Kutsal Primat Enerjisi (Kıbrıs)

• Konbuyu başlatan saide
  • Başlangıç tarihi
  • Okuma süresi: 1:23

saide

New member
400262.jpg

Kutsal Primat Enerji:Kutsal Doğru Enerji'nin,Hacızade Demir Efendi (El-Kaşif) tarafından arındırılmış dalga boyudur. Arındırılmış enerji olduğu için doğal olarak bir kanal vasıtasıyla kullanıcıya ulaştırılmak zorunluluğu vardır. Kutsal Primat enerjisi, Sayın Hacızade tarafından eğitmen ve kullanıcılara devamlı olarak ulaştırılmaktadır. Kullanıcılar istedikleri zaman enerjiyi kullanabilmektedirler. Diğer enerjiler, fiziksel ve enerjik bedenlere rahatlıkla ulaşabilsede yalnız Kutsal Primat enerjisi, insan uzayının içindeki diğer oluşum olan Asican’a ulaşabilir.Bu özelliğinden dolayı Sayın Hacızade, Kutsal Primat enerjisinin sadece "Primatsal Farkındalık "da kullanılmasını uygun görmüştür.

Kutsal Doğru Enerji:Kozmos’un derinliklerinden yerküremize,Spiral bir kanaldan direkt olarak ulaşan tek enerjidir.Bu enerji bilgi ve besleme özelliğine sahiptir.Spiral kanal, Kozmos’un derinliklerinden gelerek Kıbrıs “Karpaz” bölgesinin üzerine ulaşır. Yerküreye ulaşan Kutsal Doğru Enerji yaklaşık 2500 km mesafeye yayılır. Binlerce yıldır ezoterik eğitim almış kişilerin Kıbrıs’ın Karpaz, bölgesinde inzivaya çekilmelerinin sebebi budur. Ayrıca bundan 2000 yıl önce en gelişmiş zamanını yaşayan " Ezoterik bilgeler, filozoflar ve din alimleri ” nin yetişmesini sağlayan, “ Taşucu Mektebi ” de, Karpaz‘ a en yakın ana kara noktası olması sebebiyle, şimdi ki İçel ilinin Taşucu bölgesine kurulmuştur.

kutsalprimatenerji.com sitesinden ALINTIDIR.

saide

New member
Cevap: Kutsal Primat Enerjisi (Kıbrıs)

Resim, Facebook'ta Hacızade Demir Efendi profilinden alınmıştır.
Bilgiler, kutsalprimatenerji.com sitesinden alınmıştır.

matro

New member

Rumlar, AB araya sokarak Karpaz bölgesini elimizden almaya çalışıyorlar.Demek Hıristiyanlık ile alakalı bir olaymış.Ben de niye karpaz diyordum.Görünmeyen önemi varmış.Karpazı vermeyelim.

GökTürk

Kurucu
Web sitesi
www.kibris1974.com

Matro kardeş “Karpaz’ı vermeyelim diyorsun” bizim verecek ne orası nede başka bir yerimiz var.

Bu Topraklar 1974 harekâtında ve öncesinde neye karşılık savunuldu ve muhafaza edildiği açık ve net ortada, canımızla ödedik eğer onlarda bunun bedelini bu şekilde ödemeye hazırsa buyursunlar biz hazırız.

GökTürk

Son düzenleme:

bestami

New member
Bu enerjinin kıbrıs üzerine iniyor olması muhteşem bir olay.

Adalet

Moderator

Yeni üye saide çok merak ettim hacızade demir efendi kimdir ? Neden sadece 2012 nin mart ayında bir anda tüm sanal ortamda ismi görünmeye başladı ve neden kendisi ile ilgili başka bir bilgi yok.Yoksa bu yeni bir akım mı ya da şöyle söyleyeyim yeni bir modern üfürükçülük vakası mı ?

saide

New member

Moderatör Adalet, merakınızı gidermek için lütfedip com uzantılı siteler bakmalıydınız. Bu kişinin insanlarla ilgilenmediği,sadece Allah'ın yaratıcı sistemleriyle ilgilendiği yazmakta.Ayrıca aşağıdaki alıntıyı alıp buraya yapıştırdım. Yazıyı anlayabilirseniz merakınızı gidermiş olursunuz.Siz dünyada ki milyonlarca internet formunda bulunan milyonlarca madaratörden birisiniz. Ama bu kişi tüm insanlığı ilgilendiren özgür iradenin ne demek olduğunu çözmüş. Bu formda maderatör olmanız, insanlara iftira atmanız için yetki vermez. Ayrıca böyle maderatör olunmaz. Formunuzdaki konuları araştırmadan yazı yazılmaz.

(Çok form gezdiğim için bilirim.Maderatörler işine gelmediği zaman konuyu silerler.Eee üyelerde buna karşı bir formül geliştirmiş.Konunun resmini çekip saklıyorlar.Konu silinirse yayınlamak için.)

SİTEDEN ALINTI

Hacızade Demir Efendi, " insan iradesi" (cüz-i irade) ve " tövbe " olgusunun ne olduğunu keşfeden ve insanlığa açıklayan kişidir.

Bugüne kadar İslam alimleri, Kuran-ı Kerim’deki hem cebir, hem de özgürlük olduğunu akla getiren ayetleri görmüş,fakat insanoğlu aynı anda hem bir şey yapmaya mecbur, hem de özgür olamaz diyerek, Cebirci veya Özgür iradeci olarak ikiye ayrılmışlardır. Hacızade Demir Efendi’nin bu konudaki keşfinden sonra, her iki durumunda aynı zaman da var olabileceği net olarak anlaşılmıştır. ( Konu ile ilgili ayrıntılı bilgi, sitemizin Primatsal Farkındalık sayfasında açıklanmıştır.)

BU KONU İLE KIBRIS TÜRK'TÜR TÜRK KALACAKTIR FORMUNUN VEYA DEĞERLİ YÖNECİLERİNİN BİR ALAKASI VEYA SORUMLULUĞU OLMADIĞINI BİLİYORUM. KONU ÜYE SAİDE İLE MADERATÖR ADALET ARASINDAKİ BİR YAZIŞMADIR. FORM YÖNETİCİLERİNE SAYGILARIMI SUNARIM. ÜYE SAİDE

Adalet

Moderator

Üye saide,bu sefer tutturamadınız.Bu sitede hiç bir yönetici araştırma yapmadan cevap yazmaz.Yazının anlaşılmayacak zaten bir yanı yok gayet açık ama kendisinin kim olduğunu açıklayamadınız.Kimseye iftira atılmıyor buradan, sanırım cevabımı tam olarak okumadınız.Moderatörün işine gelmediği zaman yazılar siliniyor ama biz bunun da yolunu bulduk şeklinde ki ifadeniz de gayet ilginç sanırım bu tür olaylar başınıza çokca geliyor ki yazıları tekrar yayınlamanın yollarını bulduğunuzu belirtmişsiniz.Burada kimse işine gelmediği zaman diyerek bir konuyu silmez.Kaldı ki böyle bir durum söz konusu olsaydı inanın silerdik ve tekrar yayınlıyamazdınız.Şahsın kendisi için tövbe olgusununun ne olduğunu keşfeden ve insanlığa açıklayan kişi demişsiniz neye dayanarak bu bilgiyi veriyorsunuz.Yüce Rabbim Hz.MUHAMMED s.a.v 'i zaten bunu biz insanoğluna öğretmesi için peygamber olarak göndermiştir.Yani maalesef keşfeden kişi kendisi değildir.Forum yöneticilerine yazmış olduğunuz nazik yazı için de teşekkür ederim.

Son düzenleme:

saide

New member

Sayın Adalet, nasıl araştırma yapıyorsunuz.
1)Buradaki konu Hacızade Efendinin insan iradesi ve tövbe konusundaki açıklamalarıdır. Sen kendisini ne yapacaksın onu anlamış değilim.

Bana ne Hacızade kimdir. Önemli olan Allah yolunda bilmediklerimi bana anlatan birisinin olması ve anlattıklarının gerçekle bire bir örtüşmesidir.Sitede okuyucu çok teferruatlı anlattık ama hala anlayamadıysan o zaman anlatılanları dene ve doğru olduğunu görerek anla diye yazıyor.

Örneğin: Ben bir kitap okuduğumda içinde yazılanları değerlendiririm. Yazarı ister beğendiğim birisi olsun isterse daha önce adını hiç duymadığım birisi olsun.

2)Şahsı üfürükçülükle suçluyorsun, ama üfürükçü ve muskacılar hakkındaki yazısını okumamışsın.(merak ediyorsan facebook ta profilinde var)
3)Bazı moderatörler kendi yanlışlarını örtmek için konuları silerler.
4)Biz bunun yolunu bulduk yazmamışım.Üyelerde buna karşı formül geliştirmiş yazmışım.
5)Kendinizde yazmışsınız ben, tövbe olgusunun ne olduğunu keşfeden diye yazmışım siz tövbe olgusunu keşfeden olarak algılıyorsunuz.Sizin için siteden alıntı yapıp iki ayrı paragraftaki yazıları kopyalıyorum
"Hacızade Demir Efendi sadece cüz-i iradeyi ( insan iradesi) keşfetmekle kalmamış müslümanlar için çok önemli olan "Tövbe" olgusunun teferruatlı açıklamasını yapmış ve Tövbe konusunda insanların kafasındaki kavram karmaşasının çözülmesini sağlamıştır. "
başka bir paragraf da "

Hacızade Demir Efendi der ki; Allah (c.c)Tövbe olgusunu insanoğluna bahşetmiştir. Çünkü, insanoğlu her an için ( iradesini kullanmadığında ) Allah'ın yaratma sisteminin bir parçası olarak kalabilir,Yoksa bugüne kadar yanlış anlaşıldığı gibi; mümin olan yaşamı boyunca günahlardan sakınacak, diğeri istediği gibi günahları işleyecek,yaşı ilerleyince bir tövbe etmeyle bütün günahlarından arınacak,Allah'ın böyle bir tövbe sistemini kurmuş olduğunu savunmak akla uygun"
değildir.

6)Anlaşılan bu konulara fazla ilgi duymuyorsunuz (s.a.v) yerine (s.a.a) yazmışsınız.

Sonuç; Değerli kardeşim Adalet,hepimiz Adem Peygamber ile Havva Anamızdan beri kardeşiz.Geçmiş geçmişte kalmış olsun.Benim için konu kapanmıştır.Formunuza ve sana başarılar dilerim.Hoşçakal...