Kıbrıs Barış Harekatı (Video)

GökTürk

Kurucu
Web sitesi
www.kibris1974.com
i1229_kutlubayragim9dl5cq.gif

savan08

New member
Cevap: Kıbrıs Barış Harekatı (Video)

teşekkürler

merol1122

New member

Slm. herkese,

Videoyu izledim. Paraşütle atlayanlar arasında veya burçlara bayrağımızı dikenler arasında belki rahmetli Komando ağabeyimde vardır kimbilir.

Yüreğim burkuldu seyrederken.

Yalnız dikkatlerinizi çekmek istiyorum. O günkü gazete manşetlerinde ve bugüne kadar devam eden o dur ki Karaoğlan Ecevit!

1960-1963 olaylarında ses çıkarmayan CHP, 1974'de niye çıkarma yaptı düşündünüzmü hiç?

O günün Genelkurmay Başkanı Sn. Semih SANCAR ve Başbakanı Bülent ECEVİT vefat ettiler.

Edindiğim bilgilere göre: Paşam Semih SANCAR Başbakan Yrd. Sn. Necmettin ERBAKAN'a Hocam eğer 63 deki gibi hazırlık yapıpda çıkarma olmayacaksa bize gereksiz hazırlık yaptırmayın dendiği ve Sn. ERBAKAN'ın da siz yapın hazırlığı dediği ve kanaatimde odur ki Sn. ERBAKAN olmasaydı 1974 Harekatının da olmayacağı yönünde ki emareleri de oldukça fazlaydı bu edindiğim bilgi yönünde.

Sn. Cumhurbaşkanım Rauf DENKTAŞ hayatta ve mutlaka ve mutlaka bu konuda bildiği vardır ALLAH uzun ömür versin bildiği birşey varsa açıklamadan gitmesi doğru olmasa gerek.

Sn. ERBAKAN da hayatta (ALLAH uzun ömür versin) ama o taraf olduğu için pek inandırıcı olmaz kanaatindeyim.

Bu arada klibi pek beğenmedim. 1974'deki ruhtan çoookk uzak. Rep rapla olmuş onun yerine koyaydın bir mehter marşı belki daha iyi olurdu. Yine de tşk.ler.

merol1122

New member

Bu konuya ilgi duyanlardan mesaj bekliyorum.

fazli

New member

teşekkütler

Dr.Yalnızefe

Dost Üyeler

Güzel ve özel katkıyı olağanüstü duygularla defalarca izledim..(Her ne kadar müzik tarzı bana uymasa da:))
Teşekkürler...:)