Medyum Memis ve CIA yok daha neler?!

Gök Yeleli Bozkurt

New member
CIA, Medyum Memiş'ten istifade eder mi?

Gizli servislerin, polis teşkilatlarının medyumlarla işbirliği... Çeşitli esrarengiz olayların nasıl çözümlediğine ilişkin anekdotlar ve örnek olaylar. Medyum Memiş büyük konuşuyor!

CIA, Medyum Memiş'ten istifade eder mi?

Medyum Memiş'in, Cinler/ Hayatımıza etkileri" adlı kitabı ilgi görüyor. Kitabın en ilgi çeken bölümü ise gizli servislerin, polis teşkilatlarının medyumlarla işbirliği içinde çeşitli esrarengiz olayları nasıl çözümlediklerine ilişkin anekdotlar ve örnek olaylar.

MEDYUMLARDAN YARARLANILIYOR

İstihbarat örgütlerinin doğaüstü güçlere sahip medyum, kahin gibi kişilerden istifade edip etmedikleri konusunda Medyum Memiş, bugün sadece ABD, Rusya ve İsrail değil hemen hemen tüm dünya devletlerinin istihbarat örgütleri bu yeteneklerden istifade ettiğini söylüyor. Memiş, "Gerek siyasi konularda, gerek içinden çıkamadıkları olaylarda; mesela faiili meçhul bazı olayların aydınlatılmasında bu ilimden yardım alıyorlar.

LADİN’E ULAŞMAK SORUN DEĞİL

Medyum Memiş Bin Ladin'in bulunmamasına ise cevap olarak, "Bin Ladin'in kayıp olduğunu kim söylüyor ki? İstesem ben de bulurum ama bu tür siyasi olaylarla ilgilenmiyorum" diyor. Hiçbir istihbarat servisinin, "Bu olayı kahin ya da medyumlar yardımıyla çözdük' demediği yer alan kitapta, bu kişilerin resmi olarak gösterilmediğine yer veriliyor. Türk istihbaratının böyle bir çalışması ya da birimi olduğu konusunda ise Medyum Memiş "Yorum yok" olarak cevaplıyor.