kopyala yapıştır yapamıyorum... :(

cihangir atilla

Dost Üyeler
Forumun başka bir yerinde bu konuya dair bi ileti yok sanırım ve kopyala yapıştır imkanı tanınmasını rica ediyorum. Zira "bu siteden her türlü alıntı yapmak serbesttir" :)

DOĞUKAN

New member
sorununuz site adminimize iletilmiş ve adminimiz tarafından "özel mesajla" tarafınıza bilgi verilmiştir. lütfen mesaj kutunuzu kontrol ediniz. teşekkürler.

Ulureis

New member
Selamunaleyküm şimdi aynı konuyu bende soracaktım madem arkadaşımız yazmış sitenize göz attım gerçekten hoş bir site emeği geçenlere teşekkürler ama sizlere sitemim olacak bende adminim üye olmadan önce benimde okuduğum başlıkta arkadaşın yazdığı gibi bu siteden hertürlü alıntı yapmak serbesttir yazıyordu ama bana göre bu biraz yanıltıcı hatta kandırmaca kusura bakmayın EMEĞE her zaman saygım var ama buradaki konular gerçekten çok değerli ve fikrimce paylaşılması gereken konular en azından sizin sitenin adı geçerek paylaşılabilmeli ve bunu tüm insanlar okumalı diye düşünüyorum kişisel fikrim ama lütfen bunu EMEK hırsızlığı gibi düşünmeyin bende buna karşıyım kendi sitemden biliyorum ama birliktende kuvvet doğar ...!!!!!
SAYGILARIMLA_Ulureis

ARIKBUKA

Halkla İlişkiler
Selamunaleyküm şimdi aynı konuyu bende soracaktım madem arkadaşımız yazmış sitenize göz attım gerçekten hoş bir site emeği geçenlere teşekkürler ama sizlere sitemim olacak bende adminim üye olmadan önce benimde okuduğum başlıkta arkadaşın yazdığı gibi bu siteden hertürlü alıntı yapmak serbesttir yazıyordu ama bana göre bu biraz yanıltıcı hatta kandırmaca kusura bakmayın EMEĞE her zaman saygım var ama buradaki konular gerçekten çok değerli ve fikrimce paylaşılması gereken konular en azından sizin sitenin adı geçerek paylaşılabilmeli ve bunu tüm insanlar okumalı diye düşünüyorum kişisel fikrim ama lütfen bunu EMEK hırsızlığı gibi düşünmeyin bende buna karşıyım kendi sitemden biliyorum ama birliktende kuvvet doğar ...!!!!!
SAYGILARIMLA_Ulureis

Sanırım bu yorumu Devre'nin açıklamasını dikkate almadan yaptınız.Oysaki devre ;

İstediğiniz konuyu pm ile bize iletebilirsiniz. Konu kopyalama yasaktır.

yazarak, istenilen konuların site yönetimine bildirilebileceği ve bu konuların size ulaştırılabileceğini söylüyor.Tabiki konularımız önemlidir ve paylaşılmalıdır.Ancak dediğiniz gibi sitemizin ismi çoğunlukla kullanılmıyor.Bu da en masum tabirle emek hırsızlığı oluyor.Bu sebeple yönetimin kararına saygı duyacağınızı umup site yöneticileri ile irtibat içinde, karşılıklı paylaşıma dayalı bir fikir ortaklığı olabileceğini düşünüyorum.İlginiz için teşekkürler.

Ulureis

New member
Sanırım bu yorumu Devre'nin açıklamasını dikkate almadan yaptınız.Oysaki devre ;

yazarak, istenilen konuların site yönetimine bildirilebileceği ve bu konuların size ulaştırılabileceğini söylüyor.Tabiki konularımız önemlidir ve paylaşılmalıdır.Ancak dediğiniz gibi sitemizin ismi çoğunlukla kullanılmıyor.Bu da en masum tabirle emek hırsızlığı oluyor.Bu sebeple yönetimin kararına saygı duyacağınızı umup site yöneticileri ile irtibat içinde, karşılıklı paylaşıma dayalı bir fikir ortaklığı olabileceğini düşünüyorum.İlginiz için teşekkürler.

İlginize,alakanıza ve açıklamanıza çok teşekkür ediyorum bende emek hırsızlığına kesinlikle karşıyım ama inanın burada çok değerli konular var ve bizimde sitemizde KIBRIS ve SORUNLARI Başlıklı bir çok konumuz var inşallah tanışırsak sizde okur ve ikna hatta emek hırsızı olmadığımı anlarsınız :) amacım yeni nesillerin geçmişte yapılan zulüm ve KATLİAMLARI görsel olarak görmesi aslında bu resimlerin bir bölümüne sitenizin ismini koyabilirsiniz ben zaten kendi sitemde sizi tanıttım yönetici olduğum sitelerede site ismini ilave ettim burdaki konuları herkes okumalı bunu üstüne basa basa söylüyorum inşallah sizleri kırmamışımdır başarılarınızın devamını dilerim selam ve dua ile....
SAYGILARIMLA_Ulureis

Ulureis

New member
Bir yol belirtirdim ama konu kopyalamanın yasak olması boşa değil elbet. Emeklere gösterilen saygı neredeyse yok derecesinde.

Değerli kardeşim o yolu bende biliyorum sonuçta hırsıza kilit olmaz ;) ama amaç karşılıklı iyi niyet oluşması ve yeni nesili bilgilendirmek alakana teşekkürler saygılarımla ...!!!!!