Vakfın Teşkilatı

Yunus Gök (Embesil)

Yasaklı Üye
Vakfın Teşkilatı

TSK Dayanışma Vakfı Genel Müdürlüğü; Genel Müdüre bağlı Hukuk Müşaviri, ve İdari İş, Tanıtım Yardım ve Bağış İşleri ile Mali İşler Şubelerinden ve bu şubelerde görevli uzman personelden oluşmaktadır.

TSK Dayanışma Vakfı'nda Görev Yapan Genel Müdürlerimiz

ctitiz.jpg
Çağatay Titiz
E.Tuğgeneral Çağatay TİTİZ 1939 yılında Adapazarı'nda doğdu. 1958 yılında Kuleli Askeri Lisesini bitirdi. 1960 yılında Kara Harp Okulundan Levazım subayı olarak mezun oldu. Muhtelif birliklerde görev yaptı. 1992 yılında Tuğgeneral rütbesinde K.K.K. Levazım Daire Başkanlığı ve MSB İç Tedarik Başkanlığı görevinde bulundu. 1999 yılında emekliye ıldı. 01 Ocak 2000 - 01 Mart 2003 yılları arasında TSK Dayanışma Vakfı Genel Müdürü olarak görev yaptı.
fbuyukcivelek.jpg
Fuat Büyükcivelek
E.Tümgeneral Fuat BÜYÜKCİVELEK 1945 yılında Kayseri'de doğdu. 1966 yılında Kara Harp Okulundan topçu subayı olarak mezun oldu. Harp Akademisini bitirdi. Muhtelif birliklerde görev yaptı. 1994 yılında Tuğgeneral rütbesinde 6 ncı Zırhlı Tugay ve Bitlis İl Güvenlik Komutanlığı, Genelkurmay Merkez Daire Başkanlığı görevlerinde bulundu. 1998 yılında Tümgeneral rütbesinde Genelkurmay İstihbarata Karış Koyma ve Güvenlik Daire Başkanlığı, Personel Okulu ve Eğitim Merkezi K.lığı görevlerinde bulundu. 2002 yılında emekliye ayrıldı. 01 Mart 2003 - 01 Mart 2008 tarihleri arasında TSK Dayanışma Vakfı Genel Müdürü olarak görev yaptı.
sguloglu.jpg
Salih Güloğlu
E.Tümgeneral Salih GÜLOĞLU 1948 yılında Gölcük'te doğdu. 1959 yılında Selimiye Askeri Orta Okuluna girdi, 1966 yılında Erzincan Askeri Lisesini bitirdi. 1968 yılında Kara Harp Okulundan topçu subayı olarak mezun oldu, Harp Akademisini bitirdi. Muhtelif birliklerde görev yaptı. 1996 yılında Tuğgeneral rütbesinde 20 nci Zırhlı Tugay Komutanlığı, 55 nci Mekanize Piyade Tugay Komutanlığı görevlerinde bulundu. 2001 yılında Tümgeneral rütbesinde MSB Müsteşar Yardımcılığı, Ulaştırma Okul ve Eğitim Merkezi Komutanlığı ve K.K.Lojistik Komutanlığı Kurmay Başkanlığı görevlerinde bulundu. 2007 yılında emekliye ayrıldı. 01 Mart 2008 - 30 Kasım 2008 tarihleri arasında TSK Dayanışma Vakfı Genel Müdürü olarak görev yaptı.

http://www.tskdv.org.tr/tskdv.php?id=2505