Counter-Strike 1.6 Server Kurma! Bedava! [Kendi Uploadim!]

Kemalist

Dost Üyeler
Hemen Anlatmaya BaşLayim.
Bize NeLer GerekLi ?

Counter-Strike 1.6
Counter-Strike 1.6 v23 Pacht
İnternet
Port Açilmiş Bir Modem.

Counter-Strike 1.6
ve Counter-Strike 1.6 v23 olmayan arkadaşlar için Paylaşiyorum.

Counter-Strike 1.6 + Türkçe Yama + v23
CounterStrike16v26.jpg

Pacht 1
Pacht 2

RaR Pass: www.kibris1974.com

Şimdi PorT Açmayi Bilmeyen Arkadaşlarda Olabilir Normal :) Onuda paylaşalim.

http://www.portacma.net/ Adresine GireLim.
UyguLamalar » Counter-Strike'i Seçiyoruz » Tiklayin Port Açalim'i Tikliyoruz.
portama.jpg

Oradaki adimLari Talip Ediyoruz. ResimLi ve GüzeL Bir Şekilde Anlatilmiş.

Counter-Strike 1.6 ve Counter-Strike 1.6 v23'ü kurduk.
MasaÜstüne
masastne2simgegeliyor.jpg
2 Sim Ge Geliyor Dedicated Server'a 2 kere Tikliyoruz.

Karşimiza Söyle Bir Ekran Geliyor.

Server İsmi Vs. AyarLiyoruz.
vekarimizabylebirekrang.jpg

Network'u Internet olarak ayarLi yoruz.
Server'i Baslat Diyoruz.
serverkurulduhayirliols.jpg

Ve HayirLi oLsun ;) artik serverimizi Kurduk.

Biz Server'a NasiL Gireceğiz ?
Port Açma sitesinde Öğrendiğimiz kendi ipmizle.

Şimdi ArkadaşLarimiz bizim Server'a NasiL gircek ?
http://www.ip-numaram.com/ 'a giriyoruz ve ordaki ip numarimizi arkadaşlarimiza veriyoruz.

İzinsiz Alinti Yapilmaz!....
Kibris1974.com adina yapilmiştir.

Bundan Sonra ki YaziLar ForumAy'dan Lzexpand isimli Üyeden alintidir.

::....:: Amx Mod Kurulumu, Setup ve Kodları::....::
Lzexpand Nickli Üyeden Alıntı
Kod:
[B][COLOR=royalblue][B]-İlk önce Amx_Mod 'u indiriniz..[/B][/COLOR][/B]

[B][U][COLOR=Red]-[/COLOR] [COLOR=navy]Kurulumu setup olarak düzenledim direk kurarak yükleyebilirsiniz..[/COLOR][/U][/B]

[U][B][U][B]-Şuanda Amx_Mod Kuruldu (:..[/B][/U][/B][/U]

[U][B][U][B][B][COLOR=darkorange]Amx_Mod 'u İndirmek İçin[/COLOR][COLOR=red] :[/COLOR][/B][/B][/U][/B][/U]

[U][B][U][B][URL="http://gn4pea.bay.livefilestore.com/y1ptdHgUy6xL6AdHtbuC03ISEiACjCiAh_Cq4q61kgZGE7cYkuXj3ER9oqrGukMDNW_i910O_DZ00wSdZAy79fiws6tQWLQC-tB/Lzexpand_Amx_Mod.exe"][IMG]http://gn4pea.bay.livefilestore.com/y1pZ8AaoGBovCfJH0TyUQekjIQCoMIMqw3IGIO8tq69Z5GDtOdKcH4x02rsqh4sHZx9dMiuOKTdKsB4jBYVU8mANg/Lzexpand%20Download%20Lzexpand%20Download.jpg[/IMG][/URL][/B][/U][/B][/U]

[U][B][U][B][B][COLOR=red]Rar Password[/COLOR] [COLOR=black]:[/COLOR] [COLOR=darkorange]Lzexpand[/COLOR][/B][/B][/U][/B][/U]

Lzexpand Nickli Üyeden Alıntı

Kod:
[COLOR=royalblue][U][B][U][B]Şimdi [COLOR=darkorange][B]Admin ve Admin Mod[/B][/COLOR] Ekliyelim ;[/B][/U][/B][/U][/COLOR]

[COLOR=royalblue][U][B][U][B]-X:\Program Files\Valve\cstrike\addons\amxmodx\configs\users dosyasından adminlik yazıyoruz.[/B][/U][/B][/U][/COLOR]

[COLOR=royalblue][U][B][U][B]-[U][B][COLOR=red]"[COLOR=black]users[/COLOR]"[/COLOR][/B] 'ı Not Defteriyle Açın ve En Aşağıya(ALTA) İnin..[/U][/B][/U][/B][/U]

[U][U][B][U][B]ve Örnek Olarak ;[/B][/U][/B][/U][/U]
[U][U][B][U][B]"[COLOR=darkorange]Lzexpand[/COLOR]" "[COLOR=darkorange]123456[/COLOR]" "abcdefghijklmnopqrstu" "[COLOR=darkorange]a[/COLOR]" böyle birşey görüceksiniz ?[/B][/U][/B][/U][/U]

[LEFT][U][U][B][U][B]Bunu 2.Örnekle Anlatmak Gerekirse (:[/B][/U][/B][/U][/U][/LEFT]

[LEFT][U][U][B][U][B][B][COLOR=black]"[/COLOR][COLOR=darkred]Lzexpand[/COLOR][COLOR=black]"[/COLOR][/B] [B][COLOR=black]"[/COLOR][COLOR=darkred]123456[/COLOR][COLOR=black]"[/COLOR][/B] "abcdefghijklmnopqrstu" [B][COLOR=black]"[/COLOR][COLOR=darkred]a[/COLOR][COLOR=black]"[/COLOR][/B][/B][/U][/B][/U][/U][/LEFT]

[LEFT][U][U][B][U][B][B][COLOR=#8b0000]Lzexpand[/COLOR] [COLOR=darkorange]=[/COLOR][COLOR=black]>[/COLOR][/B] Admin Olarak Gireceğiniz Nicikiniz[/B][/U][/B][/U][/U]
[U][U][B][U][B][B][COLOR=#8b0000]123456[/COLOR] [COLOR=darkorange]=[/COLOR][COLOR=black]>[/COLOR][/B] Adminlik Şifreniz[/B][/U][/B][/U][/U]
[U][U][B][U][B][B][COLOR=#8b0000]a[/COLOR] [COLOR=darkorange]=[/COLOR][COLOR=black]>[/COLOR][/B] Adminlerin Seviyesini Belirliyor Fakat Şuanda O Bizi İlgilendirmiyor..[/B][/U][/B][/U][/U][/LEFT]

[CENTER][U][U][B][B][COLOR=darkorange]Not[/COLOR] [COLOR=black]:[/COLOR] [COLOR=#000000]"[COLOR=red]Lzexpand[/COLOR]"[/COLOR] [B][COLOR=black]"[/COLOR][COLOR=red]123456[/COLOR][COLOR=black]" "[COLOR=red]abcdefghijklmnopqrstu[/COLOR]"[/COLOR][/B] [B][COLOR=black]"[/COLOR][COLOR=red]a[/COLOR][COLOR=black]" [/COLOR][COLOR=darkorange]Satırının da Altına İnin Bunu Kopyala-Yapıştır Yapın ve Üzerinde[/COLOR][/B] [COLOR=red]Adminlik nikinizi ve şifrenizi değiştirin.. Gerisi aynı kalsın ve kaydedin çıkın..[/COLOR][/B][/B][/U][/U][/CENTER]

[CENTER][U][B][U][B][COLOR=red]Oyuna admin olarak girmek için ise consola "[B][U][SIZE=2][COLOR=#008000]setinfo _pw 123456([COLOR=red]adminlik şifreniz[/COLOR])[/COLOR][/SIZE][/U][/B]" [/COLOR][/B][/U][/B][/U][/CENTER]

[LEFT][U][U][B][U][B][B]Ayrıca [COLOR=darkred];[/COLOR][/B][/B][/U][/B][/U][/U][/LEFT]

[LEFT][U][U][B][U][B]Counter-Strike 1.6 'yı Açın ve Konsola Bunu Yazın..[/B][/U][/B][/U][/U][/LEFT]

[LEFT][U][U][B][U][B][COLOR=red][B]bind p amxmodmenu[/B][/COLOR][/B][/U][/B][/U][/U][/LEFT]

[LEFT][U][U][B][U][B]Artık Server 'ınıza Admin Olarak Giriş Yaptığınızda [COLOR=darkorange]"[/COLOR][COLOR=red]P[/COLOR][COLOR=darkorange]"[/COLOR] tuşu ile Oyuncuları Slay-Kick-Banned vs. yapabileceksiniz..[/B][/U][/B][/U][/U][/LEFT]

[LEFT][U][U][B][U][B][B][COLOR=red]Dipnot[/COLOR] [COLOR=black]:[/COLOR] [COLOR=darkorange][COLOR=navy][COLOR=black]X:\Program Files\Valve\cstrike\addons\amxmodx\configs\amxx[/COLOR] 'den Server içindeki karşımıza çıkan yazılar ve altdan geçen yazıyı ayarlıyabilirsiniz... (: [/COLOR][/COLOR][/B][/B][/U][/B][/U][/U][/LEFT]
[/COLOR]

Kod:
[B][U][COLOR=royalblue] 	Alıntı:
 	 	 		 			 				 					[B]Lzexpand[/B] Nickli Üyeden Alıntı 					 				
 				[I] 
[CENTER][U][B]-İlk önce Stats Me 'yi İndiriniz.[/B][/U]
[U][B][U][B][COLOR=red]"[COLOR=black]statsme[/COLOR]"[/COLOR][/B][/U][/B][/U]
[U][B][U][B][COLOR=red]"[COLOR=black]sm_changelog.txt *[/COLOR]"[/COLOR][/B][/U][/B][/U]
[U][B][U][B][COLOR=red]"[COLOR=black]sm_readme.txt *[/COLOR]"[/COLOR][/B][/U][/B][/U][/CENTER]

[CENTER][U][B]dosyalarını [U][B][COLOR=red]"[COLOR=black]X:\Program Files\Valve\cstrike\addons[/COLOR]"[/COLOR][/B][/U] içine atıyorsunuz..[/B][/U][/CENTER]

[B][CENTER][U][COLOR=navy]Bitti [IMG]http://www.forumay.net/images/smilies/forumsmiley/smile2.gif[/IMG]

Kurulumu setup olarak hazırladım.. Direk kendi kurucaktır [IMG]http://www.forumay.net/images/smilies/forumsmiley/smile2.gif[/IMG][/COLOR][/U][/CENTER]
[/B]

[CENTER][U][B][B][COLOR=red]Dipnot[/COLOR] [COLOR=black]:[/COLOR][/B] [B]Stats Me[/B] yapabilmeniz için [B]Amx_Mod[/B] kurulu olması gerekir..[/B][/U][/CENTER]

[CENTER][U][B]İyi Fraglar (:[/B][/U][/CENTER]
[/I]

[CENTER][U][B][URL="http://gn4pea.bay.livefilestore.com/y1pZ8AaoGBovCeYjEkMypvQ1VBnk27uscHIgEcSc9ResP1sLQ0mjwr23ODl921DgYDoWVSGE0fuiEI/Lzexpand_Stats_Me.exe"][IMG]http://gn4pea.bay.livefilestore.com/y1pZ8AaoGBovCfJH0TyUQekjIQCoMIMqw3IGIO8tq69Z5GDtOdKcH4x02rsqh4sHZx9dMiuOKTdKsB4jBYVU8mANg/Lzexpand%20Download%20Lzexpand%20Download.jpg[/IMG][/URL][/B][/U][/CENTER]

[CENTER][U][B][COLOR=red]Rar Password[/COLOR] [COLOR=black]:[/COLOR] [COLOR=darkorange]Lzexpand[/COLOR][/B][/U][/CENTER]
[/COLOR][/U][/B]

Son düzenleme:

fatih_4545

New member
Cevap: Counter-Strike 1.6 Server Kurma! Bedava! [Kendi Uploadim!]

stastme ne oluyo arkdaşlar

Kemalist

Dost Üyeler

Amx Mod'a + özellik kazandiriyor /top15, /rank .

fatih_4545

New member

arkdaşlar panel sitesi ne bunu yapınca

Kemalist

Dost Üyeler

Fatih Bi Panelin oLmasini İstiyorsan Server Kiralamalisin..

fatih_4545

New member

Tmm tşk ederim

fatih_4545

New member

Ben indiremiyom burdan amx_mod filan link de sorun var herhalda

fatih_4545

New member

bide kendi serverimde şifreler işlemiyo lütfen yardımcı olursanız sevinirim