Kültegin, İyiki Doğdun Kardeşim Nice Yıllara

GökTürk

Kurucu
Web sitesi
www.kibris1974.com
Kültegin
8412tegin_balon.jpg

İyiki Doğdun Kardeşim
Nice Yıllara.

Sevgili Kardeşim Kültegin,
Biliyorsun, ben çok fazla duygusal cümleler kuramıyorum sana karşı bunu yapmanın zaten gerek olmadığını düşünüyorum.

Sanal âlemden tanıdığım en eski dostumsum, bu dostluk bize sadece sanal âlemde değil davamıza gerçek hayatta da birçok adımlar attırmayı nasip etti.

Benden ne kadar genç olsan da senden çok şey öğrendiğimin bilincindeyim, senin gibi gençlik oldukça biliyorum ki Türkçülük, Türklük ve Atatürkçülük davası ilelebet yaşayacak ve yeni nesillere aşılanacaktır.

Bu gün ben senin başta olmak üzeri Annene ve rahmetli Babana senin gibi bir vatan evladı yetiştirdikleri için teşekkür etmek istiyorum ve senin doğum gününü kutluyor ve nice yıllara birlikte olmamızı temenni ediyorum.

İYİKİ DOĞDUN KARDEŞİM
NİCE YILLARA.

Ağabeyin GökTürk

KÜLTEGİN

Genel Koordinatör
Cevap: Kültegin, İyiki Doğdun Kardeşim Nice Yıllara

Değerli Ağabeyim;

Bizler mütevazi bir hayat tarzı ile büyüdük öyle yetiştik. Bu türlü kutlama mesajlarına yada bildirimlerine pek alışık değilim sonsuz teşekkürlerimi arz ederim...

Türk'ün töresinde vardır, bir ak sakallı ulu olmadan ona danışmadan onun eteğinden tutunmadıkça kişinin işleri yolunda gitmezmiş. Benim ak sakallı ulu'm da sensin. Sağ ol varol, desteğin ve gölgen üstümüzden eksik olmasın.

TTK

Kartal Gözü

Dost Üyeler
Cevap: Kültegin, İyiki Doğdun Kardeşim Nice Yıllara

Doğum günü kutlu olsun Kültegin

Gizliden haber verseydin ya ablası ben de bu günleri hep kaçırırım.

Bir yaş daha büyümüş olmak demek değil aslında, yaklaşık bir sene yaşayacaksın demek oluyor doğum gününe ulaşmak. Genelde insanlar doğum günlerinden kısa süre önce vefat ediyorlar, ondandır doğum günlerinin kutlanması.

Aman kendine dikkat et, sen bize çok lazımsın :)

NOT: Göktürk bu sana ihtiyar demiş :)