M. Şirin BAĞI'nın ziyareti

Yunus Gök (Embesil)

Yasaklı Üye
M. Şirin BAĞI'nın ziyareti

29.07.2011
TSK Mehmetçik Vakfından yardım alan ve Mardin'in Derik ilçesinde yaşayan 32 yaşındaki Mehmet Şirin Bağı ve babası Kemal Bağı, Mehmetçik Vakfı Genel Müdürlüğünü ziyaret etti.
TSK Mehmetçik Vakfı Genel Müdürü E. Tümgeneral Salih Güloğlu ile görüşen Mehmet Şirin ve Kemal Bağı, Mehmetçik Vakfının yardımlarından duydukları memnuniyeti dile getirdi. Son yaşanan terör olaylarından duydukları rahatsızlığı da ifade eden Mehmet Şirin Bağı şunları söyledi:
"Mehmetçik Vakfı bize çok yardımcı oluyor, sahip çıkıyor. Sadece para değil, gösterilen ilgi ve yardım bizi çok mutlu ediyor. Burada bize bir baba bir kardeş gibi yardımcı oluyorlar. Vakfın internet sayfasına oğlum bakıyor ve bize anlatıyor. "Baba Mehmetçik Vakfı devletten destek almadan bize yardım yapıyor" diyor. Allah bu Vakfı kuranlardan razı olsun. Bütün bunları yürekten söylüyorum, başka bir amaçla değil sadece içimden geldiği için söylüyorum. Allah onlardan razı olsun diyorum. Son terör olayları, bizi çok üzüyor. Biz terör istemiyoruz. Keşke böyle çatışmalar olmasa, askerlerimiz ölmese..."
ziyaret_mehmet_sirin_bagi.jpg

http://www.mehmetcik.org.tr/ziyaretler_02.html