BEN SENDEN gittim....

güL58

Moderator
günLerdir akLimdan yürüyen sözcükLerin yüregimdeki siziya her dokunusunda, biraz daha kizgin biraz daha küskün cümLeLer kurdum. simdi mi? simdi hüzün zamani. evet ayriLdik! hayaLdi ve gercege carptigimiz an bitti. beLki de suya yaziLmis bir ask masaLiydi BiZiMKi. hani zamaninda her seye inat beraber ayakta kaLabiLme cabaLarimiz faLan akLima geLince, sonumuza bakip derin bir aci cekiyorum cigerLerime. dönüsü oLmayan bir yoLa ürkmeden adim atabiLme cesaretimiz icinse, hic övünemiyorum biLiyormusun? ask, gercekLere ne kadar yakinsa sonsuzLuga o kadar uzakmis meger. BENiM icin artik bir yabancisin. oysa hayattan aLdigim her darbede cevirecegim aciL numaram, en yakin dostum, sevgiLim, hayat arkadasim oLdugunu sanmistim. simdi yasamak icin yeni sebepLer ariyorsundur KENDiNE ve her gece basini yastiga koydugun anda, BENDEN kaLan parcaLari icindeki atesLe yakip uyuyorsundur. tanirim SENi! yüregini yeni bir yürege acman biraz süre aLir ama hayat devam ediyor mantiginLa bunu da asarsin! dogruLarin, hani su asLa, ne pahasina oLursa oLsun degistiremeyecegin dogruLarin, bir gün hangi kadinin eL degmesiyLe dogru oLmaktan cikar, iste onu biLmiyorum.
BEN SENDEN gittim, hem de bir hastanenin aciL servis kapisinin önünde öyLece yoLunu gözLerken.
BEN SENDEN gittim, teLefonun diger ucundaki suskunLuguna bagirip cagirip agLarken.
BEN gittim artik, SANA ayriLmaLiyiz derken. ve simdi, unuttum SENi demek icin cok erken beLki de cok gec! vakit ayriLik vaktiydi, bitti. SENiN icin tüm iyi diLekLerim, yüregimin ta derinLerinden sesLeniyor....