Nereye Böyle

• Konbuyu başlatan LUSY
  • Başlangıç tarihi
  • Okuma süresi: 4:15

LUSY

Dost Üyeler
GÖZÜMDEN YAŞ GELDİ... İÇİMDEN AĞLAMAK:
Ah öyle çok içim yanıyor ki şu anda. Ölmek bile cazip gelmiyor, ölmek bile çözüm değil sanki yıkılmış umutlarıma. Ah öyle çok canım yanıyor ki, tutunamıyorum hayata, bilemiyorum ne yapacağım şimdi?
YÜZÜMDEN DÜŞEN BİN PARÇA: Çok utanıyorum kaderden. Çok yalnızım, kimsesizim kırılmış dünyamda. Işıksız, karanlıkta atıyorum adımlarımı, uçurumlardayım, acımasız bir ayrılığa teslim oldum, yürüyorum bir boşluğa doğru…
KONUŞMAK LAZIM KONUŞMAK: Yoksun işte yanımda, yoksun her zamanki gibi, çok uzaksın, çok kırdın beni, çok ağlattın, çok yaktın, çok çok çok yok ettin, paramparça ettin beni…
GÖZLERİM DOLMUŞ BOŞALMIŞ BİR KERE: Ağlamakla değişmiyor ki kader, bitmiyor ki hüsranlar, son bulmuyor ki acılar, varmıyor ki yollarım mutluluğa…
SÜTTEN KESİLMİŞ BEBEK GİBİYİM: Bir bebek. O bebek ki hayallerimin en ince nakışlarıydı, işlemiştim yüreğimin en hassas yerine, hayallerimin en tatlı dünyasına… Hiç bir acıyı yaklaştırmıyordum o dünyaya, hiçbir sancıyı hissettirmiyordum ve hiçbir şeyi layık görmüyordum şu boş dünyada, o tatlı dünyaya…
SORUYOMUSUN BAKALIM NASILSIN DİYE: Sormuyorsun ki. Sormadın ki hiçbir zaman, anlamadın, bilemedin, tanıyamadın beni. İsimsiz kaldım, sensiz kaldım, sessiz kaldım, umutsuz, yarınsız, emelsiz kaldım. Sormadın ki, hiçbir zaman… Soramadın…

29ed7un1xm1.jpg

NE BİLİYOSUN BELKİ İYİ DEĞİLİM BU GECE: Hiç iyi değildim, hiç mutlu değildim. Hep berbattım, hep korku doluydum ve hep sana yakınken en uzaklardaydım…
ANLAMADAN... DİNLEMEDEN... SON SÖZÜMÜ SÖYLEMEDEN:
Söyledim ve bitti. Söyledim ve gittin. Söyledim ve kalmadı hiçbir şey. Ne senden, ne benden, ne de aşktan yana. Kalmadı hiçbir şey…
NEREYE BÖYLE.
BELKİ BEN YATAK DÖŞEK:
Belki ben acılar içinde, seni umutsuz dünyama hapsetmişken. Ve belki de kararan dünyamın suçlusu olarak seni bilirken…
DUYGULARIM PARÇA PARÇA: Hayallerim yarım yarım ve tuhaf aşkımız için uzun uzun gözyaşı dökerken…

HER GÜNÜMÜ HER GECEYİ YAŞIYORUM İKİ KİŞİLİK.
HALİMİ SORDULAR SÖYLEDİM BİRİLERİNE.
SÖYLEMESEYMİYDİM ACABA...
SORUYOMUSUN BAKALIM NASILSIN DİYE.
NE BİLİYOSUN BELKİ İYİ DEĞİLİM BU GECE...
ANLAMADAN... DİNLEMEDEN...
SON SÖZÜMÜ SÖYLEMEDEN...
NEREYE BÖYLE?

gzdikmekek4xy3.jpg

LUSY

Dost Üyeler
Cevap: Nereye Böyle

Anladım ,Senin Bana Döneceğin Yok :(

vanhb0.jpg

tuzn3.jpg

triyf7.jpg

mavilidusozledimsq0.jpg