Kurtlar Vadisi ve Küçük-Büyük Oyunlar

Gök Yeleli Bozkurt

New member
Malumunuz bizimde son yıllarda yerli versiyon bir bondumuz var artık tanımayan yoktur aranızda 1,65 boylarında alımlı çalımlı büyük laflar eden ağır abi polat ALEMDAR ...ve adamları ..

Dizinin yeni bölümleri esnasında bu şahsın tarikat üyesi olduğundan yada abd ile ilişkilerini anlatan belkide spakülatif belkide doğru haberleri bir yana koyalım ...

Pek tv seyretme alışkanlığım yoktur ama karayılan başlayıbnca heyecanlandım açıkçası ve son 1-2 bölüme kadar izledim zira artık o filmde ki kahramanların yarısı Türk yarısı ermeni olmaya başladı ve üstelik kahraman kadınlı erkekli ermenilerin sayısı Türkler kadar oldu maşallah ...

Ne kadar çok ermeni Türk sever vatandaşımız varmış o dönemler ...

Birde fransız komutan varki insanı acıyası geliyor beyefendi ve tan centilmen bir subay ...

Kurtlar vadisinde ilginç bir karakter oynamaya başladı iskender BÜYÜK ..Malum şahsın konuşma hitap şekli hayli ilginç ....Aylar önce veli KÜÇÜK ün telefon konuşmaları gazetelerde boy boy verilmişti hatırlayın ne kadarda benziyor Küçükle Büyüğün hitap şekilleri ...

Üstelik her ikiside sürekli bir hastalıktan muzdarip .

Birde ölen albay vardı filmde zafer albay hatırladınızmı gençlere silahlı eğitim veriyordu biraz garip ve deli bir albaydı acaba oda ergenekonda tutuklu bir albay olmasın?

Merak ettiğim perinçek ne zaman kurtlar vadisine dahil olacak ve nasıl gelecek beyaz perdeye ...

Senaryo okyanus ötesinden geliyor olsa gerekki daha yapılmadı o bölüm ....

Bir yanda Türkiyeyi bölmek için pkk ile dahi işbirliği yapan Büyük ve adamları diğer yanda asker olmayan polis olmayan mit e hain diyen ne olduğu belli olmayan istikrar için çalışan polat ...

Polatta tıpkı istikrar diyor AKP gibi ve hatta Büyük e tabii olan Türkiyeden para kaçırmaya çalışan adamın öldürdüğü beyrutlu iş adamının özel olarak koruyor ..

Millet vekilleri ile içli dışlı taviz vermez ve kimseye boyun eğmez polat abimiz sayın vekilim diyor sıradan bir vekile hayret ve o Türkiye sevdalısı vekilin peşinde de hain Büyük ün adamları var hayli ilginç ve daha bir çok örnekle dolu dizgin gidiyor kurtlar vadisi maşallah ...

Asker olmayan , istihbaratçı olmayan resmi bir görevide olmayan polat kim ilginç ...

Acaba yeni BOP düzeninde yer alacak ve ona hizmet edecek olan ve son zamanalarda dile getirelin AKP ve müttefikinin yeni derin devletimi ...

Yani polatta şu an olduğu gibi ergenekonun peşinde sanırım ..

Bu filme ilginçtir bağlı olan ve müptelası olanlar ise eski ülkücü gençlik ve yeni sözde milliyetçi gençlik ..

Arkadaşlar neyin içinde olduğunuz anlamak için o şeyin sınırlarını bilmeniz lazım ve ihanet aslında bir adım ötenizde sınırlarınıza dikkat edin uyanık olun dikkatli olun ...

Ben bizansa kılıç kuşanıp hücum eden al bayrağı elinde dalgalandıran karamurat ı ayakta dakikalarca alkışlayan seyirciyi ve gençliği özledim ...