Şehitlere En Çok Üzülen ! Timsahlar!

Gök Yeleli Bozkurt

New member
pkklı teröristlerin kanları akmaya başlayınca, onları açıktan savunamayan bazı kansızlar şehitlerimizi istismar etmeye ve onların ardından timsah göz yaşları dökerek en büyük vatansever kesilmeye başladılar.

Hümanistlikleri yalnızca hainler, katiller, şerefsizler, hırsızlar, uğursuzlar fahişeler, eşcinseller kısaca tüm kötüler ve kötülükler için geçerli olan timsahlarlar, teröristlerin kanları akmaya başlayınca pis yüzlerini yeniden göstermeye başladılar.

Bu timsahlardan ilki, erkek olmasına rağmen başka bir erkeğin altına yatmaktan utanmayan gurursuz, haysiyetsiz bir kişi olan Bülent Kahpesoy'dur. Erkekliğin yüz karası olan arkadan çekişli bu araba, bugün de yellenmiş ve şunları söylemiş:

"Herkes korktu, ben söyledim."
"Ben bir tabuyu yıktım"

"Ben ne söylediğimi çok iyi biliyorum. Ben çözüm istedim, çözüm istemek suç mu? 'Boşuna kan dökülmesin, savaş olmasın' demek askerlikten soğutma mıdır?"

Bre soysuz dönme, sen bugün genç oğlanların altına yatabilecek kadar rahatsan ve huzur içinde yaşıyorsan, bunu geçmişte de günümüzde de canlarını vatan uğruna feda eden şehitlerimize borçlusun.

Sen tabuyu değil kumdan bir kaleyi bile yıkamazsın dönme dolap!. Sen bir tabuyu yıkmadın; iti köpeği, kürdü böceği sevindirdin. Seni alkışyanlar ya senin kasedini bir kere bile almamış olan senin gibi kahpe dölü dönmeler, ya fahişeler ya da insan suretinde görünen vatansız milliyetsiz teröre destek verenlerdir. Türk Milleti olarak bu kahpe dölü eşcinselin şarkılarını ne dinleyelim ne de dinlettirelim.

Altan soyadlı hainler ailesinin bireylerinden biri olan Ahmet de bugün aşağıdakileri dışkılamış:

Ahmet Altan, 'başkalarının çocuklarının ölümüne alkış tutanları' böyle niteliyor. 'Tiksiniyorum' diyerek şunları yazıyor;
Taraf'ın tepe yöneticisi Ahmet Altan, sınır ötesi harekata alkış tutanlara köşesinden ağır bir dille çattı... "Tanrının gözyaşları" yazısında şöyle soruyor Altan;

"Bu toplumun bir vicdanı yok mu?
O sarp kayalıkların, karlı yamaçların, karanlık kuytuların arasında çocuklar vurulurken, bombalarla parçalanırken nasıl böyle coşkuyla savaş naraları atabiliyorlar?
Ölüm onları nasıl böyle sevindirebiliyor?
Sadece onları okuyup dinlediğiniz için bile kendinizi kirlenmiş hissediyorsunuz.
(...) Tuhaf bir tiksintiyle irkiliyorsunuz. Bu toplumun parçası olduğunuz için utanıyorsunuz."

Ulan Ahmet denen insan kılıklı mahluk, kanları ve sütleri bozuk olmayan herkes de senden ve senin gibi nankör asalaklardan tiksiniyor. Mavi Çarşı'larda insanlar cayır cayır yanarken, şehirlerde masum insanlar bombalanarak parçalanırken, binlerce asker şehit olurken vicdanın neredeydi de, şimdi terörist köpekleri telef edilince şehitlere üzülmüş gibi yaparak timsah göz yaşlarını akıtır oldun? Boşuna ürüme mecbursun daha oluk oluk terörist kanının akmasına tanıklık edeceksin.

Sezen Aksu denen, boyundan büyük oğlu olmasına rağmen hiçbir rahatsızlık duymadan türlü türlü erkeğin ........
cihazlığını yapan şarkıcı karı da bu şiiri yazmış:

Bu korkunç kuraklık
Boynu bükük buğday başakları
Bu çorak toprak, bu susuzluk
Tanrı'nın kuruyan gözyaşları

Bir büyük gözaltı hayatımız
Ölü çocuklar coğrafyasında
Kayıtlar destanı hikayemiz
Melekler anaların dilsiz yasında

Bebeler ergen doğuyor
Ninniler kahramanlık masalları
Yaşayan bu kanlı haritada
Taşırken iki büklüm onca yası

Bu korkunç bataklık
Yutuyor körpe tomurcukları
Dört kitap yazıyor
Eşittir Tanrı'nın çocukları

Anlaşılan o ki, daha düne kadar siyasal terörist partisi Dtp ve terörist pkk(terör örgütü)(terör örgütü)(terör örgütü) için konserler veren bu hain dostu dişiye kahramanlık masalları bile batmış. Sezen denen karı, sen de teröristlerin kanının aktığını gördükçe daha ne şiirler yazıp, besteler yapacaksın; bugünler iyi günlerin, esas ilham günlerini bekleyedur.

Son birkaç gün içinde Türk'ten kazandıkları paralarla saltanat süren hain köstebekler yavaş yavaş toprak üstüne çıkmaya başladılar.

Leyla Zana gibi tescilli teröristler Şubat ayını "kara ay" ilan ettiler. Bu doğal; çünkü onun genlerinde hainlik, ilkellik, vahşet ve kahpelik var. Ama bir de, Türk'ün sırtından ve Türk geçinen soysuzlar var işte esas bunları sürgün etmek gerek.

Büyükanıt Paşa Dağlıca olayından sonra ne demişti?

"Bize bu acıları yaşatanlara, o acıları, hayal bile edemeyecekleri bir yoğunlukta yaşatacağız"

Evet soyu ne olursa olsun soysuz ve sütü bozuk olan alçaklar, bu kutlu söz size daha da batsın çünkü bugünler en mutlu günleriniz.

Tanrı, Türk'e oluk oluk terörist kanı akan ırmakların kenarında toylar yaptırıp, soysuzları kahretsin!

Unutmayalım,Unutturmayalım....