Windows XP Ultimate 2009 PLUS TR|SP3|Full Sata İSTER NOTEBOOK A İSTER MASAÜSTÜNE KUR

BİLGE KAĞAN

Dost Üyeler
Kırmızı Benizli,Alın Teri ile Islanmış Vatanımın K
24.10.2008 ÜRETİM TARİHLİDİR

SON ZAMANLARDA NOTEBOOKLARA XP KURMA SORUNU İLE KARŞILAŞIYORUZ. ÇÜNKÜ XP CDLERİNİN SATA DESTEĞİ MEVCUT DEĞİL VE SON NOTEBOOK MODELLERİNİN DE HARDDİSKİ SATA OLARAK İMAL ÜRETİLİYOR. HEM BUNA İSTİNADEN YENİ ÇIKAN BİR XP CDSİ VE İÇİNDE BİR SÜRÜ YENİ İÇERİK İÇEREN BİR ARŞİV SİZLERİ BEKLİYOR. BEKLEDİĞİNİZDEN DE FAZLASINA SAHİP OLACAKSINIZ

MUTLAKA HERKESİN İNDİRİP MAKİNELERİNE YÜKLEMESİNİ ÖNERİRİM. KENDİM KULLANIYORUM BU KADAR GÜZEL ENTEGRE EDİLMİŞ BİR YAZILIM GÖRMEDİM GAYET BAŞARILI

KOLAY GELSİN.

UPLOAD TAMAMEN KENDİME AİTTİR.
ŞİMDİ DE AÇIKLAMALARA BAŞLIYAYIM
RESİMLİ VE METİN AÇIKMASI İLE YETERLİ BİLGİYİ ALACAKSINIZ

DOWNLOAD

http://rapidshare.com/files/156740877/Ultimate_2009_gruplar.info_by_HandaN.part1.rar
http://rapidshare.com/files/156745397/Ultimate_2009_gruplar.info_by_HandaN.part2.rar
http://rapidshare.com/files/156945719/Ultimate_2009_gruplar.info_by_HandaN.part3.rar
http://rapidshare.com/files/156765110/Ultimate_2009_gruplar.info_by_HandaN.part4.rar
http://rapidshare.com/files/156758866/Ultimate_2009_gruplar.info_by_HandaN.part5.rar
http://rapidshare.com/files/156750130/Ultimate_2009_gruplar.info_by_HandaN.part6.rar
http://rapidshare.com/files/156752252/Ultimate_2009_gruplar.info_by_HandaN.part7.rar

Windows XP Ultimate 2009 PLUS

image-2CC2_48F893F9.jpg

XP Ultimate 2009, Microsoft Windows XP Professional SP3 (Türkçe) üzerine yapılandırılmış, özelleştirilmiş bir işletim sistemidir XP Ultimate 2009 içerdiği bir çok eklenti ile göz kamaştırıcı bir şıklığa burunurken kullanıcılarına çok çeşitli kullanım kolaylıkları sağlamaktadır

XP Ultimate 2009 ile bilgisayar kullanmanın keyfine varacaksınız, bilgisayarınızı yeniden keşfedeceksiniz

İşte XP Ultimate 2009'de neler var?

XP Ultimate 2009,

* Tam otomatik kurulum yapar; kurulum sırasında herhangi bir uyarı ya DA soru ile karşılaşmayacaksınız
Ultimate 2009, katılımsız Windows yüklemesinin en iyi örneklerinden birisidir Siz sadece Ultimate 2009'un kurulacağı disk bölümünü seçeceksiniz, artık kurulum tamamlanıncaya kadar hiçbir soru veya uyarı ile karşılaşmayacaksınız

* XP Service Pack 3'ü içerir
Ultimate 2009, Microsoft tarafından yayımlanmış sp3 entegreli XP Professional Türkçe sürümü üzerine yapılandırılmıştır

* 12 Eylül 2008 tarihine kadar SP3'ten sonra yayımlanmış tüm güncelleştirmeleri içerir
Windows kurulumu sonrası yığınlarca güncelleştirme yüklemeye artık son Ultimate 2009 SP3'ten sonra çıkan güncellemeleri de içerir

* Microsoft'un en güvenli tarayıcısı İnternet Explorer 7'yi içerir
Artık internette gezinmek daha hızlı ve güvenli Explorer 7 beraberinde güncellemelerini de içerir

* Muhteşem görüntüsü ile Windows Media Player 11'i içerir
Media Player 11 önceki sürümlerine göre daha performanslı çalışmaktadır

Bunların yanında,

Birbirinden farklı 15 adet tema ile sizlere tam bir görsel şölen sunuyor Temalar Ultimate 2009 işletim sistemine uygun olarak, özel olarak düzenlenmiştir 6 adet WindowBlinds; 9 adet shell tema içerir

* Ultimate 2009
* Ultimate 2008 (Vista)
* Leo
* DragonX
* Dragon
* Aero Metal

* Vistaluna Basic
* AeroXP
* Crystal Milk
* Luna Element (Black)
* Luna Element
* Lune Element 51
* Royal Full Start Menu
* VistaUltimate
* Luna Royale

* Windows Vista seslerini,

* Birbirinden farklı 40 adet mouse imleci,

* Birbirinden farklı 8 adet ekran koruyucu,

* Vista boot ekranı,

* Vista Kenar Çubuğu ( Türkçe ),
XP Ultimate 2009'a özel olarak düzenlenmiş Radyo dinleme aracı içerir 81'i Türkçe, 50'si yabancı yayın yapan toplam 130 adet radyo kanalını içerir Daha sonradan dilediğiniz radyo istasyonunu listenize ekleyerek kendinize özel bir liste yapabilirsiniz
Vista Kenar Çubuğu için internetten indirdiğiniz araçları sadece iki kez tıklayarak kurabilirsiniz

*Vista kullanıcı imgeleri,

*Vista sürücü doluluk göstergesi,

*Vista görev çubuğu pencere önizlemesi Visual Task Tips
Görev çubuğunda çalışan uygulamalar ve açık pencereer üzerine mouse ile geldiğinizde pencere içeriğini size küçük olarak gösteren bir uygulama

*Vista LClock (Saat/Takvim düzeni),

*RocketDock Türkçe,
Masaüstü kısayol düzenleme aracıdır Masaüstünüzde bulunan kısayollarınızı bu uygulama içerisine koyarak ulaşım kolaylığı sağlarken masaüstünüz şık bir hal alacaktır

*MTU Sözlük sayesinde İngilizce-Türkçe & Türkçe-İngilizce kelimelerin karşılığını bulabileceksiniz

*Ek Denetim Masası eklentileri içerir
Ek Denetim Masası eklentileri ile bilgisayarınız üzerinde tam bir hakimiyet sağlayacaksınız

İşte XP Ultimate 2009 Görüntüleri(Temalar)
image-A6B9_48F893F9.jpg

image-819F_48F893F9.jpg

image-2CC2_48F893F9.jpg

image-FCFC_48F893F9.jpg

image-6806_48F893F9.jpg

image-6D2D_48F891F7.jpg

image-1402_48F89502.jpg

image-61DB_48F89502.jpg
image-4152_48F89584.jpg

Birbirinden Güzel Tema çeşitleriyle Daha çekici Hale geldi
image-6219_48F897FF.jpg

Ultimate 2009 Boot Menü İçeriği
image-FE14_48F896E9.jpg

* MiniXP sayesinde açılmayan işletim sisteminizdeki verilerinizi kurtarın

* Hiren Boot CD ile bir çok kurtarma ve onarım, bakım işlemlerini yapabilirsiniz

* Acronis Backup ile stabil çalışan sisteminizin yedeğini alın ya DA daha önceden yedeği alınmış sistemi geri yükleyin Format atarak zaman kaybetmeyin

* Norton Ghost 11'i yedek almak ve geri yüklemek için tercih edebilirsiniz

* Partition Magic ile Hard disk yönetimini kolayca yapabileceksiniz

* XP LOGON ŞİFRE KIRICI ile logon şifrelerini kırabilirsiniz Gelen ekranda windows oturumunu klavyenin rakamlarını kullanarak giriniz Ardından kullanıcıyı seçip onaylayınız Şifre 3 adımda kolayca değişecektir

* NTLDR Hata Çözümü ile Windows açılışında karşılaşabileceğimiz "NTLDR eksik" hatasını atlayarak windows açılışını sağlayabilirsiniz Sisteminiz açıldıktan sonra eksik NTLDR dosyasını XP cdnizden sisteminize kopyalayarak format atma işleminden kurtulabilirsiniz

UYARI:
Yükleme Konsolunda 5 adet işletim sistemi görülmektedir Fakat CD içerisinde sadece Windows XP Ultimate Edition 2009 bulunmaktadır (Seçenek 2)

Kurtarma Konsolundakilerin tamamını CD içerisinde bulabilirsiniz

KURULUM VE ANLATIM;

Arkadaşlar İndirdiğiniz Partlardan birinin üzerine Gelerek buraya çıkar diyorsunuz ve partlar açılıp 'Ultimate 2009ISO kalıbı çıkacak ISO programı yüklü ise zaten ISO olarak göreceksiniz ve çift tıklayıp yazdır diyerek boot cd'sini oluşturuyorsunuz Nero var ise image dosyası olarak gözükecektir ve çift tıklayıp cd yazdır seçeneğini tıklayıp max 16x' yazdırmanızı tavsiye ediyorum oluşan boot cd'siyle pcnici yeniden başlatıp kuruluma başlayın boot ekranı gelecek rakam ile '2' yi yada mause ile tıklıyarak buişlemi gerçekleşitrin ve tamamen katılımsız olum kurulumu tek başına yapmaktadır test ettim sorun yok sp3'lü içerisinde dirver vs içermiyor

.

__._,
.

serv

plx.gif

Yakamoz_ym

New member
Cevap: Windows XP Ultimate 2009 PLUS TR|SP3|Full Sata İSTER NOTEBOOK A İSTER MASAÜSTÜ

Kardelş ellerine sağkık. İndiriyorum ama inşallah çalışlır.

Yakamoz_ym

New member
Cevap: Windows XP Ultimate 2009 PLUS TR|SP3|Full Sata İSTER NOTEBOOK A İSTER MASAÜSTÜ

Kardeş kurdum, herşey ii güzel de aktivasyon kodu istiyor. Aktivasyon kodu nedir.

BİLGE KAĞAN

Dost Üyeler

30 günlük kullanımmı sunuyor size?activasyon derken ne demek istediniz anlayamadım.ilk kurulumda istiyorsa,rarların içindeki şifreyi kullanın,veya herhangi bir sp 3 windows xp şifresi olur.Ama buradan direk şifre paylaşamıyorum...

sen_ates

New member

arkadaşlar ben 3 kez kurdum ama açılışa kdar herşey normaldi açıldıktan sonra sadece masa üstü resmi çıktı başka hiç bir şey yoktu ve çalışmıyordu yardım edermisiniz

sen_ates

New member

amd athlon 3200 64 bit 128 ekran 1GB ram 160 sata harddisk MSI anakart Sp2 sorunsu çalıştşmdi vistakulaıoum

oneofthemad

New member

ellerine sağlık hocam

dangerpancu

New member

arkadasım ben bu konuyu 5 günden beri araştırıyorum bir siteden windows xp ultima indirdim eksik dosya çıktı!! Birde bi şey farkettim tüm sitelerde bu işleetim sistemi 8 part olarak indirilor neden sende 7 partt eksik dosyamı var yoksa!!!
Cevap bekliorum

BİLGE KAĞAN

Dost Üyeler

Diğer siteleri bilmiyoum üstadım,Rar ile sıkıstırmadan sıkıstırmaya değişir veya rapide kaçarlı partlar halinde yüklenmiş oda değiştirir.Eksik dosya yok rarları cıkar iso ile yak o kadar