Susmak asaletim oldu

• Konbuyu başlatan kule
  • Başlangıç tarihi
  • Okuma süresi: 1:45

kule

New member
Ne sırlar sakladı bu yürek sen bilemedinki hiç...ne acılar yaşadı...ne fırtınalı sularda boğulmamak için uğraştı....şimdi hastasın dediğin bu yürek ne badireler atlattı sensiz...dönüp baksaydın bir dinleseydi bir kaçmasaydın anlardın belki...

Ama yine anlamazdın...yürek yokki sende...yürek yok...sevecek sevdiğine sahip çıkacak yürek yok...yalancı dediğin insan senin arkandan kuyunu kazmadı ...sevdi...yüreğine yerleştirdi...sadece sevdi bu yürek ölürcesine...ne sırlar sakladı sana ait...ne gözler gördüde görmezlikten geldi...ne acılar çekti...

Kaçmak tarzın olmuş sevdiğim sorumluluktan kaçmak.....para için sattığın bu sevgiyi şimdi yine satıyorsun bir hiç uğruna...yasaksa yasak demeden yaşamadın kaçtın gene bir sonsuzluğa....git sevdiğim git....yoktun ki hayatımda gene olmayacaksın...

Yıllarca sustum ben çünkü susmak benim asaletim oldu...şimdi konuştumda ne oldu...gene kaçtın....seni sevmeyen istemeyen mutlu etmeyen yüreklere kaçtın......Güle güle sevdiğim....artık bende kaçıyorum senden...artık bende yokum hayatında...hiç olmadım hiç olmadıkki hayatında...yine olayımm...

Şimdi yeniden susma vaktim geldi....Susuyorum ve gidiyorum buralardan senden alacağımı aldım vereceğimi verdim...tükettin yıllarca içimde var olan sevgimi...Güle güle git sevdiğim yolun açık olsun....yıllar sonra dönersen eğer bu kapıdan giremeyeceksin unutma...

Susuyorum şimdi..susmak benim hayatım oldu.....kalemim silahım oldu..yazmak haykırışlarım oldu sevdamı....karakaşlarını hayal ettim kara gözlerini gördüm hep başka bir yüzde başka bir küçük bedende...

Bana hastasın dedin ya sevdam....git aynaya bak kim hasta görürsün belki...

Git sevdam sen hasta olmayanlara git....seni sen olduğun için değil mevkin ve paran için sevenelere git....

Ben gene susarım susmak benim asaletim oldu...