Öldürün Türkleri! "Bir Damla Kan ; Bir Damla Petrol"

TOZKOPARAN

New member
Kerkük’te Türkmenlere bombalı saldırı: 35 ölü

Kerkük Tuzhurmatu’da bomba yüklü araçla düzenlenen saldırıda en az 35 kişi öldüğü, yüzlerce yaralı var…
Cumartesi, 20 Haziran 2009 14:24
Irak’ın kuzeyindeki Kerkük kentine 15 kilometre uzaklıktaki Tuzhurmatu kasabasında bomba yüklü araçla düzenlenen saldırıda, şu ana kadar en 35 kişinin öldüğü resmi olarak açıklandı. Bir Şii camiine yakın pazar yerine düzenlenen saldırıda, 100′ü aşkın da yaralının olduğu bildiriliyor. Bazı rakamlar da ölü sayısı 40′ın üzerinde verilirken, bazı kaynaklar da ölü sayısının 80′e yakın olduğunu söylüyor.
Kerkük’te ve Tuzhurmatu’da anonslarla, halk kan vermeye çağırılıyor.
Patlama, Şii Türkmenlerin yaşadığı bölgedeki bir cami yakınlarında meydana geldiğini açıkladı.
Polis, olayın intihar saldırısı olup olmadığının bilinmediğini belirtirken, doktorlar, 35 kişi olarak açıklanan ölü sayısının artmasından endişe duyduklarını kaydetti.

Bülent Baysal

Dost Üyeler
Cevap: Öldürün Türkleri! "Bir Damla Kan ; Bir Damla Petrol"

Türkleri katleden bu soykırımcı şerefsizlere "BİR DAKİKA" diyecek bir babayiğit yok mu ?

Fatih Deste

New member

Saygıdeğer Bülent Bey;

Ben ve birkaç arkadaşım bu konu hakkında elimizden gelenin çok daha fazlasını yapmayı düşünmüştük.

Sadece Irak Türkleri'ne maddi ve manevi yardım yapabilmek amacıyla bir internet sitesi kurmuştuk. Amacımız; internet sitemizin ilerlediği zaman Irak Türkmen Cephesi ile bağlantıya geçmekti.

Bu amaçla belirli yerlere reklam vermiştik ve bu internet sitemize de maddi gelir olması açısından reklamlar almıştık. Tabii geliri Irak Türkleri'ne eğitim, sağlık, giyim, gıda vb. alanlarda yardım olarak gidecekti. Hatta aramızda maddi durumu iyi olan büyüklerimiz de vardı.

Tabii günümüz Türkiye'sinin insanları benim "gecekondu forumları" diye tanımlamış olduğum forumlardan ayrılamadığı için, bunun gibi Türk Milleti'ni çok yakından ilgilendiren konulara sessiz kalmıştır. Hatta makaleler yazıp üyelerimize gönderiyorduk. Bunun üzerine "sizin yüzünüzden içimiz kararıyor" diye tepki aldığımız da olmuştu. Bu millet; gerçekleri görüp uyanmaktansa, mutlu - mesut uyumayı tercih ediyor.

Tabii bu amacımıza ulaşamadık. Üye sayımız 30 olmadan kapanmıştı. Şimdi yine böyle bir proje üzerinde çalışıyoruz ve umarım sonu, bu ilk yaşadığımız olay gibi olmaz.

ARIKBUKA

Halkla İlişkiler

Gözlerinde pul kadar değeri olmayan Türk soyuna ilgi göstermeleri de beklenemez.Bizdeki delikanlıların (!) savunması için ya kürt olmak lazım ya da yahudi.(Her ikisi de uzak olsun)

Bülent Baysal

Dost Üyeler

Muhterem kardeşim Fatih Deste,
Çalışmalarınızda başarılar diliyorum, gelişmelerden de bilgi sahibi olmak isterim.
Tanrı Türk ve Türk'lük için, Türk Vatanı, Türk Bayrağı, Türk'ün birlikteliği, onuru, bağımsızlığı ve güçlenmesi için çalışan herkese yardım etsin. Amin.
Sağolun kardeşim.
Saygı ile BB