Liselilerden Gazilere Moral Ziyafeti

KÜLTEGİN

Genel Koordinatör
Cevap: Liselilerden Gazilere Moral Ziyafeti

cCcYALNIZKURTcCc;

Kartal Gözüne aşağılıyıcı nitelik içeren kelimeler kullanamazsın.Sadece ona değil hiç kimseye.Tekrar ettiği taktirde sistemden uzaklaştırılacaksın.

cCcYALNIZKURTcCc

New member

senin canın sagolsun istediğin uzaklaştırmaksa onada eyvallah kimsede bana dolaylı mesaj yazamaz yada vurgu yapamaz bi sorunu varsa direk yazabilir. hiç bir zaman adamın adamı olmadım bundan sonrada olmam ve sistem beni uzaklaştırmaya fırsat bulamaz hoşçakal kültegin size çalışmalarınızda başarılar dilerim

Kartal Gözü

Dost Üyeler

ne kadar yanlış anlaşılmışım. hiç ne anlatmaya çalışıyor diye düşünülmemiş sadece savunma haline geçilmiş.

hemen hemen 1974 den bu güne asker ve polis arasına bir hasımlık sokulmaya çalışılıyor.

son olarak da terör bahane edilerek özel bir ordu kurulma isteği gündeme geldi. bu gibi hareketlere kısa vadeli bakmak ülkede birbirinden hoşlanmayan silahlı güçler oluşturmak ülkeyi felakete sürükler.

asker darbe yaparsa polisi askerin karşısına dikmek için gösterilen çabalar yeterli olamadı özel ordu düşüncesi geliştirildi. haydi asker darbe yaptı bu özel ordu ve polis askerin karşısına çıktı diyelim ki asıl amaç bu, ne olacak ülkemizin hali?

halk nerede yer alacak. bir sürü önemli alan bir şekilde yabancılara verilmiş satılmış, bu satış anlaşmalarında yabancıların buraları koruma taahhüdü de var. içerde bir karışıklık, silahlı güçler birbirine karşı, bir yanda terör, malını korumak için yabancılarda asker çıkarma hakkına sahip, illaki çıkarırlar, ne olacak ülkemizin hali.

biz siviller olarak siyasilere bu hareketlerin karşısında olduğumuzu nasıl göstereceğiz. dengeleri korumak zorundayız.

senelerdir yapılan hatalı siyaset ve uygulamalar bizleri hep birbirimizi kırmaya gücendirmeye götürdü. ne elde edildi bu hatalar ile, ülkemizi yeniden korumak noktasına gelmek üzereyiz. haritamız ile oynanıyor, biz kalmış burada birbirimizi anlamaya çalışmak yerine istenilen çatışmayı oluşturuyoruz.

iki testiyi birbirine vurduğumuz zaman birisi kırılırsa diğeri de hasar görür, ikisinden de yararlanma imkanımız kalmaz, oysa iki testiyi yanyana koyarak yararlanmamız daha güzel olmaz mı?

elektronik ortamda birbirimizi yeterince tanıyamıyoruz, burada sadece yazılarımız ile tanışıyoruz. bu birbirimizi kırmama yükümlülüğünü getirirken tersine hareketi anlayamıyorum.

tümü ile yanlış anlaşılmışım, üzüldüm. şehit ve gazilerimizin ziyareti elbette gerekli ama tümünün ziyareti gerekiyor. en çok da terör madurları ziyaret edilmeli, bu zorunlu. savaş ortamında olmadığımız için askerin öne çıkarılması yanlış. savaşı akıllara getiriyor. terör ile savaş arasındaki fark üzerinde detaylı bir çalışma yapmak lazım demek ki. terörü savaşa dönüştürmemek için sakınmamız gereken bazı hareketler var bunları anlatmaya çalışmıştım. anlaşılamamışım.

burla hatun başka bir konuda babasının subay olduğunu yazmıştı. etki ajanlığı konusunu en iyi bilen kesim subaylar olduğu için öyle yazmıştım.

öğrenir ve bizi de bilgilendirirse yararlanırız diye düşündüm. zaten cümlenin gelişinden de anlaşılıyor, kasıt olmadığı.

arkadaşlar yazıları sıra ile okununca anlaşma çok belli oluyor. anlamamak imkansız.

fark ettim sonra devam edince dile getirdim.

isterdim ki bir arkadaşımızın da hayır şu, şu, şu nedenlerle hatalısın desinler, benim konuya odaklanmama karşın şahsıma odaklanmayı doğru bulmadım, ve belirttim.

saygı ile,

SALUR

Dost Üyeler

Anlatacağınız şeyi 3 cümleylede anlatabilirdiniz.

Çok ilgilisiniz teşekkür ederiz.

Anlatmak istediğiniz gazi olan er de var mühendiste, memurda,öğretmende var sadece demmek istediğiniz bunların hepsinin ziyeret edilmesi gerektiği.

Sizde çok ilgilisiniz sizede teşekkür ederiz. :)

saygı ile

Son düzenleme: