Bir İstihabaratçının Analizleri

Gök Yeleli Bozkurt

New member
Katılım
29 Nis 2008
Mesajlar
1,947
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Konum
Bozkurtlardan Birine Sorun
Son 20 yıldır ülkemizin, insanlarımızın farklı ideolojiler, beklentiler ve yıpratıcı kültürel difüzyonla birbirlerine karşı kamplaşmaları, ortak çıkar ve beklentileri, ortak bir gelecek kurma gayeleri ve ortak düşmanları olduğu halde, medya, sivil toplum kuruluşları, uluslar arası çıkar gruplarının tüm perifer ya da cephe ülkelerindeki çıkarlarını korumaları için yaptıkları mücadele sonucu sadece halk birbirine düşman, birbirine öteki hale getirilmiş ve halen de bu amaçla çok ciddi yüksek bütçeli operasyonlar devam etmektedir...Halk birbirine düşürülürken, diğer yandan da birbirlerine karşı bunca mesafe ve düşmanlık kıvılcımları besleyen farklı renklerdeki yığınlar, kendilerini bu duruma düşüren uluslar arası çıkar odaklarını ve onların yerli işbirlikçilerini değil doğrudan devleti ve kurumlarını suçlu görmeye başlamıştır. Bu toplumsal görüşü oluşturmak için yargıdan, askere, meclisten siyasi partilere her demokratik ve anayasal kurum belli bir ideolojik yapı ve ona bağlı halk yığınlarınca düşman bellenmiştir. Bu güvensizlik ortamı sahte kurtarıcıların ve politika tacirlerinin hizmet ettiği uluslar üstü çıkar organizasyonlarını rahat rahat at oynatabileceği bir alana sahip kılmıştır.

Devletine ve kurumlarına değil de cemaatine ve dışarıdan gelen emir ve direktiflere sahip çıkan 5. kol tipi aydınlar, NGO maaşlı bilim adamları, washington kıbleli cemaatler ortada fink atarken, bu duruma karşı refleks geliştiren tüm sivil ya da yarı sivil yapılar artık gerçek düşmanların yüzünü halka anlatacak konuma gelmeye başlayınca iftira kampanyalarının, olmayan gizli derin devlet örgütlerinin, solcu-islamcı teroristlerin, muhafazakar sosyal demokrat eblekliklerin oyun alanı haline gelen bu ortamda temel amaç halkın gözünde ulusal savunma refleksi hareketlerini adileştirmek, küçük düşürmek ve halkın muhtemel bütüncül bir mücadele şemsiyesi altında birleşerek ortak düşmana karşı ideolojiler üstü mücadelesini örselemektir.

AB ile adaptasyon, modernleşme demokratikleşme adı altında tamamıyla dış'tan müdahaleye açık hale gelen yürütme ve yargı, bu isimler altında askeri, hukuki ve ekonomik olarak elde edilmeye çalışılan Turkiye Cumhuriyeti, kendi halkıyla gönüllüleriyle ve aydınlarıyla bütünleşerek çeşitli isimler ve başlıklar altında milleti suni ayrılıkları ortadan kaldırarak tek bir çatı altında toplamaya çalışırken, meslekleri kendinden menkul fikir önderleri ergn-derin devlet heyulasını sisler ardındaki bilinmeyen ama kesin millici olan, asker olan, ülkücü olan, ulusal solcu olan vatanseverlerin millet sinesinde daha da fazla güçlenmesini önlemek için her türlü gri propagandayı yapmaya başlamışlardır.

Savunma omurgası mutlaka ama mutlaka Türk Milleti tarafından her türlü feragatla sizil ve yasal zeminde sağlam tutulacaktır. Bu tip oluşumları gölgelemek, aşağılamak cihetine gidenler biliniz ki iflah olmaz vatan hainleridir.

Yıllarca İngiliz-Amerikan servisleri tarafından bir truva atı gibi kullanılarak her türlü örtülü operasyonlar için kullanılan bir büyük cemaatin hezeyanlarıdır. Malesef ülkemizde inançlı ve iyi niyetli Türk çocukları küçük yaşlarda kandırılarak millet bilincini ayaklar altına alan, nereye hizmet ettiği belli olmayan bu ışık okullarında 2020'li yıllarda olması planlanan bir büyük yıkım için yetiştirilmektedir.
Kendilerini Allah(C.C)'a hizmet ettiklerini sanarlarken siyonizm ve evangelizmin tüm düşmanlarını onlar için hazırlamaktadırlar. Oluşturulan bu müslüman kitleler inancın dokunulmazlığı kozası içinde ajanların, provakatörlerin, Türk Devleti'nin her kademesine sızan doğan görünüşlü şahinlerin, yuvası haline gelmiştir.

Türkiye'de son 5 yıldır bir çığ gibi büyüyen VATANSEVER ve MİLLİYETÇİ oluşumları kendine düşman belleyen bu yapı, cinayetler işlemekte, halkı kendi devletine ve kurumlarına karşı kışkırtmakta, ülke içindeki azınlıkları dahi bu oyuna alet etmektedir.
 

Gök Yeleli Bozkurt

New member
Katılım
29 Nis 2008
Mesajlar
1,947
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Konum
Bozkurtlardan Birine Sorun
Onların gerçek yüzünü onlara inanma gafletinde bulunan millet fertlerine gösterdiğimiz gün en büyük musibetten kendimiz kurtarmış olacağız.

NUR HAREKETİ bir 5. kol hareketidir. Liderleriyle cemaati ayırmanın en makul yolu, üstlerine gitmek, ölümü göze almak ama yılmamaktır. Ekonomik güçlerini kırmak için nasıl siyonistleri boykot ediyorsak, onların da ekonomik faaliyetlerini boykot etmeli ve bunu da teşvik etmeliyiz.

NURCU KOMPLO askeriyle, yargısıyla, demokratik kurumlarıyla milleti el altından karşı karşıya getirerek ve maalesef muhtemel İran operasyonu öncesinde ülkedeki laik güçleri A.B.D. etkisine sokma için maksimum çaba harcamaktadır. Asıl provakasyon budur. Kızılelma ergn martavallarıyla suyun altından giden asıl derin işler onların işleridir. Halkı ikiye bölerek muhtemel İran operasyonu öncesinde daha önceki 1 Mart tezkeresindeki bütüncül halk tepkisini bölmeye çalışırken, diğer yandan da laik ya da ılımlı müslümanları huzur ve istikrar umuduyla bu pisliğe bulaştırmak için komuoyu uyutulmaktadır.

En basit danıştay olayında bile ortada bir şey yokken 2 kuşaktır NURCU olduğu bilinen katil zanlısının aniden ÜLKÜCÜ sonra ULUSALCI SOLCU sonra da derin devletin tetikçisi olu vermesi, ZAMAN isimli gazetenin herkese böylesine sızdırma haberler servis edilirken onları atlatarak bu tip manipülasyonları yapması dikkate değerdir.

Ermeni Rum Yahudi yazarlardan sonra şimdi de bilderbergli yazarları ekibine katan bu neşriyat dikkate değerdir.

Ama şu da bir gerçek bu oluşum iyi niyetli temiz müslüman bir kitle yaratarak, bu kitlenin potansiyeli ile hükümetleri etkisi altına alarak kendi niyetini saklasa da İslamı ve Türklüğü ayrılmaz kabul eden güçler tarafından deşifre edildikten sonra sinirlerine hakim olamayacak bir duruma gelmiştir. ŞEMDİNLİ KOMPLOSUNDAKİ Yaprak soyadlı TSK aleyhine ifadeleri yine bir NURCU olan savcı tarafından iddianameye konarken, bu şahsın bölgenin en önemli nurcu liderlerinden biri olduğunu elbette biliyordu.

AKP kabinesinde 6 bakanın ve 200 civarındaki vekilin de NURCU kanattan olduğunu hatırlatmak isterim.

Bu durumun vahameti ortada bize düşen halkı aydınlatmak ve nur hareketi içinde bulunan ticarete ve siyasete bulaşmamış Türk evlatlarını modern çağın Hasan Sabahların elinden kurtarmaktır.
 
Üst