AKP'ye, Başbakanına ve Talata Dikkat

Tanju Müezzinoğlu

Onursal Üye
Web sitesi
www.kktcbayrak.org
AKP’YE, BAŞBAKANINA VE TALATA DİKKAT!.. 14.09.2008

Geçmişini bilmeyen halkların sonu yok olmadır. Sayın TALAT sana geçmişten birkaç örnek vermek istiyorum. Senin bunlardan haberin var mı? Yok mu?
Ayvasıl, Muratağa, Atlılar, Sandallar, Taşkent′te Rum’ların gerçekleştirdikleri toplu katliamları, Atlılar ilkokulunun tüm öğrencilerinin topluca katledilmelerini hatırlıyor musun? Sana halkımız ve çarşı esnafı soruyor. Sen kimden izin alıp da Rumlarla BİRLEŞİK bir KIBRIS devleti kuracaksın. Yoksa Rum’lar ENOSİSTEN vazgeçtiler mi sanıyorsun.

TEK EGEMENLİK, TEK VATANDAŞLIK Hıristofyasın isteği. Sayın TALAT sen Hıristofyasın her istediğine evet diyeceksin. Seni biz o masaya yoldaşın Hristofyasın tüm isteklerine boyun bükesin diye göndermedik. Ne günlere kaldık yarabbim.

20-21 yaşlarında Türk gençleri ellerinde boya kutuları Anavatanımıza ve Türk ordusu aleyhine duvarlara slogan yazıyorlar. Ben bu çocuklarımıza hiçbir zaman kızmıyorum. Bu çocuklarımıza Rumların ne olduklarını araştırıp öğrenmelerini öneriyorum. Ve diyorum ki: Türk Ordusu 20 Temmuz 1974 Mutlu Barış Harekâtı yapılmamış olsaydı, bu gün biz bir çukurda ölü olacaktık. Sizler de bu dünyada olmayacaktınız. Bu gençlere önerim babaları bu çocuklara doğruları anlatıp Rumların ne olduğunu Rum’ların neyin peşinde olduğunu anlatmadı. Ben bu gençlerimize doğruları öğrenmelerini tavsiye edeceğim. Bu gençlerimize diyorum ki: Benim yazdıklarıma inanmıyorsanız. 1974 Barış Hareketinden önce 11 yıl Kıbrıs Türklerine Rumların uyguladığı mezalimi öğrenin.
&&&
Türk Milletine bir hatırlatma yapmak istiyorum. AKP İktidarı ve Başbakanı ABD’den ve AB’den aldıkları talimatlar doğrultusunda Sayın TALAT kullanılarak Kıbrıs gıdım, gıdım Rumlara teslim edilmek için bin bir çeşit senaryo ortaya konmuştur. Şimdi bu oyunun senaryoları hazırlanmaktadır.
AKP İktidarı çok tehlikeli bir oyun oynamaktadır. Nedir AKP’NİN yapmak istediği. BIR DEVLET (KKTC) VE KKTC’NİN BAYRAĞINI ORTADAN KALDIRMAK için TALAT kullanılarak büyük bir çalışma içindedirler.

AKP’NİN KKTC’de oynadığı oyunun ne olduğunu anlatabildimse çok mutluyum.

KKTC’Yİ VE BAYRAĞINI ORTADAN KALDIRMAK İSTİYENLER MÜCAHİT TÜRK MİLLİYETCİLERİNİ KARŞININDA BULACAKTIR.
NE MUTLU TÜRKÜM DİYUENER.

TANJU MÜEZZİNOĞLU
Yeni VOLKAN GAZETESİ

DOĞUKAN

New member
Cevap: AKP'ye, Başbakanına ve Talata Dikkat

çok güzel anlatmışsınız teşekkürler

Depresif Hayalet

New member

Yazınız için teşekkür ederim sayın Müezzinoğlu,yalnız sizden farklı düşündüğüm bir nokta var;20-21 yaşındaki Türk gençlerin ellerine boya kutuları alıp Anavatan'a ve Türk Ordusu aleyhine duvarlara slogan yazmalarını hoş göremem,kızarım.Olaylara yön verip dünyayı değiştirebileceğini düşünen insanların en azından kendi tarihleri hakkında bilgileri olması gerekir,yorum bilgi gerektirir,kaldı ki sözü edilen yakın tarihtir!45 yılı kapsayan olayları okumak için bir gün yetmez miydi,ellerinin altında internet gibi sonsuz bir kaynak yok muydu?"Birleşik Kıbrıs" gerçekleşirse 2.sınıf vatadaş olacaklarının farkında değiller mi?! (Türkiye için AB üyeliği de öyle olacak)"Egemen" olmak,"Biz" olmak neden ağırımıza gidiyor anlayamıyorum!

Saygılarımla :)

osman batur

Dost Üyeler

Ne kadar icler acisi bir durum,suursuz bir genclik bir halk icin en tehlikeli ve gelecegi mechul bir durum.Yazik gencligin avrupa sevdasina düstügü duruma,halbuki avrupayi görseler geleceklerini böyle bir serüven icin tehlikeye atmazlar,dünyanin her tarafinda vatansiz ve bayraksiz bir sürü soyadasimiz yasiyor ve ay yildizli bayrak altinda yasamak icin uzun yokluklar ve caresizlikler icinde Türkiyeye ulasmaya calisior,yeterki kendi vatanimiz diyebilecekleri bir yurtlari olsun,
Peki soruyorum simdi kibrislilar eger bu birlesme olursa nereye yurt ve vatan diyecekler,peki pisman oldular diyelim tekrardan böyle bir hazir vatan bulabileceklermi kendilerine

KÜLTEGİN

Genel Koordinatör

Ben bir Talat bilirim. Selanik'te sıradan posta memuru iken, Osmanlı'ya sadrazam olan.Ardından techir yaftasını omuzlarında taşıyan, Berlin'de bir çıfıt ermeni tarafından katledilen...

Aradan bir asır geçti, ne olaki bizim Talat'lara; Birisi "vatanperverce-kahramanlığı" yüzünden vatanından uzakta şehit oldu...

Bir diğeride; "vatanperverlikten yoksunca" nasıl vatanı yok ederim diye çabalar oldu...

Ya devlet başa, ya kuzgun leşe,

TTK