Sanki Türk Milleti gerçekleri bilmiyordu !!

Yunus Gök (Embesil)

Yasaklı Üye
Televizyonu açmışım acaba haberlerde neler var diye. Bakıyorum TRT-2'de Türkiye Büyük Millet Meclisi başkanı Cemil Çiçek konuşma yapıyor. Neymiş İsrail'in Pkk'ya yardım edeceği haberini almışlar Türk milleti korkmayacakmış. Ulan zaten bu millet neyden korkuyordu ki ? Korkuyordu da ne oldu ? Ramazan da o kadar çok şehit verdik. Mübarek ay elimizi kana bulamak istemiyoruz dediniz. Peki Ramazan biteli ne kadar zaman geçti neden bir hareket yok daha ? Kundaktaki çocuklar daha Şehit babasına Baba diyememişken kaybetmiş. Eş'leri feryatlar içinde. Şehit ana babasının durumunu zaten içler acısı duruma geldi. Siz daha neyin açıklamasını yapıyorsunuz Sayın Bakanım ! Ben ülkücü değilim, Chpli değilim onun bunun partilerini tutmam. Ben Türk genciyim sayın bakanım. Neyin açıklaması bunlar !

Türk halkı bilmiyor mu terörist köpeklerın ardında İsrail ve Amerika var ? Bunu orta okula giden çocuğa sorsanız dahi söylerdi size. Yoksa sizin daha yeni mi haberiniz oluyor !

Türk halkını bellemişsiniz ki siz ne derseniz inanıyor. Çıkıp diyorsunuz ki İsrail'e bu hakkı vermiyeceğiz.

Ulan zaten bilmem kaç senedir bu pkk denen kuduz köpekler var gündemde. Anası amerika babaları belli değil ...

Cidden bu hallerine gülmekten başka bişey yapamıyorum ya. Rahat rahat konuşuyorlar. Siz israil'e tepki koyacak olsanız " Van münit ! " dediğinizde koyardınız tepkinizi.

Bu halimize gerçekten acımak istemiyorum ama gidişat onu gösteriyor. Lafla peynir gemisi yürümüyor yürümez de !

Bilmiyorum bu ülkenin sonu nereye gidecek ama bizim gibi uyanık gençleri " MAL " yerine koymayı bırakmalı bu zihniyet. Sözüm Akp'ye yönelik değil TBMM'de kim var kim yoksa. İşinizi doğru düzgün yapın. Yapmıyacaksanızda......... !