Yeni Yılınızı Kutlarken (!?) Hüzünlüyüm ama Ümitsiz Değilim.

Fevzi Moray

New member
Yeni Yılınızı Kutlarken (!?)
Hüzünlüyüm ama Ümitsiz Değilim.

Sevgili dostlarım ve kahraman silah arkadaşlarım, bu yıl da geçen yıllarda olduğu gibi sıkıntıların ve acıların yüreklere kazındığı bir yıl oldu.

Teokratik baskıların arttığı , ekranlardan gözümüzün içine bakılarak yapılan şantajların , tehditlerin havalarda uçuştuğu bir yıl oldu. Özellikle göz bebeğimiz gençlerin gösterdiği direnç karşısında doğal olarak Terör ve terörizm kendini yoğun şekilde hissettirdi bu yıl..

Türkiye Cumhuriyetinden maaş alıp Türk olmaktan utanç duyan millet vekillerinin itirafları içimizi acıttı , sırtımızdan hançerledi bu yıl bizleri..
Neler mi söylediler?

Milli duygularımızı kamçılayan “Ne mutlu Türk’üm diyene ve varlığım Türk varlığına armağan olsun” gibi anlamlı Türklük kavramını,
‘Ben Türk değilim ki neden varlığım Türk varlığına armağan olsun’ diyerek çiğneyip geçtiler. Barındıkları bu kutsal topraklara ihanet ettiler..

Yine bu yıl ve bu ülkede suçu kanıtlanmamış insanlar acımasızca zulümhanelerde tutulmaya devam ediliyor. Demokrasinin güvencesi olanAdalet kurumu , adaletsizliklerin hüküm sürdüğü yere dönüştü.

Emniyetörgütümüz , dünyanın en güçlü askerinin görevleri yapmak üzere tarihinde görülmedik kadar güçlendiriliyor. Bu güne kadar içte çıkarılan isyanları bastırması gereken ve İç İşleri Bakanlığına bağlı olarak çalışan Emniyet ve Jandarma teşkilatının neden görevini yapamadığını artık hepimiz biliyoruz.

Çünkü Küresel Jandarma, demokratik ortamı yaratan ülkelerin huzurlu ve başarılı olacağını çok iyi biliyor.

Her geçen gün Demokratik ve laik Türkiye Cumhuriyetinin yok edilmeye çalışıldığını artık görmeli ve Teokratik rejimin ayak sesleri duymalıyız.

Çizdiğim karanlık tablonun 2011 yılında aydınlığa dönüşeceğine yürekten inanıyorum. Zira bu ülke Türkiye Cumhuriyetidir. Bizler sağ oldukça dakimse bu yüce Türk Devletini ortadan kaldırmaya muktedir olamayacaktır.Bu duygularla hepinizin yeni yılını tekrar kutluyorum. Sevgiyle, Sağlıkla ve umutla kalınız.

Fevzi MORAY