Talat'a Cevap

Tanju Müezzinoğlu

Onursal Üye
Web sitesi
www.kktcbayrak.org
TALAT’A CEVAP

İstediğin şekilde görüşemezsin Sn Talat. Bu halk sana Cumhurbaşkanlığı görevini o koltuğa oturup Cumhurbaşkanı olduğun Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetini inkâr etmen için o koltuğa oturtmadı.

Bu halk seni KKTC cumhurbaşkanı seçti. Sana da onun için maaş ve yetki verdi.
Daha geçen ay gazete ve TV lere verdiğin beyanatta KKTC nin tanınmasını istemek intihardır dediniz.

Sn Nami iki devletli çözüm istemiyoruz diye açıklama yaptı.
Şimdi de sen istediğin gibi görüşürüm diyorsun.
Bu halk sana bunun için mi oy verdi?
Sn Talat siz ve sizin gibi düşünenler herhalde Kıbrıs Türklerini tanımıyorlar.
Kıbrıs Türkleri yokluklar içerisinde mücadele etmiş ve özgürlüğü ile egemenliğini kazanmıştır.
Kıbrıs Türk Halkı Tarihinde ilk defa egemenliğini tanımayan birisini hata yapıp kendisine cumhurbaşkanı seçmiştir.
Hatalar düzeltilir Sayın Talat.
Oylarınızı da hangi etki ve koşullar altında aldığınızı da bilmeyen ve duymayan bir sağır sultan kalmıştır herhalde.
Sayın Talat size en son şu soruyu da sormak istiyorum.
Dünyada Cumhurbaşkanı olduğu devletini tanımayan başka bir cumhurbaşkanı
var mı?
Kendi devletini dağıtmaya çalışan bir cumhurbaşkanı var mı?
Dünyada Cumhurbaşkanı olduğu DEVLETİN bayrağını indirip başka bayrak çekmeye kalkışan dünyada başka bir CUMHURBAŞKANI var mı?
Ben internetten araştırdım, ama Cumhurbaşkanı olduğu DEVLETİ tanımayan bir tek CUMHURBAŞKANI bulamadım.
Son olarak Sn Talat sana bir hususu hatırlatmak istiyorum. Bu halka danışmadan adım atamazsınız.
Eğer atarsanız sizi ilk önce KKTC halkı daha sonra da tarih yargılar.
İşinizi kolaylaştırması açısından da masaya oturduğunuz zaman şunu da yoldaşınız Sn Hristofyasa söylemeni bekliyoruz.
"Yoldaş ben egemenliği sana verip Cumhurbaşkanı olduğun KKTYC’Yİ dağıtmak istiyorum, ama halkım izin vermiyor. Ne yapabilirim?"
Belki eski yoldaşınız size kendi devletinde bir müsteşarlık verir.
Ama orada bulunduğunuz makamı sakın dağıtacağım.
Ben bu makamı tanımıyorum gibi laflar etmeyin.
Eğer patavatsız açıklamalar yapmaya devam ederseniz sizi anında görevden alacaklar ve kapının önüne koyacaklar.
Sn Talat göz boyamayı bırakın ve artık oturduğunuz makamı ve devleti savunmaya geçin. Demagojiye bu halkın karnı tok.

TANJU MÜEZZİNOĞLU
Yeni VOLKAN GAZETESİ

Volkan

-Otağ Hanı-
sy.talat a bizimde cevabımız var

Kıbrıs ın her karışı kutsaldır.sanmasınki sadece ordaki soydaşlarımız kendisine kızgın.anavatandada kendisi çıban gibidir.:mad:yakında o çıban patlatılır.tahtta,mevkide geçicidir.yaptıklarını bizde tasvip etmiyoruz.bu güzel adayı satmaya kimsenin hakkı yoktur.devletin önemli mevkiinde dahi olsa.yazınız için teşekkürler TANJU agabey.saygılarımla.