut mu ? mevcutsa nasıl ulaşabilirim...
Saygılar...

Ne Mutlu Türk'ün Diyene !

GökTürk

Kurucu
Web sitesi
www.kibris1974.com
Cevap: Genç Türk Mücahitler Topluluğu...

m4d kardeş aramıza hoş geldin, otağımıza üye olurken vermiş olduğun @msn.com uzantılı e-posta adresini msn’de ekleyeceğim ve oradan seninle bu konuyu bire bir konuşmayı tercih ederim.

Esen kal
GökTürk

aslan_d

New member

İlgilendiğiniz için çok teşekkür ederim.Çok memnun olurum...

Mustafaa

New member
Evet bende aktif bir teşkilat / grup tarzında birşey arıyorum :D

banada yardımcı olun kardş..

Adalet

Moderator

Arıyorsan adam gibi cümlelerle ve sembollerle aramanı tavsiye ederim.

Mustafaa

New member
Re: Cevap: Genç Türk Mücahitler Topluluğu...

Kusura bakma el alışkanlığı olmuş gülücük..

Arkadaşın aradığı gibi birşey arıyorum bende.