Atatürk'ten Bir Söz!

DEMİR

Beğ Yönetici
"SAKIN KURTARICI BEKLEME BENDEN, YOKSA SANA KARŞI OLAN VAZİFEMİ YAPAMADIM SAYARIM!"
M.K.ATATÜRK

ataturk1au2.gif

Saygıdeğer arkadaşlarım. Bu söz herşeyden önemli benim nacizane fikrime göre. Başbuğ Atatürk daha yıllar önce bu sözü sarfetmiş. Bizler ise napıyoruz. Hala bir kurtarıcı bekliyoruz. (bunu büyük bir çoğunluğumuz için söylüyorum) Aynen Ata'mın söylediği gibi büyük bir kurtarıcı beklemiyor muyuz. Biri ölünce bu benim kurtarıcım olmalıydı demiyor muyuz! Bunu kendimden hareketle söylüyorum. Özeleştirimin neticesinde Başbuğ ne kadar doğru söylemiş bunun farkına varıyorum. Bu söz dikkate alınması gereken cümledir. Şimdi şapkayı önümüze alıp düşünme vaktidir.

Kartal Gözü

Dost Üyeler
Cevap: Atatürk'ten Bir Söz!

kesinlikle çok haklısınız. size katılıyorum. aynı şekilde düşündüğüm içinde imzamda Atatürkün 1937 de Trabzonda söylediği sözü kullanıyorum.

ATAM

Dost Üyeler

Ahhh Atam ahhhh gel de ülke ne halde bi gör...Ama merak etme biz burdayız..!!!!

İl_Bilge_Katun

Dost Üyeler

Seni anladığını sananlar yanılıyor, seni sevdiğini sananlar yanılıyor, biz zaten biz olursak seni anlamış oluruz bunu bilmiyorlar.

Çok güzel bir söz, paylaşandan Allah razı olsun, söyleyen ceddimizden de Rabbim çokça razı olsun.

Anlayabilene ne mutlu.....