Evlenmek istiyor

osman batur

Dost Üyeler
Adam isten evine gelmis ve karisina;
- "Hayatim, isyerinden en sevdigim arkadasimi bu aksam yemege cagirdim..."
Karisi sinirlenmis:
-"Neeee! Sen delirdin mi!!! Ortaligi görmüyor musun? Ev darmadagin... Nerminler bendeydi bugun. Vir, vir, vir...Ustelik yemek de yapmadim. Zaten alisverise de cikmamistim. Gecen aksamdan kalan bulasiklari bile yikamadim henuz. Dir, dir, dir... Ustelik bugun muayyen gunum; sinirli ve yorgunum. Bla, bla, bla... En sevdigim pembe dizi olan "Sebekler de aglar" var bugun televizyonda; onu izlemek istiyordum. Lak, lak, lak.... Hem bu aksam Nalan'la telefonla konusma gunum; biliyorsun Carsamba aksamlari 23.00'dan sonra % 70 indirim var...
- "Biliyorum canim, biliyorum..."
- "Biliyorsan arkadasini neden cagirdin o zaman???"
- "O salak da bu aralar "evlenmek istiyorum" diye tutturdu da..."

BURLAHATUN

Yasaklı Üye
Cevap: Evlenmek istiyor

Hep öyle derler ama; yine de evlenmek ister, ya da evli kalırlar.:DBurada, biryerlerde bir tezatlık var; ama nerede?:rolleyes::D

Depresif Hayalet

New member

Tezatlık nerede:rolleyes:Hah buldum,şurada...20 li yaşlarda biraz daha iyimser ve biraz daha hayalperest (yani çaylak)oluyoruz,e tabi böyle olunca da evlenmeye biraz daha kolay karar veriyoruz.Sonra bir bakıyoruz önemsiz sandığımız küçük ayrıntılar meğer önemliymiş,bazılarını hiç farketmemişiz!(buna çuvallamak denir,çuvallmak bu değilse nedir bilmiyorum:D)Çoğunlukla kuşlardan böceklerden konuşuruz,olaylara bakış açımızdan,hayatın derinliklerinden kime ne?!(vazgeçtim,çuvallamak asıl bu!:D)Sonra emir-komuta zincirini farkederiz.Eşitlik önemliydi benim için,kadına kaba davranılmazdı,kararlar ortak alınırdı filan...sonra,aaa bir baktım "ast" olmuşum(ben yine vazgeçtim,çuvallamak budur!:D)Yıllara rağmen düzeltemez ve sonunda bitirirsiniz(karar verdikten 5 yıl sonra--düzeltiyorum,çuvallamak bu!:D)İstatistiklere göre boşanmaların ortak yanı evliliklermiş,akıllanmak ne mümkün,evliliğin değerine hala inanıyorum.Hani derler ya "pişman değilim,yine olsa yine yaparım",ben diyorum ki "pişmanım,yine olsa yine yaparım":DErkeğin "yuvasını" dişi kuşun yaptığını bile bile:D:D

BURLAHATUN

Yasaklı Üye

Sevimli hayalet kardeşim, siz filozof olmuşsunuz galiba:D

Depresif Hayalet

New member

Olmayayım da ne yapayım,aaaah ah:D

evlibekaruu2.jpg