Adı:Ölümüne Soyadı:Vatan

sonosmanli

New member
Adı:Ölümüne Soyadı:Vatan
Adı: Ölümüne
Soyadı: Vatan
Ülke: Türkiye
Kendisi Hakkındaki Açıklaması:Müslüman bir Türk genci
Dışım Türk, içim İslam; İçim dışıma hakim dışım içime köle..

Ben;
Orta Asya'dan Türeyen, Anadolu'da Büyüyen, Avrupa İçlerine Yürüyen TÜRK'üm !

Ben;
Dağlarda Gemi Gezdiren, Taşlara Destanlar Kazdıran, Tarihi Baştan Yazdıran, TÜRK'üm !

Ben;
Adalete, Ben Mertliğe Örnekler Veren, Ölüm - Kalım Savaşına Gülerek Giden, Yeryüzünde Her Murada Eren TÜRK'üm !

Ben;
Sancaklara, Tuğlara Baş Eğdiren, Beylere, Paşalara Hil'at Giydiren, Kılıcını Üç Kıt'ada Gezdiren TÜRK'üm !

Ben;
Attilla'yı, Yavuz'u, Fatih'i Var Eden, Kralları, İmparatorları Kendisine Yar Eden, Düşmanına Dünyasını Dar Eden TÜRK'üm !

Ben;
Şahları, Sultanları Köle Edinen, Altınları, Elmasları Pul Edinen, İncili Kaftanları Çul Edinen TÜRK'üm !

Ben;
Zafer Rüyasını Görenlere Saç Yolduran, Hezimete Uğratıp, Ümitleri Solduran, Müzelerde Baş köşeleri Dolduran TÜRK'üm !

Ben;
Damarlarında Asil Kanın Aktığı TÜRK'üm, Benden Bahseder Destanım, Ağıtım, TÜRK'üm, Ben TÜRK'üm, Taa İliklerime Kadar

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK !..

Halkına Seslenişi:

Bu vatan bizim ve Allah'ın izniyle hep bizim kalacak! Boşuna rüya görmesin bazıları. O rüya kabus olur çöker başlarına...Biz Türk, kürt, laz bir bütünüz! Bu ülkede yaşayan herkes TC vatandaşıdır, bu ülkenin ekmeğini yer burda barınır hiç kimse hainlik etmesin.. bunlara rağmen yediği kaba tükürenleri de o tükürükte boğmasını biliriz! Tarihimiz boyunca olduğu gibi! Unutulmasın: Türk'e kefen biçenin ölümü korkunç olur ki olmuştur!!!!

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

BURLAHATUN

Yasaklı Üye
Ben;
Zafer Rüyasını Görenlere Saç Yolduran, Hezimete Uğratıp, Ümitleri Solduran, Müzelerde Baş köşeleri Dolduran TÜRK'üm !

Ben;
Damarlarında Asil Kanın Aktığı TÜRK'üm, Benden Bahseder Destanım, Ağıtım, TÜRK'üm, Ben TÜRK'üm, Taa İliklerime Kadar

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK !..

Halkına Seslenişi:

Bu vatan bizim ve Allah'ın izniyle hep bizim kalacak! Boşuna rüya görmesin bazıları. O rüya kabus olur çöker başlarına...Biz Türk, kürt, laz bir bütünüz! Bu ülkede yaşayan herkes TC vatandaşıdır, bu ülkenin ekmeğini yer burda barınır hiç kimse hainlik etmesin.. bunlara rağmen yediği kaba tükürenleri de o tükürükte boğmasını biliriz! Tarihimiz boyunca olduğu gibi! Unutulmasın: Türk'e kefen biçenin ölümü korkunç olur ki olmuştur!!!!

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

TÜRK'ÜM NE MUTLU BANA NE MUTLU TÜRK OLANA!

Bu coşku dolu paylaşımın için çok teşekkür ediyorum, sevgili can dostum, kardeşim Sonosmanlı.:)