YDS Öğrencileri!!!!!Els İngilizce Öğretim Dergileri 35 Sayı Birden

BİLGE KAĞAN

Dost Üyeler
Kırmızı Benizli,Alın Teri ile Islanmış Vatanımın K
topluabonewk6.jpg

İngilizce Öğretim Dergisi ELS'nin 35 sayısı birden pdf formatında. 89MB

http://www.rapidshare.com/files/37386087/ELS_1-35.rar

AŞİNA

Dost Üyeler
Çok değerli bilgiler içeriyor,inşallah öğrencilerimize fayda sağlar.
Emeğinize sağlık. Teşekkürler...
:):)

BİLGE KAĞAN

Dost Üyeler
Ben ELS ile büyüdüm desem yanlış olmaz.Herne kadar yüzünü artık görmek istemesemde YDS sınavına hazırlanan öğrenciler için bu dergilerden daha değerli başka kaynak yok.İnşallah sınava gircek öğrencilere faydalı olur,hoş az kaldı ama sınava!!!

AŞİNA

Dost Üyeler
Ben ELS ile büyüdüm desem yanlış olmaz.Herne kadar yüzünü artık görmek istemesemde YDS sınavına hazırlanan öğrenciler için bu dergilerden daha değerli başka kaynak yok.İnşallah sınava gircek öğrencilere faydalı olur,hoş az kaldı ama sınava!!!

Kesinlikle faydası olur öğrencilere. Ben artık görmeye bile dayanamıyorum. Artık beynim kaldırmıyor ince işleri. 16 sene okudum yeter artık. İnşallah bütün öğrencilerimiz sınavlarını başarı ile verirler. Hiç bir öğrencimizin başarısız olmasına dayanamam. :)

BİLGE KAĞAN

Dost Üyeler
Tek tavsiyem sınava girecek arkadaşlara sakın ama sakın stres yapmasınlar.ilerde inşallah kazanınca üniversiteyi bu sözümü hatırlasınlar inşallah,''Affective-Filter''diye birşey var ve bu sizin bildiklerinizden daha cok size sınavda yardımcı olacak.Bu ''filter'' ında düşük veya yüksek olması size bağlı arkadaşlar.Ne kadar az Stres yaparsanız o kadar ''low-filter '' olursunuz ki buda sizi allahın izniyle üniversiteli yapar.