Teşkilatlanmak

ŞanyüMotun

New member
Kandaşlarım ...

Ülkeyi satmanın ve ırkını aşağılamanın moda olduğu şu günlerde bu yaptığınız bu hareket bir cesaret örneğidir.

Bu tip kuruluşlar hepimize mücadele yolunda büyük bir heves aşılıyor.

Şimdi hepimize düşen görev , bulunduğumuz mevkiye göre , yapabileceğimiz en üst düzeyde Türklük davasını anlatabilmek ve teşkilatlanmaktır. Çünkü birlik her zaman kudret doğurmuştur.

Özellikle KKTC üniversitelerinde bölücü örgüt taraftarlarının cirit attığı bir dönemde , kendi ülkemizde , kendi toprağımızda , sesimizin yeterince yüksek çıkmadığı aşikardır.

Bu şaklabanların böyle serbest bir şekilde at koşturmalarının sebebi de zaten iyi örgütlenmelerinden kaynaklanmakta ...

Demek ki ;

Her Türk genci bu davayı anlatmayı kendine bir görev sayacak ve elini taşın altına koyup yararlı olabileceği bir alanda hizmet etmeli ,

Türk Silahlı Kuvvetleri ve Türkiye Cumhuriyeti karşısında faaliyet gösteren insanların karşısına dikilmeli ,

Ve en önemlisi bölücü teröristlerin şehir gruplarına göz açtırmamalıdır.

Bu Türk gençliği olarak hepimizin asıl görevidir.

Dr.Yalnızefe

Dost Üyeler
Cevap: Teşkilatlanmak

Elinize sağlık..
Ne acıdır ki bu pislik nesiller KKTC'ye ve onun üniversitelerine kadar sızabildiler..
Biz Türkiye'de bunlardan yılmışken pislikler burada da problem çıkarıyorlar.
Umarım KKTC devlet büyükleri iş işten geçmeden bunların KKTC'den ve üniversitelerinden uzaklaşmaları için gereken hukuki yolları uygulayıp gönderirler...
Saygı ve sevgilerle..

TTK ve Y

genctmtci

Dost Üyeler

Tesekkürler arkadaşlar yorumlarınız duyarlılığınız ve temennileriniz için biz mücadeleden yılmayacagız fakat bu adileri cesaretlendiren ve daha da çoşturan T.C. nin ta kendisidir hükümetini kastediyorum. KKTC yetkilileri, büyüklerine de gelince KKTC makamları, T.C. hükümetinden izin almadıkça yada izni olmadıkça T.C. vatandaşlarına tanınan, T.C. hükümeti tarafından tanınmış olan hakların önüne gecemezler ne yazık ki durum böle olunca da çok da bişi beklemek yanlış çare TC deki hükümetin değişmesinde kararlı kararlar uygulansın KKTC hükümetleri seve seve uygulamasını yapmaya hazır olur bundan kimsenin şüphesi olmasın... Ne zaman ki bir bölücüye burada kürtçe müzik dinleyemezsin söyleyemezsin yada konuşamazsın dediğin zaman sana verdiği cevap ben TC vatandaşıyım bunlar benim devletim tarafından verilen temel haklarım anadilim diyor senin g...tünü biz, biz dediği de Türkiyeliler kurtardık diyor sen nasıl bana kafa tutarsın diyor bunla böyle terbiyesizler dediklerinde de haklılar aslında :S

genctmtci

Dost Üyeler

O günü sabırsızlıkla bekliyoruz KKTC üzerine düşeni yapmıştır sıra artık Türkiye'de...

ŞanyüMotun

New member

İşlerine geldiği zaman çok da güzel TC vatandaşı olur bunlar. Polise taş atarlar molotof atarlar , müdahale gelince de insan haklarından dem vurup ağlamaya başlarlar.

TC vatandaşıymış !

G..nü kurtarmışmış !

Menfaati olduğu zaman "faşist" dedikleri devletin arkasına nasıl da saklanıyorlar...

Sanki onlar savaştı Kıbrıs'ta ...

Eminim yarın savaş çıksa , adayı terkedecek ilk insanlar yine bu güruhtan çıkacaktır...

Dr.Yalnızefe

Dost Üyeler

O şerefsizlerin hiçbiri 1974'te ortada bile yoktu...
Harekat bitimindeki yönetim boşluklarını değerlendirip buraya da sızdılar..
Malumunuz Lefkoşa'nın güney sınırlarındaki mahallelerde Türkçe konuşulmuyor bile...Bu utanç verici manzarayı uygun bir hukuk yoluyla temizlemek da KKTC iktidarına düşüyor. Mesela bu konutların oturulamayacak kadar hasarlı olduğu ve de ruhsatsız olduğu gibi hukuki bir sebep gösterilip hepsi oradan uzaklaştırılabilir( Mümkünse Kuzey Irak'a kadar uzaklaşabilirler..:) )..

Saygı ve sevgilerle

TTK ve Y