Sayın Rauf Denktaş’ı Ziyaret Ettik

KÜLTEGİN

Genel Koordinatör
Bugün sabah saatlerinde ( 08.01.2009) Kıbrıs1974 Platformu kurucusu, dava adamı Sayın Göktürk Beğ, KKTC Kurucu Cumhurbaşkanımız Sayın Rauf Denktaş’ı Lefkoşa’da bulunan ofisinde ziyaret etti. Kurucu Cumhurbaşkanımız Sayın Rauf Denktaş, Kıbrıs 1974 Platformu üyelerine, yöneticilerine ve tüm KKTC gönüldaşlarına bir mesaj gönderdi…

Kurucu Cumhurbaşkanımız Sayın Rauf Denktaş mesajında bizlere;

“”İnternet ortamında, Kıbrıs1974 Platformu adı altında Kıbrıs Davasına sahip çıktığımız ve internet ortamında bunun mücadelesini verdiğimiz için ayrıca kısa bir zaman dilimi içerisinde büyük bir potansiyele ulaştığımız için memnuniyetlerini ifade etmişlerdir. Tüm Kıbrıs1974 üyelerine ve yönetici kadrosuna selamlarını ilettiler.”””

Moderatör tarafında düzenlendi:

GökTürk

Kurucu
Web sitesi
www.kibris1974.com
Cevap: Sayın Rauf Denktaş’ı Ziyaret Ettik

Bugün sabah saatlerinde Kurucu Cumhurbaşkanımız Sayın Rauf Denktaş’ı ofislerinde ziyaret ettim. Denktaş’ın karşısına geçip gözlerinin içine baktığımda, yaşanan 50 yılın mücadele izlerini rahatça görebiliyordum. Büyük dava adamı karşısında heyecanlanmamak elde değil. Bakışlarındaki azim ve kararlılık her ifadesinde açıkça anlaşılıyor. Azmin ve zaferin bir arada olduğu ve bunun mücadelesini bir ömür sürdüren Denktaş’tan daha öğrenecek çok şeyimizin olduğunu anladım ve içimden Allah’tan sağlıklı sıhhatli uzun ömürler vermesini diledim…

Kendileri, her fırsatta Kıbrıs’a sahip çıkılmasının gerektiğini bahsediyor.
Özellikle internet ortamında Kıbrıs davasını milyonlara anlatmak ve bunu ulaştırmanın çok yararlı olduğunu ifade ediyor. Vatan toprakların savunulmasının sadece gerçek hayatta sanal âlemde ne kadar büyük bir önem taşıdığını kendisi bizlerden çok daha iyi biliyor.
Bir ömür boyu mücadele ederek sonunda vatanımız Kıbrıs’ı bizlere emanet ettiği için ve emanetine hakkıyla sahip çıkamadığımız şu günlerde ona karşı vefa borcumuzu nasıl ödeyeceğiz diye kendimce düşünmekteyim.

Saygılarımla
Göktürk
Kıbrıs1974 Platformu Kurucusu

*Kendisini ziyaret etmemde katkıları bulunan ve öncülük eden Atilla Çilingir komutanımıza teşekkürlerimizi sunarız.

Son düzenleme:

DOĞUKAN

New member

Şahsen çok mutlu olduğumu ifade etmekle birlikte, Sayın Kurucu Cumhurbaşkanımız Rauf R. Denktaş beye cenab-ı Allah'dan uzun ve sağlıklı bir ömür dileklerimi gönderiyorum.

BAHAR

Dost Üyeler

Sevgili Cumhurbaşkanımın Yüzündeki yaşamışlığı bizde görebiliyor ve duygu selinde ne söliyebileceğimizi bilemiyoruz sevgili adminim..Bizlere bu onuru yaşatmanızdan dolayı size müteşekkiriz ne kadar teşekkür etsek az inanın...

Türk2023

Dost Üyeler

Umarım bir gün bizede nasip olur

büzürgmeniş

Dost Üyeler

Sayın Kurucu Cumhurbaşkanımız Rauf Denktaş liderimize,sağlıklı ve huzurlu bir ömür diliyorum.Tüm içtenliğimle...Bizlere bu onuru layık gören ve bu şerefi yaşatmakta emeği geçen herkeze sonsuz teşekkürler.

CANBULAT

-Otağ Hanı-
Tanrı Dağları Yaylağım, Orhun Nehri Sulağım

Ne kadar duygulansam az, ne kadar şeref uysam az, ne yazsam kifayetsiz, resime bakmak ise doyumsuz...

Sayın Cumhurbaşkanım,
Sizden daha çok öğreneceklerimiz var. Allah size uzun ömürler versin. Başımızdan eksik etmesin.

BURLAHATUN

Yasaklı Üye

Bir gün ben de; SAYIN CUMHUBAŞKANIMLA görüşebilmeyi çok istiyorum...ALLAH, sağlıklı uzun ömürler versin SEVGİLİ BAŞBUĞUM:)

ARIKBUKA

Halkla İlişkiler

Çok önemli ve anlamlı bir ziyaret.Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.Arkadaşlarımın da dediği gibi birgün bana da nasib olur inşallah.Allah uzun ve sağlıklı bir ömür versin Sn. Cumhurbaşkanım, bizi yalnız bırakmayın sizden öğreneceğimiz çok şey var.TTK

20Temmuz

Alpagut Han

Sevgili GÖKTÜR ağabeyim,
çıktığın bu kutlu davanın kutlu yolunda Kıbrısımızın Başbuğu Rauf Denktaş Beyefendiyle,
görüşmüş olanın sevincini yüreğimde hisettim.
Orada yanlız değildin!
forumumuzun şimdilik 10 000 üyesinin yüreğide seninle beraberdi.

''Yüksel TÜRK senin için yükselmenin hududu yoktur.''

DELİKURT

Dost Üyeler

Değerli kardeşim GÖKTÜRK'ün yerinde olmayı çok isterdim.
Ama biliyorumki gönlü Kıbrıs davası için yanan hepimizi temsilen orada olduğu için resimde bende kendimi orada Bağbuğumuzun yanında hissettim ve şeref duydum.
O Kıbrıs Davasının yorulmaz savaşçısı ve Türk dünyasının örnek Lideridir.Sayın cumhurbaşkanıma saygı ve sevgimi anlatmam mümkün değildir.Hürmetle ellerinden öpüyorum.
Ne mutlu ki onunla Kıbrıs Davamızda aynı otağda beraberiz.Bu mutlulukların en büyüğüdür.
Yüce Tanrım ona sağlık,sıhhat ve uzun ömürler versin.

Ayrıca sayın Attilla ÇİLİNGİR komutanıma ve Otağımızın kurucusu GÖKTÜRK kardeşime bize bu onuru yaşattıkları için teşekkür ederim.

TANRI TÜRK'Ü KORUSUN VE YÜCELTSİN

Bülent Baysal

Dost Üyeler

Sevgili Göktürk Kardeşim,
Sayın Komutanımın delaletleriyle, üyesi olmakla onur ve gurur duyduğum Kıbrıs 1974 Platformu olarak bizleri de temsilen, Türklük Dava ve Dünyasının en önde gelen saygıdeğer isimlerinden Muhterem Cumhurbaşkanımız Kıbrıs Türk'ünün her zaman başbuğu olarak anılacak Rauf Denktaş Büyüğümüze yaptığınız ziyaret, beni arada kilometrelerce mesafe olmasına rağmen, sanki orada yanınızdaymışım gibi onurlandırdı ve mutlu etti. Tanrım sizlerden razı olsun. Koyduğunuz güzel fotoğrafa da, onun asil, onurlu, nurlu ve temiz yüzünü bize bir kez daha görme imkanı verdiğiniz için ayrıca teşekkür ediyorum.
Tanrı Türk'lük dünyasının beka ve yücelmesi için çalışanlardan, artık aramızda olmayanlara, başta Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere cemiine rahmet, halen bu mücadeleye devam edenlere de güç, metanet, imkan ve ömür versin. Tanrı Türk Ulus'unu Korusun ve Yüceltsin. Amin...

Son düzenleme:

Volkan

-Otağ Hanı-

GÖKTÜRK agabey RAUF DENKDAŞ büyügümüzün selamı başımız üzerine .kutlu davamızı ,sanaldada reeldede savunmaya devam edecegiz. saygılarımla.keşke bir gün bende ziyaret edip kendileriyle görüşebilsem.inşaallah bu bizede nasip olur.