Üstteki Üyeye Meslek Seçme Oyunu....

SALUR

Dost Üyeler
Cevap: Üstteki Üyeye Meslek Seçme Oyunu....

Abla aslında Türk müşteri olan yerde olurumda(tabi tanıdık birileri olması lazım animatör) Animatörlere hiç iyi gözle bakmıyolar.. : )

Hatta Animatörlerle garsonlar arasında rekabet vardır animatörler öyle pek güvenilir insanlar değiller.Kızları kandırmak için hertürlü şeyi yaparlar
Tabi aralarında sağlamda çıkarda. Genelde onlarını odaları bile normal personelden uzakta tutmaya çalısırlar. yemeklerini bile ayrı yerde yerler. Ama bazı otellerdede elüstünde tutulur.

BAHAR

Dost Üyeler

:))Animatörleri hiç bu açıdan görmemiştim:))demek neler neler varmış senin beyninde :))meslek seçiminin altında yatan kıstaslar beni öldürdü:))ozaman stevart ol sen şekerim:))

SALUR

Dost Üyeler

Abla düşüncem kız değil animatörlere normal personelin hepsi söver.Yani birileri bana saygı göstermeyecekse ben neden yapayım ki o işi.

Garson demek zaten yeri geldiğinde aşcı yamağı,temizlikçi,katcı,elektirikci aklına ne gelirse : )

Stevart a gelince Askeriyedeki her askerin bordo bereli olma hayali gibi bişey : )

yani keşke : )

BAHAR

Dost Üyeler

Tatlım stevart turizmde bulaşıkçılara deniyo yanlız
tam 12 yıl çalıştım turizmde:))

SALUR

Dost Üyeler

Biliyorum abla bende turizmciyim 4 sezon çalıstım ben espiri olsun diye dedim : )