Üstteki Kullanıcının Nesini Beğendin?

AŞİNA

Dost Üyeler
Üstteki kullanıcının imzası,avatarı,özellikleri vs....bunlardan biri hakkında olumlu yorum yapacaksınız. Kolay Gelsin...

AŞİNA

Dost Üyeler
İmzasını beğendim. İmza harika.

BAHAR

Dost Üyeler
Ben AŞİNA'nın çalışkanlığına bayılıyorum.. Bence siteye en olumlu etkisi olan bi arkadaşımız..tebrikler.

AŞİNA

Dost Üyeler
Ben AŞİNA'nın çalışkanlığına bayılıyorum.. Bence siteye en olumlu etkisi olan bi arkadaşımız..tebrikler.

Sevgi dolu teveccühleriniz gerçekten beni çok mutlu etti. Duygular vardır anlatılamayan, sevgiler vardır kalplere sığmayan, dostluklar vardır dünyalara değişilmeyen, arkadaşlıklar vardır güllerle başlayan.
18we7.gif
Sevgiyle sunulan bu gülü kabul edermisiniz?..
thgiverose9vnms1.gif
Tıpkı size benzeyen.
thgiverose9vnms1.gif

AŞİNA

Dost Üyeler
kutlubayragim9dl5cqqm4.gif

Aşina'yı tanıyan onun her şeyini beğenir, tanımayan tek tük şeyleri sayar.​

Teşekkür ederim saygıdeğer Admin'im. Beni utandırıyorsunuz. Beni tanımayanlar tek tük şeyleri sayar. Çünki; Bildiklerinin hepsi, duygularının ve düşüncelrinin bir aynasıdır. Beni tanıyan bir kişi olarak; Sizden gelen bu sımsıcak, samimi ve candan dostluk adına "Göstermiş olduğunuz teveccüh'e karşı çok teşekkür ederim." :):):)

Volkan

-Otağ Hanı-
bense bu ailedeki tüm fertlerin samimiyetini ve sıcaklıgını begeniyorum onun için ayrım yapamadım :)hepiniz benim için süper insanlarsınız.saygılarımla.:):):)

Türk Kızı

New member
Nelerini sevdiğimi anlatmaya kalkamam, kelimeler biter.. Kendisini, her şeyiyle seviyorum.

Konçuy

Dost Üyeler
Cevap: Üstteki Kullanıcının Nesini Beğendin?

adını :)