Konferansa Davet

Kamil Özkaloğlu

Onursal Üye
KONFERANSA DAVET

6 Temmuz 2009 Pazartesi günü saat 16:00’da, DAÜ'de “Kapsamlı Müzakereler ve Endişeler” konulu bir konferans düzenlenmiştir.

Konferansa;

Sn. Rauf Raif Denktaş,

Sn. Vamık Volkan ve

Sn. Sema Sezer

Konuşmacı olarak katılacaklar.

Kıbrıs’ta bugün her şey Kıbrıs Türk Halkının iradesini ayaklar altına alan ve Kıbrıs Türk Halkının bilgisi dışında, çıkarlarını ve tüm kutsal değerlerini ortadan kaldırarak Kıbrıs Türklerini Rum’a köle yapacak bir zeminde sürdürülmektedir. Kıbrıs Türklerinin tarihi boyunca yaşadığı en zor günleri yaşıyoruz.

Kıbrıs Türk Halkı olarak bize ışık tutacak ve bundan sonraki Yol Haritamızı belirleyecek olan bu konferansa büyük önem veriyoruz.

Konseyimiz, Tüm derneklerimizi ve Yurttaşlarımızı bu konferansı izlemeye davet eder.

Merkez Yürütme Kurulu adına
Kâmil Özkaloğlu

GökTürk

Kurucu
Web sitesi
www.kibris1974.com
Cevap: Konferansa Davet

Girne ve Lefkoşa’dan ulaşım sorunu olan arkadaşlar bana e-posta veya özel mesaj atsın.​

vatanperver

New member

Değerli Kıbrıs 1974 yöneticileri, üyeleri;

İstanbul'da yaşadığım için bu önemli konferansa katılamasam da, yüreğimin sizinle beraber attığını bilmenizi istiyorum. Çalışmalarınızın beklenen hedefe en kısa zamanda ulaşması dileğiyle...

Hakan YILMAZ

Arşatırmacı-yazar

(vatanperver)

Alonewolf®

Dost Üyeler

Gerçekten bu konferansa katılmayı çok isterdim. Sayın cumhurbaşkanımızı yakından tanıyıp izlemek beni için unutulmaz bir anı olurdu. Zonguldak'ta yaşadığım üstelik annem rahatsızlandığı için maalesef bu çok özel ve değerli toplantıya katılamıyorum. Yalnız tüm içtenliğimle söylüyorum ki kalbim ve duygularım hep sizlerle olacak. Sevgi ve saygılar gönderiyorum. Behçet YILDIRMAK Öğretmen.

Kartal Gözü

Dost Üyeler

vamık volkan dan Kıbrıs için ne beklendiğini hala anlayamadım.

Kıbrıs halkının bugünkü psikolojisini analiz ederek en iyi nasıl çökertileceğinin hesabını yapacağı endişesi içindeyim.

o hesap yapacak birileri bu hesapları uygulamaya koyacak. Sorumlu kim olacak, 2010 da anlayacağız.

Kamil Bey Merhaba,
Böyle bir konferansın özellikle bu dönemde yapılmasını n çok anlamlı olacağının altını kalın bir çizgi ile çiziyorum ve davamızın Liderinin Sn. Denktaş'ın da çok önemli görüşlerinin bu toplantıda ortaya konulacağından da ayrı bir heyecan ve mutluluk duyuyorum..Konferans için yaptığınız duyuruya teşekkürler..Bu tip etkinliklerinizi.. Türkiyede yaşayan ve Kıbrıs Türk'lerinin temsilciliğini yapan KIBRIS TÜRK KÜLTÜR DERNEKLERİNİN genel merkezi ve 5 il deki şubelerine de bildirirseniz,Anavatan daki bu kardeşlerinizden de güç ve destek geleceğinden hiç şüpheniz olmasın..Konferansı kim düzenliyorsa onlara ve bu duyuru içinde size teşekkür ediyorum..
Sevgilerimle..
Atilla ÇİLİNGİR.

Bülent Baysal

Dost Üyeler

Kıbrıs Türk Cumhuriyetinin varlık ve birliğine ve Türk Milliyetçiliği Ülküsüne katkıda bulunacağını düşündüğüm bu toplantıya başarılar diliyorum.
(Kartalgözünün düşüncesine katılarak ve bu konuda çekincemi belirterek)
Saygılarımla....