Girne UBP İlçe Yönetim Kurulundan Üstel’e ziyaret

Alihan Pehlivan

Onursal Üye
Girne UBP İlçe Yönetim Kurulundan Üstel’e ziyaret

UBP Girne İlçe Başkanı Sermet Akdağ başkanlığındaki UBP Girne İlçe Yönetim Kurulu üyeleri ve Kadın Kolları Başkanı Nil Keleşoğlu, Meclis Başkan Yardımcısı Ünal Üstel’i mecliste ziyaret etti.

Meclis Başkan Yardımcılığına seçilmesinden ötürü Ünal Üstel’i makamında ziyaret eden UBP Girne İlçe Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri, Başkan Yardımcısı Üstel’e başarılar diledi.

Ziyarette konuşan UBP Girne İlçe Başkanı Sermet Akdağ, “meclis başkan yardımcılığına seçilmenizden sonra ilçe yönetim kurulu olarak hem hayırlı olsun demek için hem de görüş alış-verişinde bulunmak adına yönetim kurulumuz ile kadın kollarımızın başkanı ile sizi ziyaret edip yeni görevinizde başarılar dilemek istedik. Bakanlığınız döneminde ülkemize çok önemli hizmetleriniz geçtiği inancındayız. Turizm, bugün Girne’de çok iyi bir seviyeye geldi. Aynı başarıları meclisin iyi çalışmasında da göstereceğinize inancımız sonsuzdur” dedi ve Başkan Yardımcısı Üstel’i tebrik etti.

Meclis Başkan Yardımcısı Ünal Üstel’de kabulde yaptığı konuşmada ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve Girne İlçe Yönetim Kuruluna teşekkür etti. Üstel “Girne ilçesi seçimden sonra yeniden toparlanma sürecine girmiştir. Önümüzde yerel seçimler vardır. Girne ilçesi yerel seçimlere de en iyi bir şekilde hazırlanacaktır. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın” dedi. Üstel, meclis çalışmalarında da Girne milletvekillerinin uyumlu bir çalışma sergilediğine değindi ve muhalefetteki UBP’nin de meclis çalışmalarına daha da aktif olarak katılacağını söyledi.

t72bn.jpg