SEN gittikten sonra....

güL58

Moderator
SEN gittikten sonra, hatiraLarina siginiyorum. kuLakLarimda háLá sesin bitmesini istemedigim sarki gibi uguLduyor. diger taraftan gözLerimin icine bakisin doLaniyor beynimin bir tarafLarinda. ne düsünsem, nereye baksam,

hep "SEN"

son güLüsün,

son bakisin,

son sariLisin

ve

son....

o gün anLamaLiydim asLinda icime oturan sebepsiz özLemden. iLk kez SANA bakarken icim acimisti. yanimdaydin ama icim aciyordu, sebepsiz. sanki bir daha göremeyecektim SENi. bu gidisin dönüsü oLmayacakti sanki, ama yinede konduramamistim SENLE ayri düsmeyi kaLbime. ayri kaLamazdik BiZ. oLamazdi bu kaLp SENSiZ.

gittin, arkanda isLak bir güL birakarak tek keLime etmeden gittin. BEN sadece arkandan baktim. kaL diyemedim biLe. eLimde ne bir adres ne bir teLefon. SANA dair hicbir sey. sonsuzLuga gitmistin sanki. yasayamam saniyordum iLk zamanLar, aLisamam, nefessiz kaLirim diyordum bu sehirde. aLisiyormus insan aciyada, SENSiZ yasamayada. sonunu getiremedigim hayaL meyaL hatirLanan güzeL aniLar var. bir sahiL kenari ve SEN, diLimizde ise BiZiM sarkimiz. daLgaLarin geLip BiZiM ayagimiza dokunusuyLa basLayan dansimiz....

ne güzeLdi degiLmi yasadikLarimiz,

ne güzeLdi.

artik ne SEN ne de BEN,

buLamayiz o günLeri.

bazen düsünüyorum da,

BENDE yaLnis birseyLer vardi diyorum,

ikimizde kiymetini biLemedik birseyLerin....